0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #20 -: Януари 14, 2009, 11:21:49 am »
1 седмица преинсталиране на сървъра-това само в БГ сайт може да стане. Благодаря за предупреждението все пак.

Jam, както прецениш, така направи, това е лично твое решение, щом мислиш че е професионално.
За мое щастие аз приемам отворено критика, персонално и професионално е поучително.
И аз приемам отворено критиката. За съжаление не е никак професионално да те орязваме за подобна критика. Но все пак имаме решение и то смятам удовлетворява всички страни. И решението е:
Понеже със Зачатие не се занимаваме професионално, а в свободното си време, не се учудвай ако достъпа ти до сайта и услугите които предлага се окаже ограничен.

Поздрави
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #21 -: Януари 14, 2009, 21:18:20 pm »
Щом смятате, че е редно да ми одрежете достъпа до сайта, при положение че съм писала в темата "Предложения, похвали и ОПЛАКВАНИЯ", и шом аз съм единствената недоволна мама тук.  Ако тази тема е само за похвали изтриите Оплаквания-та накрая на заглавието.


ПС- И да никаде не съм видяла предупреждение за неработене на сайта, тай като единственото което използвам е календара. Единствено това предупреждение видях което е от 01/09. Плюс това смятам че вие сте очаквали недоволствие от страна на потребителите. Просто не рабирам защо точно за моето оплакване се хванахте.....
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #22 -: Януари 14, 2009, 21:24:14 pm »
Грешка моя тази тема е направена 12/09 :), Но както казах във форума не влизам само календара ползвах :)
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #23 -: Януари 14, 2009, 21:30:46 pm »
Наглостта ти е наистина впечатляваща, дори и за мен, а аз съм срещала много нагли хора. Не очаквам да разбереш.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #24 -: Януари 14, 2009, 22:11:40 pm »
От три дни, следя тази Календарна инвазия и тотално се сбърках...
То не бяха теми, въпроси, молби, тъжби и прочие побъркващи постинги!

Чудя се само, дали като всичко мине, ще има още толкова благодарственни!
Щото незнам за besna, ама аз съм бЯсна!

Оти на свето, най-обичам "Браво" да ми кажат!
Па дори и да не участвам в тая рАбота!

За едно съм сигурна обаче-

Beast  :balk_63: ти свалям за търпението и Благодаря!
Както и на  :flower:Всички останали съпричастни към преместването на сайта!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #25 -: Януари 14, 2009, 23:52:04 pm »
...единственото което използвам е календара...

Вече не го ползваш.

Поздрави
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #26 -: Януари 15, 2009, 00:04:22 am »

Beast  :balk_63: ти свалям за търпението и Благодаря!
Както и на  :flower:Всички останали съпричастни към преместването на сайта!

Мишето ме изпревари с това изречение!  :balk_21:
Благодарности и от мен на всички за труда!
И за това , че се погрижихте преместването на сайта да мине почти незабелязано. Все пак, очаквахме да не действа повече време.

*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #27 -: Януари 15, 2009, 00:51:35 am »
... преместването на сайта да мине почти незабелязано. Все пак, очаквахме да не действа повече време.
В момента за форума и сайта се ползва заместваща машина, докато се настрои нашата - след това за няколко часа (предполагам някоя вечер много късно) ще превключим. Но Календара не можахме да го сложим на заместващата машина защото нямаше налична такава с Java хостинг - за това него ще го няма най-дълго.

PS: Календара ще се вижда до няколко часа - остава само рефреш на ДНС-ите.
« Последна редакция: Януари 15, 2009, 01:48:03 am от beast »
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #28 -: Януари 15, 2009, 10:20:00 am »
 :D Искам да ви благодаря мили момичета, че направихте всичко възможно да не спрете сайта и че сте намерили компромисен вариант. Аз всеки ден посещавам сайта и с удоволствие чета(и пиша) има толкова полезни статии, запознах се с толкова мили момичета. Обстановката и атмосферата тук е страхотна. Благодаря ви милички и една голяма прегръдка от мен  :bighug:
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #29 -: Януари 15, 2009, 14:38:53 pm »
:D Искам да ви благодаря мили момичета, че направихте всичко възможно да не спрете сайта и че сте намерили компромисен вариант. Аз всеки ден посещавам сайта и с удоволствие чета(и пиша) има толкова полезни статии, запознах се с толкова мили момичета. Обстановката и атмосферата тук е страхотна. Благодаря ви милички и една голяма прегръдка от мен  :bighug:


:good_post:

И аз ви благодаря, мили момичета и момче, за същото!  :flower: :thankyousign:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #30 -: Януари 15, 2009, 15:04:10 pm »
Аз освен на момичетата благодаря и на момчетата им за труда и за всичко.

Бъдете здрави.
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #31 -: Януари 15, 2009, 20:27:17 pm »
Благодаря ви момичета че ви има и правите всичко това за нас.Вие сте моето ежедневие всеки ден без изключение съм в Зачатие и от него получих страшно много съвети и насоки.Благодаря още веднъж че вършите всичката тази работа даже и безвъзмездно.
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #32 -: Януари 15, 2009, 22:05:06 pm »
...единственото което използвам е календара...
Вече не го ползваш.
Поздрави
:balk_602:

*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #33 -: Януари 15, 2009, 22:59:18 pm »
...единственото което използвам е календара...
Вече не го ползваш.
Поздрави

Много пъти съм си мислила, не знам дали съм го казвала, че безкрайното търпение на хората, които се занимават с поддръжка и прочие на сайта и календара в един момент им изиграва "лоша шега", ако мога така да се изразя.
Не знам кога ще се научим да уважаваме чуждия труд. Да бъдем благодарни за това, че някой прави нещо за нас.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #34 -: Януари 15, 2009, 23:10:52 pm »
...единственото което използвам е календара...
Вече не го ползваш.
Поздрави

Много пъти съм си мислила, не знам дали съм го казвала, че безкрайното търпение на хората, които се занимават с поддръжка и прочие на сайта и календара в един момент им изиграва "лоша шега", ако мога така да се изразя.
Не знам кога ще се научим да уважаваме чуждия труд. Да бъдем благодарни за това, че някой прави нещо за нас.

бих допълнила само...БЕЗПЛАТНО...И ЗА СМЕТКА НА ВРЕМЕТО ОТКРАДНАТО ОТ ТЕХНИТЕ ДЕЦА И СЕМЕЙСТВА.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #35 -: Януари 16, 2009, 14:18:17 pm »
Абе чаках, чаках да "изчезне" форума пък така и не разбрах кога ще да е станало това. :lol: Браво за добре свършената работа.  :youwoman: Календарът предполагам ще заработи всеки момент, нали? Че много ми липсва.

*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #36 -: Януари 16, 2009, 14:29:09 pm »
Абе чаках, чаках да "изчезне" форума пък така и не разбрах кога ще да е станало това. :lol: Браво за добре свършената работа.  :youwoman: Календарът предполагам ще заработи всеки момент, нали? Че много ми липсва.
Календара вече работи на нашата машина и е достъпен, но сайта и форума още не са преместени поради технически причини.
Ще останат на заместващата машина известно време.

*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #37 -: Януари 18, 2009, 20:47:54 pm »
Току що и форума и сайта бяха прехвърлени на нашия сървър. За София прекъсването беше около 10 мин. :D
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #38 -: Януари 18, 2009, 20:55:42 pm »
Тук нямаше и толкова :) Еха, че бързо, Добри :) Супер си!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #39 -: Януари 18, 2009, 22:05:11 pm »
Страшни сте!!! :D
Вече и тук е О.К.