0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Организационен въпрос
« -: Декември 13, 2008, 19:44:48 pm »
В момента в две теми се дискутират почти едни и същи неща.
Колкото за простест, нека УС на Сдружение "Зачатие" /защото все пак те са лицето на всички съмишленици на идеята/ излезе с официално становище по въпроса. Нека да има и отделна тема за протеста, ако се реши да бъде проведен.
   
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Организационен въпрос
« Отговор #1 -: Декември 13, 2008, 19:46:32 pm »
В момента в две теми се дискутират почти едни и същи неща.
Колкото за простест, нека УС на Сдружение "Зачатие" /защото все пак те са лицето на всички съмишленици на идеята/ излезе с официално становище по въпроса. Нека да има и отделна тема за протеста, ако се реши да бъде проведен.
   
Подкрепям. Иначе става малко хаотично.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Организационен въпрос
« Отговор #2 -: Декември 13, 2008, 20:14:23 pm »
Председателят на сдружение Зачатие Анна Зашена (ultra) е с отлепена ретина и в момента не е в състояние да чете и пише тук. Убедена съм, че това състояние е в резултат и на огромния натиск, на който беше подложена в последните няколко дни.

Като зам. председател на сдружението ви уведомявам, че реакция от страна на сдружение Зачатие ще има. В момента се обсъжда формата на протеста (събрание, митинг, манифестация или друго) и подходящата дата (вероятни дати са 18-ти и 19-ти декември). Поради кратките срокове това ще се проведе само в София, затова разчитаме най-вече на столичани. Надявам се, макар да е средата на седмицата, и хора от страната да успеят да присъстват на протеста.
В понеделник УС на Зачатие уведоми кметството за провежданото събитие според ЗСММ http://lex.bg/laws/ldoc/2132284419
Това не отменя вашите реакции - писма и срещи до и с медии, депутати, вашите народни избраници, обществени личности, роднини и приятели, писмената подкрепа на хората от чужбина и т.н.

Ако искате, ще заключа другите две теми и ще оставя само темата с анкетата, за да не се разводнява обсъждането.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: Организационен въпрос
« Отговор #3 -: Декември 13, 2008, 20:46:54 pm »
последно в коя тема ще се пише?
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Организационен въпрос
« Отговор #4 -: Декември 13, 2008, 20:57:30 pm »
Копирам поста си и тук и да остане наистина едната тема и да няма сърфиране по трите.
-------------------------
На мен лично 19 ми е удобно, като молбата ми е ако се организира протест да е около обяд стига повечето хора да нямат нищо против разбира се и да не е в разрез с "Правилата" на общината:).
Аз ще тръгна за София много рано сутринта, но това са 500 км и както и да карам, колкото и да няма движение по пътя (в което се съмнявам) по рано от 10.30 не виждам шанс да пристигна.
Преди 19 нямам никаква възможност да пътувам извън Варна.

Ани, желая ти бързо възстановяване и се пази.
« Последна редакция: Декември 13, 2008, 21:05:51 pm от Lisko »
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: Организационен въпрос
« Отговор #5 -: Декември 13, 2008, 21:03:03 pm »
аз съм като цяло всеки ден на работа,но когато се реши там съм-не би пропуснала за нищо на този свят
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
Re: Организационен въпрос
« Отговор #6 -: Декември 13, 2008, 21:03:30 pm »
Председателят на сдружение Зачатие Анна Зашена (ultra) е с отлепена ретина и в момента не е в състояние да чете и пише тук. Убедена съм, че това състояние е в резултат и на огромния натиск, на който беше подложена в последните няколко дни.

Като зам. председател на сдружението ви уведомявам, че реакция от страна на сдружение Зачатие ще има. В момента се обсъжда формата на протеста (събрание, митинг, манифестация или друго) и подходящата дата (вероятни дати са 18-ти и 19-ти декември). Поради кратките срокове това ще се проведе само в София, затова разчитаме най-вече на столичани. Надявам се, макар да е средата на седмицата, и хора от страната да успеят да присъстват на протеста.
В понеделник УС на Зачатие уведоми кметството за провежданото събитие според ЗСММ http://lex.bg/laws/ldoc/2132284419
Това не отменя вашите реакции - писма и срещи до и с медии, депутати, вашите народни избраници, обществени личности, роднини и приятели, писмената подкрепа на хората от чужбина и т.н.

Ако искате, ще заключа другите две теми и ще оставя само темата с анкетата, за да не се разводнява обсъждането.

Мели, супер!
Предлагам се утре за среща, ако решите да направите такава, за да се разхвърлят задачи. Срокът е убийствено малък, аз съм супер зле с времето, но може да се успее.

За да се улесни, моля те, сложи тук тескта, който да пращаме на медии. Моля те също така, тук да ни информирате за това къде ще се проведе протеста, за да се свързваме с медии и да каним, да каним и приятели. Какъв е тескта на информацията за пресата - вероятно Радина има изготвен? Какви са исканията ни? Последсно, каква е формата на протеста?
Re: Организационен въпрос
« Отговор #7 -: Декември 13, 2008, 21:07:05 pm »
На разположение съм , давайте да помагаме - имам всичкото свободно време на света за нашата кауза  :balk_64:
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: Организационен въпрос
« Отговор #8 -: Декември 13, 2008, 21:09:34 pm »
всъщност ако е възможно пишете за кое ви е необходима помощ все пак сме много хора надявам се,нека помогнем кой както може
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Организационен въпрос
« Отговор #9 -: Декември 13, 2008, 21:11:36 pm »
В момента се обсъжда формата на протеста (събрание, митинг, манифестация или друго) и подходящата дата (вероятни дати са 18-ти и 19-ти декември). Поради кратките срокове това ще се проведе само в София, затова разчитаме най-вече на столичани.
Ако е по обедно време, най-добре, защото много момичета работят и могат да дойдат в обедната почивка. В личен план на 18-ти съм с три дела, но ако е тогава, ще направя всичко възможно за да присъствам.

Ани, скорошно оздравяване!
« Последна редакция: Декември 13, 2008, 21:19:50 pm от lady_11 »
*
Re: Организационен въпрос
« Отговор #10 -: Декември 13, 2008, 21:13:39 pm »
 Аз също съм ЗА да се пише в една тема, а останалите да се заключат. Наистина се губи нишката.
 
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Организационен въпрос
« Отговор #11 -: Декември 13, 2008, 21:30:47 pm »
Казвайте задачите, когато решите какво точно ще се прави.
Ани, силно стиснати палци от мен да се оправиш във възможно най-кратки срокове, макар и да знам, че това, което те е сполетяло не минава бързо като грип. :(

*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: Организационен въпрос
« Отговор #12 -: Декември 13, 2008, 21:39:38 pm »
Имате ли нещо против да се ровя из форумите (не че ги знам ,но ще търся) и да пиша за това което сме намислили.Идеята ми е че ще е хубаво да имаме подкрепа на всеки възможен,а не да се ограничаваме само до потрбителите на Зачатие и Бг-Мамма.Колкото повече хора се съберем толкова по добре.   
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
Re: Организационен въпрос
« Отговор #13 -: Декември 13, 2008, 21:40:58 pm »
Бубенцето - нищо против (аз пък кво се изказвам като организатор).
Само нека тук се постне текста, който трябва да бутаме насам натам - инфо за инициативата, къде, какво, кога, искания, акция.

Мели, ти си. Ние поемаме.
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: Организационен въпрос
« Отговор #14 -: Декември 13, 2008, 21:47:43 pm »
Ок чакам текста ,в мига в който се появи започвам да го поставям във всеки срещнат форум,ако трябва ще го и принтирам и ше го разлепям на всяка втора крачка която правя(нека ме глобяват после за лепене  :D )
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
Re: Организационен въпрос
« Отговор #15 -: Декември 13, 2008, 21:54:25 pm »
Аз съм работеща и съм от провинцията , но много искам да дойда - не е ли възможно да се проведе в събота или неделя . И без това в тези дни е по - бедно от към събития и може и по - подробно да ни отразят в новините .
Само предлагам , не се опитвам да се налагам , ако може ще е чудесно , ако не ..кво да се прави ...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: Организационен въпрос
« Отговор #16 -: Декември 13, 2008, 21:58:59 pm »
събота и неделя предполагам че "уважаемите" ни политици ще са на някой зимен курорт и ние няма да сме даже една точица в пейзажа им.Но когато се реши тогава и събота и неделя да е важното е да стане
« Последна редакция: Декември 13, 2008, 22:07:58 pm от bubentseto »
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Организационен въпрос
« Отговор #17 -: Декември 13, 2008, 21:59:41 pm »
Целта на реакцията е да се проведе ПРЕДИ да бъде гласувано къде да отидат паричките, така че се губи смисъла да е в почивни дни. Освен това, следващата седмица има само един почивен ден и това е Неделя /на 20 се отработва 31.12/
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Организационен въпрос
« Отговор #18 -: Декември 13, 2008, 22:05:51 pm »
Бройте ме и мен. ЗА съм за протеста и ще присъствам с поне още един човек, само кажете кога и къде!!!