0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #60 -: Март 23, 2006, 10:39:00 am »
Аз също съм за анкетата за неуспешните опити! ЩЕ даде доста голяма слетлина за клиниките, още повече че неуспешните опити са доста - повече от успешните!
*

    Anonymous

Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #61 -: Май 09, 2006, 12:48:25 pm »
Някой няма ли да я пусне тази анкета за неуспешните опити? В противен случай настоящата няма особена тежест.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #62 -: Май 11, 2006, 11:57:03 am »
Цитат на: Anonymous
Някой няма ли да я пусне тази анкета за неуспешните опити? В противен случай настоящата няма особена тежест.


ами Госте, регистрирай се във форумите и я пусни ти! всеки регистриран потребител има права да пуска анкети!
защо все чакаме някой друг да ни свърши работата...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

участвах в анкетата
« Отговор #63 -: Май 31, 2006, 19:09:48 pm »
Здравейте на всички, много одобрявам и двете идеи за анкети за сполучливи и несполуяливи опити. Аз участвах вече в настоящята. При мен успехът дойде при третото инвитро. За съжаление за кратко, защото спря да се развива ембриона в края на шестата седмица, нищо не можеше да се направи явно и последва спонтанен аборт. На 34 години съм. И трите опита ми са при д-р Табакова. Доволна съм, тя е много добър специалист. Не съм имала проблеми с хиперстимулация или нещо друго. Мога да кажа, че има строг контрол и определени цени за всичко,там си има ценоразпис. Всички цени не са се променяли от година и повече, поне от както аз ходя там. За всичко се издават касови бележки и всичко относно плащането е ясно и без проблеми.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #64 -: Май 31, 2006, 21:12:38 pm »
Мила Марина, пожелавам ти следващия път да успееш докрая!
Много е хубаво да се чуват такива неща за нашите клиники. Благодаря ти, че го сподели.
успех на всички
« Отговор #65 -: Май 31, 2006, 21:46:12 pm »
Ще се радвам и аз да съм полезна с информация, както всички момичета тук.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #66 -: Юни 04, 2006, 23:18:22 pm »
гласувах в анкетата от името на една моя приятелка която забременя инвитро в клиниката на доктор Стаменов от първия опит.
след десетина дни ще роди две хубави бебчета.
*
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #67 -: Юни 05, 2006, 12:17:30 pm »
Рене_24, почти не останало вече :wink:  Дано да е положителен теста!


Аз само да кажа за начало, че не мога да гласувам?! Изписва ми отдолу на анкетата само броя гласували и няма къде да цъкна за гласуване?

А иначе:
1. Бремнна съм от първи опит инвитро;
2.Не, не съм била хиперстимулирана;
3. Повече от доволни сме от обсужването, от отношението, от загрижеността, от разбирането, от съпричастността и изобщо от всичко и всички в център по репродуктивна медицина и оплождане инвитро "София";
4. Не е имало никакъв  проблем по отношение на коректността и заплащането;
5.Познатите, които са с успешен опит в тази клиника, съвсем скоро сами ще се включат :wink:

Причината за инвитрото е основно тубарен фактор, след двустранно предварително отстранен хидросалпингс. Имаше и леки отклонения в спермограмата, но това е само като добавка.


Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #68 -: Юни 06, 2006, 10:48:09 am »
Хайде, записах се и аз! Най-накрая се осмелих... След три неуспешни IFV, отидох във Варна в АГ Болница и сега съм в 9г.с., с термин 14.01. В деня на трансфера бяхме три момичета и сега и трите сме бременни, но няма как да гласувам и от тяхно име.
Желая на всички много късмет и да не губят вяра!!!  :bighug:
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #69 -: Юни 19, 2006, 14:23:52 pm »
Благодарна съм МНОГО на д-р СТАМЕНОВ и на целия ЕКИП!!! Правих ИКСИ.

1. От кой опит? От първия.
2. Бяхте ли хиперстимулирани? Не.
3. Доволни ли бяхте от обслужването? Да!!!
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането? Не.
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #70 -: Юни 19, 2006, 21:19:38 pm »
Не разбрахме само бременна ли си?
*

    fransis111

Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #71 -: Юни 19, 2006, 23:17:09 pm »
Поздравления на всички успешни АРТ тази година ,пожелавам Ви само хубави неща от сега нататък и мн. усмивки.
           Имам 1 молба към момичето правило в Солун,ако има желание и време да разкаже малко повече или да ми пише на лични.
                           Благодаря предварително.
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #72 -: Юни 20, 2006, 08:21:02 am »
Цитат на: White_Raven
Не разбрахме само бременна ли си?


Да  :) Писала е в темата "Какви ще ги вършим през лятото".
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #73 -: Юни 20, 2006, 09:13:46 am »
Nie s maja mi pravihme prozedurata minalata godina, pri doz.Markova vav Varna. Dovolna sam. Zabremeniah ot parvia pat, no bebeto padna v 4tia mesez. Ne znam zashto stana taka. Sega me zapisaha za septemvri - naidavam se tozi pat vsichko da mine dobre - ?
*
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #74 -: Юни 20, 2006, 11:13:46 am »
Цитат на: Altevs
Nie s maja mi pravihme prozedurata minalata godina, pri doz.Markova vav Varna. Dovolna sam. Zabremeniah ot parvia pat, no bebeto padna v 4tia mesez. Ne znam zashto stana taka. Sega me zapisaha za septemvri - naidavam se tozi pat vsichko da mine dobre - ?


Правихте ли генетични и имунологични изследвания  :?:
Успех на процедурата през септември, дано всичко бъде наред до края  :goodluck:
*

    Anonymous

Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #75 -: Юни 21, 2006, 22:39:28 pm »
Розе,не мога да намеря поста на момичето правило в Солун инвитро ,ако можеш кажи ми къде да търся всичко прочетох от 'Какви ще ги вършим през лятото',намирам само запитване за клиниката а това от преживяно съм го чела.Как е ника на момичето.
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #76 -: Юни 21, 2006, 23:01:04 pm »
http://www.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=235


     Предполагам,че за тази история говориш госте.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #77 -: Юни 21, 2006, 23:05:01 pm »
Цитат на: fransis111
Имам 1 молба към момичето правило в Солун,ако има желание и време да разкаже малко повече или да ми пише на лични.

Ще трябва да се регистрираш.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Замръзен трансфер
« Отговор #78 -: Юни 25, 2006, 15:55:18 pm »
Здравейте!
От 6 години правим опити за забременяване и най-накрая се получи :) ...
Хиляди благодарности на клиниката на доц. Щерев, която ни помогна!
Правихме стимулация, при която се отделиха 9 яйцеклетки, всички бяха оплодени по метода ICSI. 4 ембриона успяхме да замръзим. При пресния трансфер не се получи забременяване. Направихме втори опит със замразените ембриони и чудото стана  :). Сега съм бременна в 6-я месец. Имам информация и за още няколко жени, с които бяхме заендо на стимулацията, че са бременни.
Изключително съм доволна от обслужването и вниманието на целия колектив.
Що се отнася до заплащането, предварително бях подготвена за цените с изключение на ежедневните хормонални изследвания, които се заплащат отделно.
В заключение мога да кажа, че за мен лично клиниката на доц. Щерев е най-добрата в България.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #79 -: Юни 27, 2006, 21:57:24 pm »



    Здравейте,аз се интересувам от момичетата правили опити в Солун и такива който в момента правят ако някой има координатите им нека ми пише.