0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
не ясен проблем
« -: Ноември 27, 2008, 21:27:35 pm »
Мили момичета здравейте :)
За съжаление от доста време не съм влизала тук, но тъй като се разделих със съпруга си ... разбирате :) бебета без мъж не стават.
Сега имам един странен проблем и реших да се допитам до вас.
Нямам никак често полови контакти, но когато ми се случи имам много обилно овлажняване. Намирам това за много странно и не нормално. Притеснявам се да не е генекологичен проблем или е просто нещо временно.
Моля, ако някой би могъл да ми бъде полезен с малко повече информация да ми пише.
Пожелавам много усмивки и красиви събития на всички :)
LOVE
Re: не ясен проблем
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2008, 10:18:41 am »
аз съм забелязала че това ми се случва когато имам наличието на гъбички :( незнам дали обаче при теб ще е така
Re: не ясен проблем
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2008, 11:42:43 am »
 Мисля , че е нормално да имаш по - обилно навляжняване , при условие , че контактите ти не са толкова чести , както преди. При мен също се е случвало това ,когато по - дълго време не съм имала полов контакт.
 Ако , обаче имаш парене , сърбежи или консистенцията на слузта е по - различна от обикновено , добре ще е да пуснеш микробиология.
 Съжалявам за раздялата!
*
Re: не ясен проблем
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2008, 20:32:57 pm »
Здравейте момичета :)
Благодаря за отговора. Всъщност не усещам никакви странични неща като парене и т.н.- проблема е само един. Аз също подозирам, че малкото контакти са причината, но все пак исках да се уверя чрез опита на другите.
Благодаря ти Фатално Момиче :) за съчувствието. И аз съжелявам, но всяко зло за добро. Искренно се надявам да срещна г-н Подходящия.
Поздрави :)
*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: не ясен проблем
« Отговор #4 -: Декември 01, 2008, 10:23:00 am »
Ще го срешнеш обедена съм,нали знаеш че след всяко зло идва и добро,желая ти доброто скоро да дойде и при теб и никога да не те напуща,желая ти го от сърце :P
Re: не ясен проблем
« Отговор #5 -: Декември 09, 2008, 23:06:57 pm »
Не се притеснявай,да това е от редките пол. контакти :wink:
И не се притеснявай,всичко ще си дойде на местото,защото наистина ,всяко зло е за добро :crossfingers:
http: