0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

cookie, може би трябва да вмъкнеш в текста, че ще изразим отношение към опасността от проваляне на въпросния законопроект!

джам, всяка редакия е добре дошла. аз лично ще обяснявам на своите познати и представители на медиите с думи прости и човешки, просто не искам да има някакви крайности черно на бяло, за да не стане после лов на вещици с постовете ни от Зачатие.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Тази година хиляди бебешки люлки останаха празни.
Не допускайте това да продължава да се случва!

Тази година хиляди бебешки колички останаха празни.
Не допускайте това да продължава да се случва!

Тази година хиляди бебешки обувки останаха необути.
Не допускайте това да продължава да се случва!


Примерни надписи.
*
Сега сядам пред компютъра и направо се опулих  :balk_161:
Не очаквах да видя организиран протест за утре. Честно казано в момента адски ме е яд, че е понеделник и просто няма как да присъствам, защото съм от провинцията а и работя.
Ще изпратя картичка, но така и не разбрах къде трябва да я изпратя и кога да я изпратя.
Изпратих информацията за протеста на мои приятели от София, които ще ме подкрепят и ще отидат вместо мен, макар и да нямат нашите проблеми.
*
Момичета много искам да дойда, но уви. Няма на кой да оставя детенце, а и той все още не е стабилизиран, даже от вчера вдигна Т, та може да ни се наложи отново хоспитализация. Това не го пиша в мое оправдание, който ме знае, ще ме разбере.

Надявм се както и всички вас, този протест да стане истински и факт. Верно е времето е малко и организирането/координирането е трудно, но нима проблема стерилитет и етикета, който ни лепят не е основателна причина за мобилизация.
Нека не се превръщаме в емоционално заинтересовани жени/мъже във виртуалното пространство.Нека да се позаинтересоваме в реалният свят, излезте и се покажете, покаже на България, че ни има, покажете че искаме децата ни да се родят тук и сега.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    babyforme

  • *
  • 3
  • Хей таквиз цветленца на всяка от нас, поне по 1!
БРАВО момичета!!! Аз съм в САЩ, и ако можех, там щях да съм с вас. Но ще съм там с мислите си, и ви подкрепям изцяло!!! Дано този протест да помогне за крайната цел, и да се подпомогнат двойките със стерелитет в БГ!!!
Късмет на всички за две чертички!
БРАВО,МОМИЧЕТА!С ВАС СЪМ,НО НЯМА КАК ДА ДОЙДА ЗАЩОТО СЪМ ОТ ПРОВИНЦИЯТА!А ТОВА СКАРТИЧКИТЕ Е ЧУДЕСНА ИДЕЯ,ВСИЧКИ МОИ ПРИЯТЕЛКИ ЩЕ ПУСНАТ,САМО КАЖЕТЕ КЪДЕ.С ВАС СЪМ И СТИСКАМ СИЛНО ПАЛЦИ! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лелееее, колко неща са се случили!
Може ли някой да формулира ангажиментите към онези, които няма да могат да присъстват. Утре е понеделник и е абсурд да се измъкна от работа, а за 15 мин. няма начин да стигна до София :(
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
знаете ли кое ме безпокои-не ме разбирайте погрешно ,но повече срещам И АЗ НЯМА ДА МОГА ДА ДОЙДА а не  ТАМ ЩЕ СЪМ .ДA не стане така да отидем  10 Човека само
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
ех колко искам да вярвам че днес е неделя че всички софиянци и те са по провинцията,по гостите,по кръчмите или просто нямат нет :(,дано утре всичко да се промени да не останем само с подкрепата от чувбина.
<a
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Прекалено кратък срок е, за да мога да се освободя от работа :?
Дано да се съберете повече хора, за да не стане вместо да изпишем вежди, да избодем очи!
Ако идеята за картичките не е отпаднала вече, дайте адрес, за да можем и ние да ви подкрепим.
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
vladyhka точно това си мисля и аз.
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
*

    karrii

  • *
  • 47
  • Вярвам в Мечтите
Аз и съпруга ми със сигурност ще отидем може да взема майка ми и сестра ми ставаме четирима, но и според мен има много И АЗ НЯМА ДА МОГА ДА ДОЙДА знам че е трудно за толкова кратко време човек да се организира но мисля че си заслужава опитайте и вие
АЗ чакам вече 12 години не ми се чака повече това може да бъде моят шанс а и на повечето от нас които чакаме нашето детенце
Надявям се да се съберем повече хора
*
АЗ ЩЕ ДОЙДА!

Пешек, да ме прощаваш за подписа... Благодаря!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Сега седнах и изчетох цялата тема.
Няма да мога да се включа, от Русе съм. :(

Ще изпратя картичка, но не разбрах на какъв мейл.
Ще изпратя и до медиите тук в Русе, както и варненските.
Дано този път прочетат мейла и да отразят събитието.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Бръмбазела

Здравейте, момичета!

СНБМ застава официално зад Вас и ще ви окаже подкрепа! На протеста ще присъстваме поне 3-4 момичета от сдружението.

jam, писах ти ЛС в Бг-Мамма...

Поздрави на всички и до утре!
Бръмбазела , благодарим ви! :heartbeat:
*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
БРАВО,МОМИЧЕТА!С ВАС СЪМ,НО НЯМА КАК ДА ДОЙДА ЗАЩОТО СЪМ ОТ ПРОВИНЦИЯТА!А ТОВА СКАРТИЧКИТЕ Е ЧУДЕСНА ИДЕЯ,ВСИЧКИ МОИ ПРИЯТЕЛКИ ЩЕ ПУСНАТ,САМО КАЖЕТЕ КЪДЕ.С ВАС СЪМ И СТИСКАМ СИЛНО ПАЛЦИ! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Гледам, че Шоуто на Слави си има форум. Какво ще кажат УС на Сдружението да отворим една тема там във форума и да им благодарим , че ни дават гласност. Така и те могат да ни преброят тези, които не бихме могли да отидем.
*
Гледам, че Шоуто на Слави си има форум. Какво ще кажат УС на Сдружението да отворим една тема там във форума и да им благодарим , че ни дават гласност. Така и те могат да ни преброят тези, които не бихме могли да отидем.


Лейди, много хубава идея!