0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« -: Декември 09, 2008, 23:40:49 pm »
Докато съм се сетила, че все ми изчезва от главата тая тема (Добри сори)!

От 10 до 16 януари 2009 г. няма да има сайт, защото ще се преконфигурира системата (не знам дали е най-коректния термин това, но не е най-важното това).
По-вероятно е времето, в което няма да го има сайта да е по-малко, но за по-сигурно слагаме една седмица.
Ако някой има някаква информация, която му е важна и може да му потрябва през този период да си я копира някъде и да си обмени контакти с потребителите, с които поддържа връзка единствено чрез сайта и контактите са му необходими през този период.
А иначе ще измислим начин да се справим с абстиненцията от форума - има червено вино, ски писти и половинките ще са доволни :)
« Последна редакция: Декември 09, 2008, 23:46:01 pm от cygnus »
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #1 -: Декември 10, 2008, 11:12:40 am »
А иначе ще измислим начин да се справим с абстиненцията от форума - има червено вино, ски писти и половинките ще са доволни :)
Ние нашата ще я лекуваме с червено вино и скайп  :wink: Лекарството е тествано, резултатите - изключително добри  :lol: :lol: :lol:
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #2 -: Декември 10, 2008, 11:26:57 am »
Ние нашата ще я лекуваме с червено вино и скайп  :wink:

И "100 живота" на Весна Змиянац ;)
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #3 -: Декември 10, 2008, 12:44:08 pm »
Ние нашата ще я лекуваме с червено вино и скайп  :wink:

И "100 живота" на Весна Змиянац ;)
Альоооо, иди ми на скайпа да си говорим на три очи!!!! Весна молявимитисе  :witch:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #4 -: Декември 10, 2008, 13:52:13 pm »
молим да не се спами!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #5 -: Декември 10, 2008, 15:03:10 pm »
Докато съм се сетила, че все ми изчезва от главата тая тема (Добри сори)!

От 10 до 16 януари 2009 г. няма да има сайт, защото ще се преконфигурира системата (не знам дали е най-коректния термин това, но не е най-важното това).
По-вероятно е времето, в което няма да го има сайта да е по-малко, но за по-сигурно слагаме една седмица.
Ако някой има някаква информация, която му е важна и може да му потрябва през този период да си я копира някъде и да си обмени контакти с потребителите, с които поддържа връзка единствено чрез сайта и контактите са му необходими през този период.
А иначе ще измислим начин да се справим с абстиненцията от форума - има червено вино, ски писти и половинките ще са доволни :)

Е, добре ме подредихте!  :lol: Кой си е карък... Благодаря за предупреждението!
« Последна редакция: Декември 10, 2008, 15:06:14 pm от ognyana »
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #6 -: Декември 10, 2008, 15:44:17 pm »
Подсещам, че в този период, а и по-късно /цялия Януари/ има дечица от Роман, които имат рожден ден. Тези, които трабва да им изпратят подарък да си погледнат датите, детайлите и адреса на дома в Роман. Ако разчитат само на сайта, де. Като мен. Ей ся на ше си ги препиша нещата аз. Че после може и да забравя.
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #7 -: Декември 10, 2008, 18:21:14 pm »
аз ще изпращам януари подарък.да вземем по рано да си пуснем темичка??
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #8 -: Декември 11, 2008, 10:36:46 am »
аз ще изпращам януари подарък.да вземем по рано да си пуснем темичка??

аз мислех да пусна...ама като е толкова предварително, не знам дали няма да си "потъне" незабелязано назад.
в началото на новата година ще разпратя по едно напомнящо съобщение на всички потребители, които имат да пращат януари, и разбира се и тема ще пуснем възможно най-рано.
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #9 -: Януари 06, 2009, 16:38:52 pm »
Имам един въпрос и една огромна молба -
нека да не се спира сайтът за профилактика точно сега...
Има ли шанс това да стане?
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #10 -: Януари 06, 2009, 16:41:53 pm »
Имам един въпрос и една огромна молба -
нека да не се спира сайтът за профилактика точно сега...
Има ли шанс това да стане?
За съжаление не е възможно да се отложи.

Това не е профилактика, а смяна на доставчика.
Планира се за следващия вторник или сряда (14 или 15).

До тогава сайта ще работи нормално (и се надявам сайта да го няма около 6-12 часа само в най добрия случай - толкова и времето за рефреш на ДНС записите).
« Последна редакция: Януари 06, 2009, 16:43:59 pm от beast »
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #11 -: Януари 07, 2009, 09:26:14 am »
БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА, BEAST!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #12 -: Януари 12, 2009, 11:23:35 am »
Здравейте,
Започна преинсталирането на сървъра (част от процедурата по преместването).
Календара ще се появи отново след към края на седмицата. Надявам се да е видим още на 14-ти следобяд.

Форума е временно поставен на заместващ сървър за да не се спира.

Поздрави
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #13 -: Януари 12, 2009, 19:17:04 pm »
Що не сложите предупрежденито на начална страница, пък току виж го видели някои потребители.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #14 -: Януари 13, 2009, 18:59:46 pm »
1 седмица преинсталиране на сървъра-това само в БГ сайт може да стане. Благодаря за предупреждението все пак.
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #15 -: Януари 13, 2009, 19:13:06 pm »
Не е една седмица, а в рамките на тази седмица :)
Все пак предупреждението е пуснато 1 месец по-рано.
*
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #16 -: Януари 13, 2009, 20:59:28 pm »
мдаа, и само бг юзерите не могат да четат, ама умират да коментират, че чак и регистрация за това си правят :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #17 -: Януари 13, 2009, 21:15:24 pm »
1 седмица преинсталиране на сървъра-това само в БГ сайт може да стане. Благодаря за предупреждението все пак.

besna, ти разбираш ли от тези неща? имаш ли представа в конкретния случай за какво точно става дума, какви дейности има да се вършат, колко хора се ангажират, плаща ли им някой за работата, която вършат? имаш ли идея, че се изказваш по този изключително обиден начин.

първото ти мнение като потребител на един безплатен форум за взаимопомощ да бъде оплюване на сайта и хората, които правят възможно ти да го ползваш... даааааааа, това вече наистина само с българин може да се случи!

сърбят ме ръцете да ти спра достъпа до този БГ-сайт, за да не те дразни повече...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #18 -: Януари 14, 2009, 08:05:58 am »
Jam, както прецениш, така направи, това е лично твое решение, щом мислиш че е професионално.
За мое щастие аз приемам отворено критика, персонално и професионално е поучително.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ !!! 10-16 януари
« Отговор #19 -: Януари 14, 2009, 09:37:01 am »
besna, както виждаш - не съм ти забранила достъпа. не ми отговори на въпросите. ако проявяваш интерес, мога да ти разкажа точно какво ще правим със сървъра и какво се включва в т.н. "преинсталиране", защото не е било нужно да описваме в детайли процеса за потребителите.

редно би било да се извиниш. от всякаква гледна точка, твоето изказване е обидна проява.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!