0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
бавен чат
« -: Февруари 27, 2006, 14:52:55 pm »
Здравейте, имам питане относно влизането в чата на Зачатие. Това е почти невъзможно....знаете ли на какво се дължи това, има ли други оплаквания.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
бавен чат
« Отговор #1 -: Февруари 27, 2006, 15:07:51 pm »
аз лично нямам проблем-зарежда си и всичко е наред...а влизам през страницата на зачатие.....
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
бавен чат
« Отговор #2 -: Февруари 27, 2006, 16:48:44 pm »
И аз нямам проблеми.
бавен чат
« Отговор #3 -: Февруари 27, 2006, 18:58:22 pm »
Каси, РС-то ли е бавно или само за чата става така.Ако е първото-провери паметта, за вируси и сложи стена и антивирусна програма, ако нямаш.
Re: бавен чат
« Отговор #4 -: Февруари 28, 2006, 08:34:04 am »
Цитат на: kassi
Здравейте, имам питане относно влизането в чата на Зачатие. Това е почти невъзможно....знаете ли на какво се дължи това, има ли други оплаквания.


Kassi, при мен преди няколко месеца имаше същия проблем. Оказа се, че при по-бавна ( 1-2KB/s) или с прекъсвания Интернет връзка не можех да влизам в чата през сайта на Зачатие. Затова сега влизам през mIRC. При мен проблема със сигурност не беше с вируси, тъй като имам достъп до 11 "защитени" :roll: РС-та в една и съща стая. И независимо от кой комп. се опитвах да вляза проблема си оставаше,  това беше причина при мен, но неизключвам варианта с вирусите.
Обещах на Ganka:)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
бавен чат
« Отговор #5 -: Февруари 28, 2006, 19:10:35 pm »
Ами, очевидно проблема е в нет-а ми вкъщи. Защото в работата влизам почти веднага.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!