0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #200 -: Август 23, 2007, 08:44:46 am »
малко в страни от темата,ноооо...до колкото ми се отдава математиката...и преди да ме нападнете да кажа,4е този мой размисъл е само от притеснение да избера най-доброто място....та...като раглеждам цифрите излиза, 4е всъщност д-р Стаменов и д-р Щерев имат процентно еднаква успеваемост / отношениет от броя на гласовете и успеваемостта /

Бих казала , че са много относителни статистиките по принцип, зависи в кой момент от колко минали по АРТ-процедура са успели, защото много жени има които не пишат , а само четат тук , а други,които дори не влизат в интернет. Аз лично знам за 5 такива , които не са се записали тук в анкетата и не знам дали ще се запишат. И според моите познати например статистиката е доста различна  :lol:. Така че просто намери своя доктор и избери екипа на които ще разчиташ и успех! :D
« Последна редакция: Август 23, 2007, 08:59:24 am от marina15 »


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #201 -: Август 23, 2007, 13:52:03 pm »
ХЕЙ,МОМИЧЕТА ЗДРАВЕЙТЕ АЗ СЪМ НОВА . ПРИ ПЪРВИЯТ СИ ОПИТ ЗА ИНВИТРО НЕ УСПЯХ
ОКАЗА СЕ ИЗВЪНМАТОЧНА БРЕМЕННОСТ, НО СКОРО МИ ПРЕДСТОИ ВТОРИ ОПИТ И СЕ НАДЯВАМ ДА
БЪДЕ УСПЕШЕН . АЗ ЛИЧНО ИМАМ ТАКАВА НАГЛАСА .ПЪРВИЯТ СИ ОПИТ ПРАВИХ В КЛИНИКАТА НА ЩЕРЕВ ОСТАНАХ ДОВОЛНА С МЕН ИМАШЕ ДВЕ МОМИЧЕТА КОИТО ЗАБРЕМЕНЯХА .ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ УСПЕХ В ТОВА НАЧИНАНИЕ.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #202 -: Август 29, 2007, 21:03:28 pm »
Най-после чух сърчицата и реших да се разпиша.Бременна съм в 8 седмица от 1 Икси с близнаци виновник е доктор Стаменов.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #203 -: Август 30, 2007, 08:21:14 am »
Честито и лека безпроблемна бременност ти желая!


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #204 -: Август 30, 2007, 08:22:24 am »
ХЕЙ,МОМИЧЕТА ЗДРАВЕЙТЕ АЗ СЪМ НОВА . ПРИ ПЪРВИЯТ СИ ОПИТ ЗА ИНВИТРО НЕ УСПЯХ
ОКАЗА СЕ ИЗВЪНМАТОЧНА БРЕМЕННОСТ, НО СКОРО МИ ПРЕДСТОИ ВТОРИ ОПИТ И СЕ НАДЯВАМ ДА
БЪДЕ УСПЕШЕН . АЗ ЛИЧНО ИМАМ ТАКАВА НАГЛАСА .ПЪРВИЯТ СИ ОПИТ ПРАВИХ В КЛИНИКАТА НА ЩЕРЕВ ОСТАНАХ ДОВОЛНА С МЕН ИМАШЕ ДВЕ МОМИЧЕТА КОИТО ЗАБРЕМЕНЯХА .ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ УСПЕХ В ТОВА НАЧИНАНИЕ.

Съжалявам за първия опит...Стискам палци вторият да е успешен!
 Извинявай за въпроса,ама възможно ли е извънматочна при инвитро-процедура?...

АСИИИИ!!!!!!!!! :balk_46: :crossfingers: :crossfingers:
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #205 -: Август 30, 2007, 08:53:57 am »
Аси честито и безпроблемнна до края. :)
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #206 -: Август 30, 2007, 12:01:04 pm »


 Извинявай за въпроса,ама възможно ли е извънматочна при инвитро-процедура?...

АСИИИИ!!!!!!!!! :balk_46: :crossfingers: :crossfingers:


Да може, макар и в по-редки случеи, може да се получи леко придвижване на ембриона и да достигне изхода на някоя от тръбите. При мен на третото ми инвитро докторите се съмняваха за такова нещо. После поразпитах други доктори и се оказа че се случват и такива неща.
« Последна редакция: Август 31, 2007, 16:03:21 pm от marina15 »


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #207 -: Август 31, 2007, 15:46:50 pm »


 Извинявай за въпроса,ама възможно ли е извънматочна при инвитро-процедура?...

АСИИИИ!!!!!!!!! :balk_46: :crossfingers: :crossfingers:


Да може, макар и в по-редки случеи, може да се получи леко придвижване на ембриона и да достигне изхода на някоя от тръбите.
Ай стига бе  8O.
Добре дошли в отбора на всички новоразписали се :D. Успех в бременеенето :goodluck:
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #208 -: Септември 02, 2007, 15:50:15 pm »
Бременна съм в 31г.с. след първи опит ИКСИ при д-р Стаменов.

Безкрайно благодарна съм на д-р Стаменов!  В негово лице срешнах невероятен специалист и прекрасен човек!
Благодаря на целия екип за топлото и професионално отношение!


Установените при мен проблеми бяха: ендометриоза (имам коремна операция преди 3 години), запушени тръби с хидросалпингс (отстранен лапароскопски от д-р Стаменов), тиреоидит на Хашимото, трайно висок FSH.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #209 -: Септември 02, 2007, 16:47:41 pm »
Колко време чака за консултация с Д-р Стаменов.
Аз съм си записала час преди повече от месец, а часът е чак за средата на месец май 2008г.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #210 -: Септември 02, 2007, 18:09:19 pm »
Аз гласувах преди известно време, но не бях писала.
Забременях след първи опит ин витро при д-р Владимиров. Аз съм с вторичен стерилитет след две извънматочни и една гроздовидна бременност.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #211 -: Септември 03, 2007, 11:45:34 am »
Твоя случей ми е много познат-писала ли си и някъде другаде
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #212 -: Септември 03, 2007, 14:10:14 pm »
Ами да ти кажа не се сещам освен ако не съм го писала в темата за извънматочната бременност.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #213 -: Септември 15, 2007, 17:54:11 pm »
момичета защо наистина не добавите клиниката на доц.Конова в Плевен? Мисля че има доста момчета които са забременяли там....Моето инвитро е успешно от първия път там, днес ми беше кръвния  - 1103.94  :D 

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #214 -: Септември 16, 2007, 19:01:56 pm »
Бременна съм от първи опит ин витро в клиниката на доцент Конова в Плевен. 
Не бях хиперстимулирана, а обслужването е много добро.
Горещи благодарности към доц.Емилияна Конова и д-р Алкан Емин, както и към целия екип на КИРМ.
 Много щастлива бях вчера като разбрах, че съм петата за деня, която си правен кръвен тест  за бременност и всички са положителни. При мен резултатът беше 1790.
мама на Розанна и Иван
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #215 -: Септември 16, 2007, 19:16:37 pm »
Бременна съм от първи опит ин витро в клиниката на доцент Конова в Плевен. 
Не бях хиперстимулирана, а обслужването е много добро.
Горещи благодарности към доц.Емилияна Конова и д-р Алкан Емин, както и към целия екип на КИРМ.
 Много щастлива бях вчера като разбрах, че съм петата за деня, която си правен кръвен тест  за бременност и всички са положителни. При мен резултатът беше 1790.
Присъединявам се към теб с благодарностите Tami...пожелавам ти безпроблемна и много лека бременност както и на останалите момичета с положителни тестове. :bighug:

*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #216 -: Септември 16, 2007, 22:25:45 pm »
Иде ми да се пръсна от кеф!Вече сериозно си мислех,че съм единствената, която пише хвалебствия за д-р Алкан Емин!Момичета, честито! :lol:

Много съжалявам за офф-а, ама не се стърпях! :oops:
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #217 -: Септември 27, 2007, 11:36:53 am »
Моми4ета присъединявам се към Вас и Огроми Благодарности на доц. Конова и доктор Емин в Плевен аз също съм бременна от първи път инвитро! :thankyousign:
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #218 -: Септември 27, 2007, 14:01:42 pm »
Честито-лека бременност
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #219 -: Септември 27, 2007, 14:47:56 pm »
Супер момичета, много се радвам за вас! Доц. Конова е страхотна. Може би наистина си заслужава да се включи и тяхната клиника в анкетата!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!