0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Пешеееееееееееееееек, ще успеем ли днес да направим транспарантчета за ШОУТО НА СЛАВИ за да може момичетата от София утре да ги разпечатват. Пусни ми на лични скайпа си!!!

Леле, колко се радвам, 5 г. го чакаме това участие!!!
Аз съм там, с двойната количка  :lol:

Имам идея, не може ли от шоуто на Слави да призовеме хората на протест на 18? Това е идеална възможност да събереме хората!
« Последна редакция: Декември 14, 2008, 12:25:15 pm от jazzybaby »

lb2f
*
Аз ще пусна призив към всички приятели в скайпа.
Направете го и вие.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Сигнус ще ги направим писах ти на лични.
*

    Бу

  • *
  • 32
  • Lactosaurus supportiva regina
Кукленска количка може да се купи от магазините за играчки, както и от Всичко за лев, най-често.


A какво правят тези, които нямат възможност да стигнат до София?
Можем ли да направим нещо или само ще пускаме мейли?
Аз писах на Карбовски преди 2-3 дни, но нямам отговор.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Пак питам, отменя ли се протеста на 18.12????
*
Наистина можем да използваме момента и да призовем повече хора да дойдат на 18,12,2008!!!
*
ИСКАМЕ ДА РАЖДАМЕ ДЕЦА В БЪЛГАРИЯ!

Пешек това е мотото, съгласувано е с Ани и Радина!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
датата 18 беше само обсъждана като най-рационална, за нея така или иначе трябва да се чака разрешение от общината
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Писах на всички познати в София, които знаят за проблема ни. Надявам да ни подкрепят на митинга. Остава ли за 18-ти, защото на всички писах, че ще е тогава?
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Писах на всички познати в София, които знаят за проблема ни. Надявам да ни подкрепят на митинга. Остава ли за 18-ти, защото на всички писах, че ще е тогава?
Пиши им за утре пред НДК, 19.15ч. :)
Аз също няма да мога да присъствам,но  изпращам и ще продължавам да пращам  имейли .
Ако е осъществимо може в същия ден и в същия час да се събираме и в други градове ,т.е за тези които не им  е възможно да пътуват до София по една или друга причина.
И аз ще съм там - количка не мога да нося, защото ще идвам от работа, но ще направя плакат. Мотото е страхотно!
Докладвам каква я свърших:
- в момента уреждам въпроса за количка;
- ще пътуваме 4 души от провинцията, в София към нас ще се присъединят още 4 - за сега.
Аз ще съм там!
Ще разпратя инфо до мои познати и те да се включат.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
За Варна нещо ?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
В крайна сметка ще бъде ли внесено и заявление за протест в общината?


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Наистина можем да използваме момента и да призовем повече хора да дойдат на 18,12,2008!!!
Протеста на 15.12 или на 18.12 ще бъде? От провинцията е моного трудно да се организираме. Освен с имейли с какво друго можем да помогнем?
*

    Бу

  • *
  • 32
  • Lactosaurus supportiva regina
В крайна сметка ще бъде ли внесено и заявление за протест в общината?
Съмнявам се да има технологично време.
Може да не е протест - просто неколкостин (дай Боже) човека са се срещнали случайно и са спрели да се видят :)