0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета, моля помогнете с разчитането на моите резултати. Имунологичните са правени в Александровска болница и затова изглеждат по-различно от тези, които се правят в Плевен. Генетичните са от Националната лаборатория в Майчин дом.

Резултатите ми са следните:

НК клетките - 23% (при норма до 14%);
НК клетките - кол. 0.5 (при норма от 0.1 до 0.3) - тук имаше надпис Verto  ;

антикариолипидни антитела
IgG - 2,9 (норма до 22)
IgM - 13,2 (норма до 10)

анти Бета2, GP1
IgG - 6,0 (норма до 20)
IgM - 5,0 (норма до 10)

Фактор VLeiden - Нормален генотип.
Промтромбин G/A 20210 - Нормален генотип,
Инхибитор на плазминогенния активатор PAI1 -  хетерозиготен носител 4G/5G, нормален генотип

Реших да пусна едни НК клетки и в Плевен, тъй като при мен май това се очертава като основния проблем. Стискайте палци нещата да са контролируеми...   

Много ви моля, кажете ми какво ви говорят моите резултати? Какво е това PAI? Имам ли АФС?
 
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Моля помогнете с разчитане на моите резултати
« Отговор #1 -: Декември 05, 2008, 22:28:33 pm »
мисля, че е редно специалист да ти разчете резултатите и да назначи подходяща терапия при нужда. успех
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Моля помогнете с разчитане на моите резултати
« Отговор #2 -: Декември 08, 2008, 09:39:47 am »
Бях при д-р Владимиров, който ми разчете резултатите. Генетични особености няма. Това, което пише в изследването е, че е правено изследване за хетерозиготен носител на PAI, което е било отрицателно. Така че съм нормален генотип. Според него нямам АФА, тъй като стойността която излиза извън норма е гранична.

Заключението е, че основният ми казус са НК клетките. Съответно предложената терапия е - вливания на имуновенин. Не съм особено заинтригувана от тази идея... От всичко, което съм чела по темата, на тоя етап не съм готова за вливания... Някоя от вас на алтернативно лечение?