0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Въпрос за изтрита тема
« -: Декември 02, 2008, 19:50:45 pm »
Темата от Дългоочаквана за секса по време на бременност от самата потребителка ли е изтрита или за пореден път е въведена цензура, без да има причина?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Въпрос за изтрита тема
« Отговор #1 -: Декември 02, 2008, 19:58:14 pm »
Темата е изтрита от нейния автор. Ако ви липсва, мога да я възстановя.
Няма да търпя подобни подмятания за цензура. Омръзна ми, уморена съм. Има други сайтове, моля преместете скандалите си там.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Въпрос за изтрита тема
« Отговор #2 -: Декември 02, 2008, 20:00:19 pm »
Мели, благодаря за отговора!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Въпрос за изтрита тема
« Отговор #3 -: Декември 03, 2008, 09:44:27 am »
който няма работа и се чуди какво да прави по цял ден, с удоволствие ще му намеря такава, много по-полезно и здравословно занимание. около коледата на зачатие има доста неща които могат да се свършат дистанционно.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Въпрос за изтрита тема
« Отговор #4 -: Декември 03, 2008, 09:59:23 am »
Много благодаря за идеята, ако не ме приберат днес в болницата заради кървенето, бих ти помогнала и дистанционно.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Въпрос за изтрита тема
« Отговор #5 -: Декември 03, 2008, 10:46:41 am »
Ооо, ама разбира се, здравето преди всичко.
*
Re: Въпрос за изтрита тема
« Отговор #6 -: Декември 03, 2008, 14:35:12 pm »
който няма работа и се чуди какво да прави по цял ден, с удоволствие ще му намеря такава, много по-полезно и здравословно занимание. около коледата на зачатие има доста неща които могат да се свършат дистанционно.

Стефи, аз в офиса имам доста свободно време пред компа, след работа съм си самичка у дома и пак съм пред компа, ако мога да помогна с нещо 'дистанционно' съм насреща.По обясними причини в момента финансово не мога да съм от полза..но ако ми измислите някакви задачки, ще се постарая.
*
Re: Въпрос за изтрита тема
« Отговор #7 -: Декември 03, 2008, 15:00:53 pm »
Веднага ще ти изпратя, на ЛС ще се уточним :D