0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #20 -: Февруари 28, 2006, 16:48:49 pm »
Сигнусче, няма проблем бе, моля ти се. Какво като съм пуснала аз анкетата.
И последно- можеш ли да сложиш опция 'Не съм правила, но искам да видя резултата" и да почистиш мненията не по темата за да е по прегледно. Можеш да изтриеш всички мои. Да се надяваме, че ще получим някаква представа стига да няма злоупотреби.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #21 -: Февруари 28, 2006, 17:29:30 pm »
Какво имаш предвид с: 'Не съм правила, но искам да видя резултата"?
Ако е да се вижда резултата от анкетата, всеки може да го види.
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #22 -: Февруари 28, 2006, 17:59:07 pm »
Цитат на: Lali
Какво имаш предвид с: 'Не съм правила, но искам да видя резултата"?
Ако е да се вижда резултата от анкетата, всеки може да го види.

Лалинка, това е за да виждаш резултата всеки път, като отвориш темата, а не да си създаваш допълнителни усилия с кликване на резултата.
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #23 -: Февруари 28, 2006, 18:02:45 pm »
Също така не можеш въобще да видиш резултата, ако няма такава опция. Трябва да избереш клиника, а така се нарушава резултата от анкетата.
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #24 -: Февруари 28, 2006, 18:10:51 pm »
Цитат на: White_Raven
Също така не можеш въобще да видиш резултата, ако няма такава опция. Трябва да избереш клиника, а така се нарушава резултата от анкетата.


Ми нали резултата може да се види като натиснеш ВИЖТЕ РЕЗУЛТАТА и не е нужно да си даваш гласа, за да видиш какъв е резултата от анкетата.Защо да се нарушава така резултата от анкетата или аз нещо не съм разбрала :roll:  :P  :P
*
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #25 -: Февруари 28, 2006, 18:40:15 pm »
Правилно разбираш, така е, като кликнеш на Виж резултата се показва, без да е неоходимо да избираш клиника :D
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #26 -: Февруари 28, 2006, 19:28:10 pm »
аз не съм разбрала явно. Прави сте. Айде мода да трие спама, а забременелите ако пожелаят да отговорят на допълнителните въпроси.
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #27 -: Февруари 28, 2006, 20:15:39 pm »
Здравейте, момичета!
Аз правих инвитро в клиниката на д-р Стаменов! Не знам дали да пиша, че се е получило от първия път, тъй като се получи хиперстимулация и трябваше да прекъснем, но така или иначе до пункция не се стигна. Затова казвам - от първия път. Мисля, че и аз съм си малко виновна, защото казах че ще се прибера в своя град, а когато отидох за преглед, д-р Стаменов, каза, че е по-добре да прекъснем. При следващата стимулация подходи индивидуално, както и трябва, и прескочи диферелина. Отново реагирах повече от необходимото въпреки малките дози, но резултата е такъв, че не съм и смеела да се надявам, че ще стане от първият път. Отношението от тяхна страна беше много мило, страхотен колектив и се чувствах в сигурни ръце, което е много важно за мен - бях спокойна, имах им пълно доверие! Отивах при тях всеки път изпълнена с вяра, че ще се получи и същевременно се страхувах да мисля изобщо. Още повече, че докато бях там видях едно щастливо лице, което бях видяла притеснено при първата ми стимулация. Бяха успяли и при тях  беше от първия път. Още две момичета се обадиха по телефона и д-р Стаменов ги поздрави и се радваше с тях. Относно заплащането не съм имала никакви проблеми! Каквато сума ми казаха в началото такава и платих.
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #28 -: Март 01, 2006, 17:35:31 pm »
Цитат на: Anonymous
Много добра идея за анкета и дано скоро се напълни с отговори от успели момичена, независимо къде. Мисля, че идеята да се пусне идентична анкета, но за инсеминации, също е много добра.


FreshBreeze, незнайно защо като гост :oops:
Благодаря ти, Бени!







Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #29 -: Март 01, 2006, 19:57:23 pm »
Фреши, пусни за инсеминациите. :)
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #30 -: Март 07, 2006, 11:32:32 am »
Аз да вдигна темата. Незнам дали Рокана е гласувала..Ама май скоро ще има още гласували та затова :wink: .
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #31 -: Март 07, 2006, 12:06:41 pm »
Е, айде де! :lol:
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #32 -: Март 07, 2006, 21:22:54 pm »
ТОКУ ЩО ГЛАСУВАХ МОМИЧЕТА.
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #33 -: Март 08, 2006, 14:36:19 pm »
Рокана, ти къде прави опитът?
Благодаря ти, Бени!







*
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #34 -: Март 08, 2006, 14:42:31 pm »
Фрешче,Рокана е правила опит във Варна.Някъде в началото го пишеше.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #35 -: Март 08, 2006, 15:26:13 pm »
Мерси :D
Зависва ми "процесорът" понякога - не обработвам адекватно информация :oops:
Благодаря ти, Бени!







Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #36 -: Март 08, 2006, 17:16:03 pm »
В АГ БОЛНИЦА ПРИ ДОЦ.МАРКОВА. ГЛАСУВАХ ВЕЧЕ КАКТО НАПИСАХ ПО-ГОРЕ,НА 21.03. ЩЕ СЕ ОТЧЕТА ПАК,ЗАЩОТО ТОГАВА ВЕЧЕ ЩЕ Е ПО-СИГУРНО.В МОМЕНТА ОЩЕ СЪМ МАЛКО ПРИТЕСНЕНА,САМО ТЕСТА ПОКАЗВА БРЕМЕННОСТА МИ,А И ЧЕРТИЧКАТА Е НЯКАК СЛАБА,НО ДОЦ.МАРКОВА БЕШЕ ТОЛКОВА ЩАСТЛИВА КАТО МИ ЗАЯВИ,НЯМАШЕ И ДОЗА СЪМНЕНИЕ,ЧЕ НЕ Е СТАНАЛО.ИМАМ И ПЪЛНО ДОВЕРИЕ И РАЗЧИТАМ НА УСПЕХА.ДАНО НЕ СЕ РАЗОЧАРОВАМ,ТОЛКОВА Е ХУБАВО УСЕЩАНЕТО.  

 ПОЖЕЛАВАМ ПО-СКОРО ВСИЧКИ ДА УСЕТИТЕ ТОВА ЩАСТИЕ.
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #37 -: Март 08, 2006, 18:00:54 pm »
Варна води много сериозно. :)
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #38 -: Март 09, 2006, 10:48:37 am »
Е за представителност трябват поне 100 гласа (Рабитчето ни ограмоти :D )

Така че много моля още 85 момичета тутакси да забременяват, анкета имаме да правим :!:  :!:  :lol:
Благодаря ти, Бени!







Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #39 -: Март 09, 2006, 10:50:59 am »
Цитат на: FreshBreeze
Е за представителност трябват поне 100 гласа (Рабитчето ни ограмоти :D )

Това не съм го казвала. Тука няма представителност (извадка сред отзовалите се). Но има приблизително някакви резултати.

Представителност ще има ако имаме списък на всички, правили ин витро през последните 6-12 или повече месеца и от тях по случаен начин, съгласно теорията на статистиката изберем определен брой (изчислен по формула) и ги попитаме.