0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета, няма да има друг протест, утре е протеста, сега БТВ е на разположение и ще отрази събитието.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
щЕ НАПРАВЯ КАКВОТО МОГА ДА ДОЙДА!
*
Не мога да дойда и аз.Невъзможно е да се организирам толкова бързо.Това с имейлите вече го правя.Нещо друго от Варна може ли да се направи?
*
Според мен също протеста утре е достатъчен, а още повече, че ще бъде отразен подобаващо. Ако има някакъв начин да се покаже и колко много от нас подкрепят идеята, въпреки, че нямат възможност да присъстват лично. Като например да се пусне анкета в сайта, за да се види колко от нас подкрепят протеста и броя ни да се съобщи утре вечер... или ако някой има по-добра идея?
За тези , които сме от провинцията, предлагам:
-пишем мейли до близки и приятели в София за подкрепа утре
-пишем съобщение до форуми в които е засегната темата ни или е изнесена като новина
-пишем мейли до всички новинарски екипи и ежедневници - информираме за събитието
-Сигнус и Пешек , подготвят електронната картичка , която ще изпращаме - къде ще разберем скоро.
Само това да направим , помощ е!
*

    shoshkata

  • **
  • 50
  • Пусть всегда будет солнце!
Може да се напишат писма във форума на Шоуто, в частност до сценаристите (те са модератори, така че може в самия форум, може и като ЛС или мейли на модераторите. Аз го направих вече - изпратих им линкове към темите от Зачатие и Бг-мамата.
В крайна сметка ще бъде ли внесено и заявление за протест в общината?
Съмнявам се да има технологично време.
Може да не е протест - просто неколкостин (дай Боже) човека са се срещнали случайно и са спрели да се видят :)

В този ред на мисли, събитието преди Шоуто на Слави не е ли също протест, който трябва да бъде обявен в Общината?

Бу, мисля си, няма как да не е протест - с плакати и детски колички :(
« Последна редакция: Декември 14, 2008, 13:28:39 pm от МиЙори »


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Това е страхотно момичета там сме!
*

    angel78

до NOMINE-харесвам идеиата ти,и подкрепиам вси4ки вас които 6те пресастват на протеста,за сажаление аз живеиа вав 4ужбина и ниама да присаствам но сам сас вас :bighug:
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Нали полицайте точно това направиха, протестираха, случайно  :wink:, и ние така.
Мисля, че ще е безумие да ни се нахвърлят и да ни изгонят оттам. Многоооо лоша реклама ще е за тях!
*
Предлагаме да ограничим плакатите до листове, които се побират в детските колички, за да не е протест по смисъла на ЗСММ и да не се налага да искаме разрешение от общината.
Колкото до детските колички, няма изискване майки с колички или бъдещи майки с празни колички да искат специално разрешение от кмета да се разхождат по улиците на София и да се събират пред НДК по приятелски. :)
*

    pets

Възмутена съм за пореден път от лекомисленото и арогантно отношение на дУпетатите към сериозни и емоционални проблеми на техните избиратели. Момичета аз съм от провинцията и няма да мога да присъствам но бих искала да ви подкрепя и помогна. Макар, че имам детенце също се чувствам много засегната и обидена. Все едно, че жените сме само за едно ........ без значение с кого и как  :o
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Ще бъда на 15 декември в 19:15 часа пред студиото на БТВ.

Надявам се да видя там и всички вас, които се вълнувате от проблемите на стерилитета, които искате да се приеме закон за държавно финансиране на асистираната репродукция, които искате да покажете своето достойнство!

Доведете и приятели - ТОВА Е НАШИЯТ ШАНС ДА НИ ВИДЯТ!!!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Момичета, ще си позволя да споделя своите опасения, които ще се радвам да опровергаете. Истина е и, че нямам възможност да изчета подробно постингите, вероятно пропускам доста неща, моля за извинение, все пак ще пиша.
Моето лично мнение е, че протестът пред НДК не може да замести протест пред Парламента. Струва ми се, че резултат може да се постигне ако се демонстрира пред прозорците на онези, от които зависи, като протестът бъде и максимално организиран - с плакати и спикери.
Какво всъщност планираме да има пред НДК, смятате ли че на, нека я нарека така цитирайки предишен постинг, "срещата по приятелски" по повод развлекателно шоу, може да се заявят сериозни искания?  


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Напомням, че пред парламента не може да се протестира, има забрана по силата на ЗСММ.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
МиЙори, идеи има много - проблемът е, че някой трябва да ги реализира, при това - в рекордно кратък срок. Тази проява е шанс да ни отразят медиите, а както многократно казахме, ако не ни отразят медиите - все едно ни няма.

Много ви моля, сега не е моментът да започваме наново дискусии по това какво, как и кога да се прави.
Организиран е протестът, който всички желаехте. Сега е ваш ред да бъдете там!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
ще бъда там. ще нося и празна количка.
Организиран е протестът, който всички желаехте. Сега е ваш ред да бъдете там!
Ще бъдем!!!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
леле докато бях на работа доста се е изписало .Утре и аз съм там .Стана много добре че има интерес от страна на шоуто на Слави.
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*
ИСКАМЕ ДА РАЖДАМЕ ДЕЦА НА (вместо В) БЪЛГАРИЯ носи по-въздействащ смисъл, според мен.
Може ли този надпис да го сложим в празната бебешка количка?...
След като ще се събираме пред НДК, а не пред вратите на някоя институция, тогава отпада и идеята да оставяме символично количките - играчки. Ако всеки бъде снабден с празна реална количка ще е много по-въздействащо, отколкото, ако сме само двама - трима с колички, и също така ще е в унисон с картичката на Пешек. ще успеем ли да намерим количка за всеки?