0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Aia

  • *
  • 48
  • Аз летя...
Честит първи сняг! Въпреки предстоящите киша, мръсотия, задръствания и т.н.(ние си знаем какво ни чака поне в София!), не мога да се освободя от предколедното настроение, което ме обхвана като погледнах през прозореца тази сутрин! Толкова беше красиво! И се сетих - имаше една прекрасна тема - кой какво ще си пожелае да му се случи през следващата година. А по Коледа стават най-големите чудеса, нали?! Който иска може да дава отчет и за миналогодишните си пожелания. Хайде да започваме!/color][/b]
« Последна редакция: Ноември 22, 2008, 10:50:11 am от Aia »
*

    Aia

  • *
  • 48
  • Аз летя...
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2008, 11:11:06 am »
Започвам, а аз съм добра орисница, да знаете! Нека се сбъдне най-съкровеното желание на всички жени, борещи се за своя рожба, нека следващата година им донесе така жадуваното детенце(или дечица)!
А в личен план пожелавам аз и близките ми да сме здрави и в мир със себе си, че това нещо ми липсва напоследък! Искам да има по-малко злоба, лошотия и завист в нашия живот! Също си пожелавам интересни пътешествия - страшно обичам да пътувам, пътешествията ме зареждат с положителна енергия!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #2 -: Ноември 22, 2008, 11:49:05 am »
Записвам се и аз в тази тема, с надежда и вяра, че Коледа ще ни донесе здраве, късмет и любов. Поелавам на всички щастие и доброта, да сме повече усмихнати и да се докоснем до мечтите си. Всеки има нужда от нещо и нека се доближим до желанията си. Бъдете здрави и благословени!
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #3 -: Ноември 22, 2008, 11:56:35 am »
Моето Коледно желание разбира се е да забременея,и към всички момичета във форума пожеланието ми е същото,най-сетне да видим заветните 2 чертички и да си имаме бебчета.Разбира се всички да сме здрави,жизнерадостни,обичани,щастливи и да се радваме на разбирателство и щастие в семейството.Вярвам в коледните чудеса.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #4 -: Ноември 22, 2008, 18:20:53 pm »
Да се запиша и аз в темата.Моето коледно желание е нека всички бъдем много здрави и щастливи.Нека се сбъдне наи-съкровенното желание на всяка жена-да бъде майка.Желая на семейството си много здраве и късмет за в бъдеще.
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #5 -: Ноември 23, 2008, 12:12:30 pm »
За коледа си пожелавам това,което е единственото ми желание от 3 години насам.Пожелавам си с моя съпруг да създадем един нов живот,да усетя как под моето сърце има едно друго мъничко сърчице.Да станем родители.
Пожелавам си също така аз и всички мои близки да сме живи и здрави,и щастливи.
Пожелавам си всички,които искат да станат родители,да усетят трепета на зараждащия се нов живот.
Пожелавам си ЧУДО!!!
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #6 -: Ноември 23, 2008, 14:12:27 pm »
За себе си и семейството, което очаквам всеки момент да се увеличи с още един член пожелавам много здраве и късмет!
От миналата Коледа си пожелах бебе - за тази коледа ще сменям памперси  :D - това го пожелавам на всички, които го искат от сърце и се борят за мечтите си!
Мир и любов за всички хора по земята и скорошно приключване на финансовата криза по света и у нас :)
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
*
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #8 -: Ноември 23, 2008, 15:56:09 pm »
Единственото което си пожелавам е здраве и само здраве!
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #9 -: Ноември 23, 2008, 18:16:54 pm »
моето желание е много здраве за всички ,който обичам.останалото съм сигурна,че ще се случи рано или късно,Господ е милостив и няма да забрави никоя от нас,жадуваща да стане мама.
 а ,и за утре,влизам в болницата за да махнем тази миомка дето се е наместила в мен,4е  ред е на бебо място да направи :wink:  пожелавам си ,всичко да мине по вода и без проблем.
*
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #10 -: Ноември 24, 2008, 11:27:59 am »
Пожелавам до следващата Коледа на всички , които искат, да станат мами;-) Моля те господи, започни от най-старичките, че нямат много време ( разбира се и аз влизам в това число ).
А за себе си в личен план си пожелавам здраве за мен и за цялото ми семейство.
*

    Aia

  • *
  • 48
  • Аз летя...
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #11 -: Ноември 24, 2008, 11:36:20 am »
Aramiz,стискам палци всичко да мине по вода и веднага след това да дойде бебчо!
julia_m,ето, че на Коледа стават чудеса!
На всички останали пожелавам чудото да дойде и при вас и мечтите ни да се сбъднат в Коледната нощ!
Ако някой се сеща за свое сбъднато миналогодишно желание, нека да сподели!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #12 -: Ноември 24, 2008, 12:03:57 pm »
Пожелавам до следващата Коледа на всички , които искат, да станат мами;-) Моля те господи, започни от най-старичките, че нямат много време ( разбира се и аз влизам в това число ).
А за себе си в личен план си пожелавам здраве за мен и за цялото ми семейство.


Таня, много хубаво пожелание.
Дано се сбъдне.
*
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #13 -: Ноември 24, 2008, 12:12:37 pm »
Преди всичко здраве другото ще се нареди рано или късно!
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #14 -: Ноември 24, 2008, 12:34:39 pm »
Пожелавам здраве и бебе за всички (и на мен :)). Мисля че всички от това имаме нужда.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #15 -: Ноември 24, 2008, 13:32:21 pm »
Жени, дано! :lol: :goodluck: :balk_602:
*
Re: Честит първи сняг - какво ще си пожелаем за Коледа?
« Отговор #16 -: Ноември 24, 2008, 20:19:48 pm »
пожелавам си здраве на всички и второ пожелаие имам  :lol: да не дойде гадината 9 месеца  :D