0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« -: Декември 12, 2008, 08:02:38 am »
Момичета, пуснете си кой да е от двата канала. Вижте как са ни нагласили депутатите!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #1 -: Декември 12, 2008, 08:07:21 am »
За какво става въпрос?На работа съм и нямам възможност да гледам!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #2 -: Декември 12, 2008, 08:08:22 am »
отпускане на 10 мил. от бюджетния излишък за 3 безплатни опита инвитро
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #3 -: Декември 12, 2008, 08:16:08 am »
СНощи по новините загатнаха, ама Мини като свърши ще разкажеш ли как е минало?
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #4 -: Декември 12, 2008, 08:20:30 am »
:x

почти не дават думата на Ани
« Последна редакция: Декември 12, 2008, 08:22:51 am от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #5 -: Декември 12, 2008, 08:23:25 am »
Моля ви напишете за какво става въпрос .Ние, които сме на работа винаги изпускаме по нещо. :(
*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #6 -: Декември 12, 2008, 08:26:51 am »
Аз току що пунас TV,изобщо не мога да разбера за какво става въпрос,защото изобщо не дават думата нито на д-р Стаменов нито на Ани!
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #7 -: Декември 12, 2008, 08:28:21 am »
Кой им взима думата? Водещите или някои други гости от министерството?
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #8 -: Декември 12, 2008, 08:28:48 am »
:x

почти не дават думата на Ани


Почти???
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #9 -: Декември 12, 2008, 08:30:55 am »
не ги е срам
простотия до шия
плача от безсилие, честно ви казвам
не можело пациентска организация да определя разпределянето на държавни пари, това били пари на държавата представете си
а нас данъкоплатците- къде ли са ни парите
трябвало сме да контролираме що по програмата Репродуктивно здраве раздавали брошури и презервативи- това ни било ролята като пациентска организация
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #10 -: Декември 12, 2008, 08:32:36 am »
 8O
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #11 -: Декември 12, 2008, 08:34:35 am »
Гледам го на компа и направо тези двете патки депутатки ми късат нервите.Едната от БСП-то не и знам името се пънеше и срещу 1 година майчинство преди няколко дни а пък Христинчето от НДСВ-то направо ми е отвратителна.
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #12 -: Декември 12, 2008, 08:42:30 am »
хайде, давайте актуално инфо, плс
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #13 -: Декември 12, 2008, 08:44:33 am »
Христина Христова ми се струва съпричастна, но за Донка Михайлова - думи нямам. Браво на Ани , д-р Стаменов и д-р Табакова.
     
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #14 -: Декември 12, 2008, 08:45:55 am »
Уф, гледах от дома ама от тук от там, че си сушах косата.Сега ще видя в сайта им и ще го гледам пак www.btv.bg
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #15 -: Декември 12, 2008, 08:46:31 am »
тя тая ... госпожа /автоцензура/ май опозиция на всичко
онзи ден за майчинството беше против- пак държавата давала, сега за тези пари държавата давала
аааа, аман значи, питам аз като данъкоплатец ко правя в тая държава- сигурно само й ям парите
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #16 -: Декември 12, 2008, 08:58:27 am »
Христина Христова в случая защитаваше нащите интереси.
Д-р Стаменов както винаги беше изключителен.Каза всичко точно и ясно но, когато има хора които са готови да пречат на всяка цена няма как да ни чуят.Табакова също се опита да обясни на въпросната ЧЕРВЕНА дама, че неможе ЗК да управлява парите и ние да се надяваме на прозрачност.Стаменов го каза и той поне 5 пъти и накрая попита опозиционерката чела ли е изпобщо проекто закона. (и аз мисля че не е).Стаменов каза, че 2 пъти е присъствал на ЗК и се чувства крайно омерзен защото там не им се дава думата, почти никой не се интересува наистина какво става с хората с репродуктивни проблеми.На 3 пъти натърти, че ние не сме болни. Каза също, че днес започва проверка на здравното министерство от ЕС за корупция и снощи те са изпратили писмо до тази комисиа, само не разбрах за какво.И хората от тази проверяваща комисия са му казали снощи, че точно този фонд е можел да гарантира или по скоро да измие лицето на коримпираната ни държавица, че в БГ може и да се случват прозрачни неща.
Накрая Ани каза, че няма как ако ние сме само присъстващи на заседанията на каквито и комисии да е да се направи нещо и да ни се зачете думата защото никой не ни изслушва.Каза, че са и дали думата на ЗК за половин минута в която освен прекъсванията са и предложили и оплождане инвиво.

А по Нова какво стана ако знаете:(Аз прехвърлях между двете но Гайдарски и особено Китов нападаха Радина като Лешояди - каквито и са.Там започнаха с коментара за Инвиво и така обърнаха нещата, че това разбирате ли са само писаници по форумите без доказателства и един вид измишльотини наши. Радина каза, че репликата са я чули 6-7 човека , но немогат да разпознаят депутата, на което двамата костюмари се изсмяха ехидно. Ооооо, и ако не сте разбрали инвиво не е обидна дума. те искали да помогнат, защото на латински.......там превключих понеже ми се повдигна.
А накрая...когато стана въпрос, че 10-те милиона от излишъка могат да се изгубят защото годината изтича, Китов каза, че нямало защото се прехвърляли за догодина.И Радина го попита чува ли се какво казва защото в този момент го слушат много хора.И че така стават 20 милиона лева с гласуваните 10 за 2009. И разбира се имаше отстъпление, ама така ни казаха, ама щте видим, днес още ще го обсъдим....

Гадост, бедни ми народе:(
« Последна редакция: Декември 12, 2008, 09:06:24 am от Lisko »
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #17 -: Декември 12, 2008, 08:58:38 am »
Браво на д-р Стаменов и д-р Табакова! За първи път виждам д-р Стаменов ядосан.
Превключих и на Нова, но хванах само края на предаването.И там браво на Радина! Не им се остави на гнусните депутати.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #18 -: Декември 12, 2008, 09:03:28 am »
  Д-р Табакова каза, че снощи последно е разговаряла 40 мин. с доц. Щерев и няма обяснение защо е противник на идеята. Основоположника на ин витрото в Бългрия, с действаща клиника, който е запознат с проблемите. Ами против е, защото е повече политик отколкото лекар. Възмутена съм от този човек.
  А Китов пък в Нова телевизия? Изкра Радина лъжкиня. Какви депутати са тия хора - мизерници!
« Последна редакция: Декември 12, 2008, 09:06:04 am от solei »
*
Re: Гледайте Бтв и Нова- сега- 8 сутринта!
« Отговор #19 -: Декември 12, 2008, 09:08:11 am »
Предаването е вече качено в сайта на бТВ.Заглавието е 'Кой да управлява парите за ин витро"