0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Гледам, че Шоуто на Слави си има форум. Какво ще кажат УС на Сдружението да отворим една тема там във форума и да им благодарим , че ни дават гласност. Така и те могат да ни преброят тези, които не бихме могли да отидем.


Лейди, много хубава идея!
:balk_103: :balk_602:

Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
СНБМ застава официално зад Вас и ще ви окаже подкрепа! На протеста ще присъстваме поне 3-4 момичета от сдружението.

Сърдечно благодаря! Имаме нужда и от вас, момичета :flower:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Гледам, че Шоуто на Слави си има форум. Какво ще кажат УС на Сдружението да отворим една тема там във форума и да им благодарим , че ни дават гласност. Така и те могат да ни преброят тези, които не бихме могли да отидем.


Чудесна идея, Лейди! Направи тема и дай линк тук. Трябва ли регистрация, за да можеш да пишеш във форума?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Гледам, че Шоуто на Слави си има форум. Какво ще кажат УС на Сдружението да отворим една тема там във форума и да им благодарим , че ни дават гласност. Така и те могат да ни преброят тези, които не бихме могли да отидем.


Чудесна идея, Лейди! Направи тема и дай линк тук. Трябва ли регистрация, за да можеш да пишеш във форума?

Да, чакам потвърдителен мейл за да се логна. Ще дам линк
*

    shoshkata

  • **
  • 50
  • Пусть всегда будет солнце!
Аз вече имам и отговор от Ивайло Вълчев относно предаването утре. Ще се радвам, ако той участва  в екипа от сценаристи за утрешното шоу.
Пуснах постове в бг мамма, в темите на софийските майки. Все едно съм невидима... :(
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Само искам да попитам някой сеща ли се дали е в него транспаранта "Лечението на стерилитета е част от борбата с демографския срив"?


в мен са транспарантите, ако решим ще ги взема.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Бе неще да ме логне форума на Слави, някой друг ще се пробва ли?
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Може ли пак линка на законопроекта, загубих го!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Малко информация от кухнята - Слави Трифонов и неговият екип са приели много сериозно темата. Предването ще започне с празните колички пред БТВ. Дори ще отменят актьорската вечер, за да има повече време! Така че много е важно участието утре пред студиото.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Аз май имам регистрация във форума на Слави , сега ще пробвам да вляза.
Хоупче ,не си сама мило с теб съм и аз се пробвам да ги разбудя малко  :wink:
Имам регистрация , кажете къде да пуснем темата и с какво заглавие да бъде?
« Последна редакция: Декември 14, 2008, 18:18:06 pm от marinex »
*

    Бу

  • *
  • 32
  • Lactosaurus supportiva regina
А от новините по БТВ?
Предвид часа единствено като пряко включване могат да го покажат - с тях някой свърза ли се?


*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
и аз забелязах че по другите форуми нямат никаква реакция.Най се изненадах от Бг-Мамма мислих че ще са по активни  :? Какво стана с форума на Слави?
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    shoshkata

  • **
  • 50
  • Пусть всегда будет солнце!
Аз имам регистрация. Ако иска някой, да напише текста. Аз мога да го пусна, ако не се намери друг. За сега трябва да излизам, ще се включа по-късно да разбера какво става.
Пуснах постове в бг мамма, в темите на софийските майки. Все едно съм невидима... :(

Норе, пусни и в проблемното, ако ти е възможно. Аз не знам дали ще се справа. :oops:
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Пуснах постове в бг мамма, в темите на софийските майки. Все едно съм невидима... :(

Норе, пусни и в проблемното, ако ти е възможно. Аз не знам дали ще се справа. :oops:
и там има ,не е самосотятелна тема ,но е вместено в една от темите
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
Извинявам се, уж гледах, но не съм я видяла. :oops:

П.П Ако мъжа ми се освободи от работа утре, за да гледа децата и аз ще дойда, с двойната количка!
« Последна редакция: Декември 14, 2008, 18:43:41 pm от Elissa »
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Пуснала съм 5-6 теми в бг мама, повечето от пушещите ни подкрепят но няма да дойдат  :(
*
Досега говорих с Ани, но сега гледам, че е писала - АНИко ще те бия - пази си очите, ние за какво сме!
 Значи към мнението на куки трябва да се добави следното за пресрилийза - след малко ще го допълня и пусна тук и трябва да се разберем за кои телевизии и медии ще се изпраща за да не се дублира:

добавка към съобщението на cookie (после ще го търся, че няма време)

Проектозаконът е изготвен от трите неправителствени организации - фондация "Искам бебе", сдружение "Зачатие" и "Българската Асоциация за стерилитет и репродуктивно здраве". Получил е подкрепа от омбудсмана на републиката г-н Гиньо Ганев, от ген. Ангел Марин и е съгласуван с юристите от трите министерства - Министерство на Здравеопазването, Министерство на Финансите, Министерство на Труда и Социалната Политика. Създаването на такъв фонд ще гарантира прозрачност, достъпност и равнопоставеност на всички българи, които се нуждаят от лечение за да имат деца.

ТРЯБВА ДА СЕ ОБАДИМ В БИЛЕТНИЯ ЦЕНТЪР НА НДК УТРЕ. Момичета може ли някоя от вас да звънне и да пише - колко свободни билета има и да ходим да си купим за да може да сме в залата ние. Отделно ще има екип на БТВ и отвън.

Ани и Радина са коментирали, че медийния ефект ще е много по-силен ако има само празни бебешки колички, така че ако някоя мама дойде с бебчето докато журналистите снимат да го гушне в ръце.

*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Е НИЩО ДЕ СЕГА ВЕЧЕ ПУСНАХ САМОСТОЯТЕЛНА ТЕМА ИЗПОЛЗВАХ ЗА ЗАГЛАВИЕ НАДПИСА ОТ КАРТИЧКАТА- В БЪЛГАРИЯ ИМА 270 000 ПРАЗНИ БЕБЕШКИ КОЛИЧКИ!НЕКА ПОМОГНЕМ ДА СТАНАТ ПО-МАЛКО! И КАТО ОБЯСНЕНИЕ ПОСТАВИХ ТОВА Ситуацията динамично се промени, тъй като получихме по спешност медийната подкрепа на бтв и покана за участие в "Шоуто на Слави".
Дата - 15 декември 2008 г., 19,15 ч.
Място - пред пилоните на НДК
Цел - да запознаем обществеността с ползите от предлаганото финансиране на процедури от асистираната репродукция
Участници - Анна Зашева и д-р Стаменов в студиото, д-р Владимиров, д-р Табакова, Радина Велчева и всички, които са съпричастни с идеята, пред студиото на бтв.
Призив на сдружение Зачатие - знаем, че времето е ужасно кратко, но това е шансът все пак предложения законопроект да се приеме. Елате с празни колички, свещи и плакати. Можете да си напишете по едно пожелание с големи букви и да го сложите в количките. Можете да помолите приятели да ви подкрепят. Нека не залитаме към обидата, към оскърблението, а да се подготвим аргументирано и позитивно да защитаваме правата си.
МИСЛЯ ЧЕ Е ХУБАВО ТЕКСТА ДА СЕ ПОВТАРЯ ,А ДА НЕ Е РАЗЛИЧЕН 


АЗ ще съм на работа с удоволствие бих  се обадила но и да разбера няма как да пиша тук колко билета има ,нямам интернет в работата .А сега мисля че ве4е касите не работят  :?
« Последна редакция: Декември 14, 2008, 18:51:49 pm от bubentseto »
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!