0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Анкета- бременни от IVF/ICSI
« -: Февруари 26, 2006, 18:53:26 pm »
РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ АНКЕТАТА НЯМАТ СТАТИСТИЧЕСКА СТОЙНОСТ И СА САМО И ЕДИНСТВЕНО НА БАЗА ПОТРЕБИТЕЛИ, КОИТО ИМАТ РЕГИСТРАЦИЯ ВЪВ ФОРУМА НА ЗАЧАТИЕ И СА УЧАСТВАЛИ В АНКЕТАТА.
(допълнение от модератор)


Искам да направим една неофициална статистика на бременостите в българските клиники. За ориентация.

Моля ви също да доизясните-
1. От кой опит?
2. Бяхте ли хиперстимулирани?
3. Доволни ли бяхте от обслужването?
4. Имаше ли некоректни моменти относно заплащането?
5. Ако имате познати забременели в някоя от тези клиники, моля да ги добавите като бройка, но не в анкетата.

Моля ви да се придържаме към темата за да избегнем излишни конфликти.
« Последна редакция: Януари 26, 2010, 13:53:26 pm от cygnus »
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2006, 19:26:19 pm »
Поздравления и аз отдавна си мислех за подобна анкета, дали да не сложим линк към нея в дира.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2006, 19:26:44 pm »
Рейвън, това не са всички клиники, а и Якентро не е в България, а в Гърция. Оправи тези неща.

Списък на клиниките има тук:
http://zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=259
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2006, 19:45:52 pm »
Кой е д-р Малинков?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2006, 20:00:15 pm »
Малинков, не е ли този дето го рекламирате? Малинов ли, Малинков ли е.
Заек, предполагам, че не са всички, но която съм я изпуснала да я добавят в "други". По памет толкоз.
За Якентро съм писала в комбинация с бг клиника.
*
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #5 -: Февруари 26, 2006, 20:03:18 pm »
това е клиника Малинов, а иначе е д-р Стаменов.
Маркова и тя е доц.
Могат да се добавят братя Тодорови и Първа АГ "Света София".
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #6 -: Февруари 26, 2006, 21:59:23 pm »
хубава идея, но пусни анкетата също така в дир.бг и в бг-мамма.
а има и много жени-успешни пациентки на тези клиники, дето хал хабер си нямат от тези сайтове :)
тая седмица лежах в МД с една успешна пациентка от първо ИКСИ на една от тези клиники - изобщо не знаеше за нашия сайт :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #7 -: Февруари 26, 2006, 22:01:53 pm »
Братя Тодорови също идва малко двусмислено - това са две клиники, едната в Бг и другата в Германия.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #8 -: Февруари 26, 2006, 22:11:46 pm »
Jam-и в дира не знам как се пускат анкети. В бгмама не влизам. Ако иска някой да я пусне там.
Това, че ти примерно си се запознала с такава жена също важи. :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #9 -: Февруари 26, 2006, 22:44:49 pm »
да я пусна ли и в дира, какво ще кажеш?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #10 -: Февруари 27, 2006, 00:50:25 am »
пускай, разбира се. Аз гледах, гледах, ама нещо не видях такава опция. :oops:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #11 -: Февруари 27, 2006, 08:25:01 am »
Мисля, че не е лошо да включиш и инсеминациите.
Пациентките, които правят инсеминация също придобиват реална предства за съответната клиника.
*
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #12 -: Февруари 27, 2006, 09:22:24 am »
Цитат на: Lali
Мисля, че не е лошо да включиш и инсеминациите.
Пациентките, които правят инсеминация също придобиват реална предства за съответната клиника.

Да, Лали, това е добре идея, но е по-добре да се пусне отделна анкета. Все пак двата метода се различават доста и като техника и като показния за тях.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #13 -: Февруари 27, 2006, 09:51:42 am »
О, не, аз не държа на такава анкета.  :lol:
Мен процентът на успеваемост много-много не ме интересува.
Още повече, че е почти еднакъв навсякъде. Освен това много зависи от конкретните проблеми на двойката.
Освен това аз от толкова време висене във форумите съм придобила доста реална представа за тези клиники на базата на впечатленията на много момичета.
Предложих, защото от въпросите на Гарванчето останах с впечатление, че се интересува и от всичко за  дадена клиника.
И понеже, ако се включи и тази точка в анкетата ще получи повече отговори от пациентки и ще придобие по цялостна картина.
Колкото повече хора се включат в една статистика, тя става по-реална.
*

    Anonymous

Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #14 -: Февруари 27, 2006, 10:36:23 am »
Може би наистина има значение конкретния проблем на двойката защото при всички е различно.Успеваемостта при отделните видове стерилитет индивидуална във всяка клиника.Това си е мое мнение.
*

    Anonymous

Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #15 -: Февруари 27, 2006, 17:38:52 pm »
Много добра идея за анкета и дано скоро се напълни с отговори от успели момичена, независимо къде. Мисля, че идеята да се пусне идентична анкета, но за инсеминации, също е много добра.
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #16 -: Февруари 27, 2006, 19:16:12 pm »
Да, и аз мисля, че е добре да са различни анкетите.

(Дони, изтрий ми моля те мнението, което се повтаря).
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #17 -: Февруари 28, 2006, 09:54:39 am »
Дони, мисля, че след името на Маркова трябва да сложим в скоби Чернева. Все пак те двете правят стимулациите, но пункцията и трансфера се прави от един екип.
*
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #18 -: Февруари 28, 2006, 09:56:29 am »
Ами добре, нека White Raven  каже все пак, щото тя пусна анкетата, ако е съгласна - можем да го редактираме.
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #19 -: Февруари 28, 2006, 11:29:51 am »
Направо пишете АГ Болница Варна, там са и доц. Маркова и д-р Чернева и д-р Александров, проф. Козовски също прави пункции.