0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #180 -: Юли 06, 2007, 18:12:56 pm »
Бременна съм от втори ICSI опит в АГ-Варна при доц.Маркова и д-р Александров!От сърце им благодаря за всичко!
Доволна съм от обслужването и отношението!
Не бях хиперстимулирана и не срещнах нередности при заплащането.
На екипа от АГ-Варна желая здраве и нека сбъдват мечтите ни!
Благодаря на Зачатие!
Благодаря на всички борещи се момичета, които пишат тук!

*

    Ro6ko

  • **
  • 94
  • Любовта ще спаси света.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #181 -: Юли 07, 2007, 15:09:18 pm »
И аз гласувах най-сетне! Бременна съм в 7г.с. от инвитро в клиниката на д-р Стаменов! Това ми е втори опит, а само като се сетя как не исках и да чуя за втори опит...На всички момичета пожелавам кураж и да не губят надежда! От сърце ви препоръчвам тази клиника, където разбрах, че професионализма и хуманното отношение към пациентите не са изчезнали и все така са единственото от което се нуждаем.
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #182 -: Юли 09, 2007, 08:18:17 am »
Бременна съм от второ ИСКИ - клиниката на Д-р. Стаменов.
Д-р. Персенска сбъдна мечтата ми, както и целият екип на клиника "Надежда".
Възползвах се  от иглотерапията на Д-р. Ликсов.
Не съм била хиперстимулирна, дори трябваше да е почти Естествен цикъл, но отговорих повече от очакваното
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #183 -: Юли 09, 2007, 10:12:40 am »
поздравления.... :bighug: :bighug: :bighug:
лека бременност и най-красивия/вите/ бебешок/ци/...:)
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #184 -: Юли 09, 2007, 16:34:54 pm »
Най-вероятно ще ме е страх до края, но...
Бременна съм от 4-ти опит ИКСИ(3 стимулирани ИКСИ-та и 1 замразен трансфер).
При нито един опит нямах хиперстимулация.
Всяко обслужване си има слабости, но това не е било от значение. :D
Некоректно отношение не съм срещнала. Даже имаше приятни изненади. :D
Заедно с мен има още две момичета, бременни от ИКСИ. И двете са регистрирани тук, но не пишат.
Огромно благодаря на екипа на д-р Стаменов, анестезиолозите от клиника "Малинов", д-р Ликсов, д-р Тодорова, доц. Конова и всички, които с беземните си действия ме отведоха при тези хора. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #185 -: Юли 09, 2007, 16:42:38 pm »
Честито на всички записали се!
П.П. Днес колкото пъти отворя тази тема, толкова пъти се е променила цифрата срещу името на д-р Стаменов! Браво!

*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #186 -: Юли 13, 2007, 13:49:45 pm »
   Честито,мили момичета!!!!!!
Желая ви спокойна и красива бременност.Много съм щастлива,че все повече от нас се записват тук.
« Последна редакция: Юли 13, 2007, 13:51:30 pm от loana »
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #187 -: Юли 15, 2007, 20:11:57 pm »
Здравейте!
Току що участвах в анкетата. При мен се получи от пети път - 3 неуспешни при Ватев, един неуспешен при Владимиров (за първи път при д-р Стаменов).
Не бях хиперстимулирана. По принцип яйчниците ми трудно отговарят на стимулация, та се наложи да бия конски дози. Доволна съм от обслужването. Имало е дни, в които се е налагола да се чака повече, но това си е бял кахър. Не е имало некоректни моменти със заплащането.
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #188 -: Юли 15, 2007, 22:24:59 pm »
Честито Лео, желая ти много лека бременност и най-сладкото бебе .Късмет и целувки
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #189 -: Юли 15, 2007, 23:06:52 pm »
 Честито,на всички успели!Леко бременеене!Късмет на финала!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #190 -: Юли 25, 2007, 09:09:01 am »
Честито на всички успели момичета и от мен! Лека бременост и живи и здрави бебчета!

:blowingdust: :blowingdust2: :balk_177: :babyflips: :babyflips: :babyflips:


Дано по-често и повече момичета имат този късмет да се регистрират тук с хубава новина!




Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #191 -: Август 07, 2007, 16:00:18 pm »
Здравейте,момичета!
Гласувах за д-р Стаменов от името на моята най-добра приятелка,която забременя от първи опит ИКСИ.Аз тепърва ще тръгна по трудния път,който всички вие сте извървели,надявам се на голямата радост в края на тунела.Да е жив и здрав д-р Стаменов и все така да сбъдва мечтите на всички ни!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #192 -: Август 07, 2007, 17:43:36 pm »
здравейте,
Аз също събрах смелост да се запиша тук. Бременна съм в 15 седмица след Ин витро МАТУРАЦИЯ и съм изключително благодарна на прекрасните д-р Владимиров и д-р Тачева, както и на целия екип на клиника София. Да са живи и здрави, за да помагат на още много жени в трудния път към така мечтаното щастие!
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #193 -: Август 07, 2007, 17:55:57 pm »
Вива, честито! Леки и безоблачни месеци до Голямата среща.
Моля те, разкажи в подфорума за Матурацията.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #194 -: Август 07, 2007, 19:42:31 pm »
здравейте,
Аз също събрах смелост да се запиша тук. Бременна съм в 15 седмица след Ин витро МАТУРАЦИЯ и съм изключително благодарна на прекрасните д-р Владимиров и д-р Тачева, както и на целия екип на клиника София. Да са живи и здрави, за да помагат на още много жени в трудния път към така мечтаното щастие!
Честито, viva_79!
Това е първата успешна матурация, за която чувам! Браво, поздравления за екипа!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #195 -: Август 07, 2007, 22:01:36 pm »
Моля ви, не ми се сърдете за невежеството, но бихте ли ми обяснили какво е МАТУРАЦИЯ?
Пуснах думата в търсачката на форума, но ми изкара тези 3 постинги по-горе  :oops: :oops: :oops:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #197 -: Август 17, 2007, 10:37:34 am »
малко в страни от темата,ноооо...до колкото ми се отдава математиката...и преди да ме нападнете да кажа,4е този мой размисъл е само от притеснение да избера най-доброто място....та...като раглеждам цифрите излиза, 4е всъщност д-р Стаменов и д-р Щерев имат процентно еднаква успеваемост / отношениет от броя на гласовете и успеваемостта /
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #198 -: Август 17, 2007, 10:40:20 am »
Дидонче, имай предвид, че не всеки глас в анкетата е отразен като постинг.
Според мен от наблюденията ми през годините, успеваемостта не е еднаква, но това без официална статистика от клиниките не може да се докаже.
Намери Своя лекар, независимо от резултатите му в анкетата.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Анкета- бременни от IVF/ICSI
« Отговор #199 -: Август 21, 2007, 10:33:49 am »
А защо не добавите вече и КИРМ Плевен към анкетата?Нали има вече бременни момичета от ИКСИ там....