0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Секцио
« -: Декември 07, 2008, 14:36:53 pm »
Хора, утре трябва да раждам със секцио и съм пред побъркване, моля ви кажете много ли е страшно?
*
Re: Секцио
« Отговор #1 -: Декември 07, 2008, 15:17:23 pm »
Няма нищо страшно не се притеснявай.И аз раждах със секцио.
С каква упойка ще бъдеш?Аз бях с пълна и видях бебето чак след 2 дена но ако си със спинална ще ти го покажат веднага.
Кураж!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Секцио
« Отговор #2 -: Декември 07, 2008, 15:47:37 pm »
Повечето тук, които сме успели да забременеем, сме родили чрез секцио. Както виждаш-живи и здрави сме, минава и заминава за три дни. Пак бих родила без значение по какъв начин.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Секцио
« Отговор #3 -: Декември 07, 2008, 16:49:19 pm »
АЗ съм доволна че родих секцио.Все още незнам какво са контракции,макар че при мен имаше усложнения преди раждането и постоях солидно време в патология.Бях със спинална упойка и се изкефих че си пресъствах на операцията -не усещаш абсолютно нищо.После дърпа малко-моя съвет е почни да се раздвижваш колкото се може по рано.
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Секцио
« Отговор #4 -: Декември 07, 2008, 16:50:48 pm »
Не е страшно, ама хич даже :D
Като слушах виковете и крясъците от родилна зала на жените раждащи нормално, секциото си е песен.
Родих преди по-малко от месец със секцио, а отдавна съм забравила за операцията :D
Възстановяването е бързо и лесно, единственото от което се пазя е да вдигам тежко.
Успех!
*
Re: Секцио
« Отговор #5 -: Декември 07, 2008, 17:13:17 pm »
Като слушах виковете и крясъците от родилна зала на жените раждащи нормално

ще ме уморите, честно :lol: :lol: то туй естествено раждане било цяло божие наказание - ревящи, врещяши, дерящи стените жени...

всяко раждане е песен, когато си в ръцете на професионалист, комуто имаш доверие, когато нямаш сериозни усложнения и разбира се накрая се роди живо и здраво бебенце.
страшно няма, минава и заминава.
« Последна редакция: Декември 07, 2008, 17:15:14 pm от tzvetenze »
Re: Секцио
« Отговор #6 -: Декември 07, 2008, 17:22:40 pm »
Много ви благодаря за бързите отговори. Но явно малко множко ми дойде инвитрото, амниоцентезата и сега се разкиснах :)
Ще раждам в клиника Щерев и се надявам да са наред нещата:)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Секцио
« Отговор #7 -: Декември 07, 2008, 18:13:02 pm »
Много ви благодаря за бързите отговори. Но явно малко множко ми дойде инвитрото, амниоцентезата и сега се разкиснах :)
Ще раждам в клиника Щерев и се надявам да са наред нещата:)


Вместо да те тресат нервите , мисли си, че ти предстои най-вълнуващата среща в живота ти утре - срещата с ВАШЕТО БЕБЕ!


Леко раждане и успех. Секциото не е страшно.
*
Re: Секцио
« Отговор #8 -: Декември 12, 2008, 13:07:21 pm »
Момичета може ли някой да ми обясни какво означава планирано секцио и каква е процедурата по болниците да те заплануват  :) т.е колко време преди това се ходи в болницата абе въобще какво се прави преди това.... а и още нещо има ли някоя от вас, която е минала въпросното планувано секцио по здравна каса
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки