0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« -: Ноември 19, 2008, 22:55:49 pm »
Здравейте.Някой може ли да ми каже някакво мнение за д-р Мария Николова-гинеколог в МСЦ"Капана" в Пловдив? Търсих навсякъде в нета,но не открих никаква информация за нея. :ask:


*

    danina390

Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2008, 09:48:00 am »
Тъкмо търсех черен списък на лекарите в Пловдив, за да я включа там! Безкруполна и алчна! Не знам как има хора, които печелят точно по този начин и манипулират бъдещите майки, за лична сметка. Мислех, че само аз съм потърпевшата, до като скоро научих, че не е така. Не я търси!!!
*
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #2 -: Декември 01, 2008, 18:35:02 pm »
Благодаря ти за отговора.:thankyousign:


Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #3 -: Януари 10, 2009, 09:40:56 am »
Нямам представа защо е такова мнението за д-р Николова, но може би има защо. Аз отскоро я посещавам поради проблеми в забременяването, и засега нямам оплаквания, в смисъл такъв изглежда ми съвестна и добронамерена. Нямам представа как ще се развият нещата по нататък, може би danina има основание за подобно мнение. Ще ми бъде интересно да получа повечко информация по този въпрос.
[/url]
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #4 -: Януари 22, 2009, 12:59:10 pm »
Към днешна дата имам по-подробно инфо за д-р Николова, а също така и личен опит. Не откривам каквато и да било алчност в поведението и. Дори напротив-вместо да ми назначи инсеминации, с които да ми вземе парите-категорично ми каза, че докато не е сигурна за причината, няма да предприеме нищо излишно. Мнението ми не е меродавно-лично аз нямам забележка. Освен това се отнася чисто човешки към проблема. Това е от мен :)
[/url]
*

    Маринара

Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2009, 00:01:47 am »
Първата ми бременност я следеше тя-бях страшно доволна,държеше се съвсем човешки и обясняваше всичко много изчерпателно. Родих при нея,мина добре.

При втората ми бременност обаче, тя вее беше започнала работа и в Торакс, освен в Капана. Започна да ме кара да си правя там всички изследвания и да плащам луди пари съответно. Останах с впечатление, че всички пациенти от капана си ги дърпа в Торакс, за да си плащат! Колкото пъти отидох в Капана /по мое настояване/ толкова пъти чух как кани пациентите следващия път в Торакс...!
Както и да е-факта, че отидох да раждам при друг лекар мисля е доста показателен. Разочарована съм, почувствах се като ходещ банкомат.
*

    rubi

Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #6 -: Февруари 15, 2009, 00:06:52 am »
Привет. Аз посещавам др. Николова от МЦ Капана в Пловдив. Тя ми предложи да направим лапароскспия през м.март,но имам известни притеснения. Мисля си дали не е по_добре първо да направя цветна снимка или хидротубация? може ли няксй да ми даде съвет? Благсдаря.
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #7 -: Февруари 17, 2009, 13:56:49 pm »
Здравей руби-аз също ще правя лапароскопия през март при д-р Николова. Имах подобни притеснения от факта, че преминавам директно към лапарото, но след като се консултирах се оказа, че наистина това е най-правилното решение, с оглед спестяване на време. Това е мое лично мнение, но аз лично избрах лапарото, най-малкото защото при него диагностиката е най-пълна. Каквото и да решиш, успех ти пожелавам! :)
[/url]
*
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #8 -: Февруари 17, 2009, 23:24:10 pm »
Петя, защо реши, че трябва да правиш лапаро преди да ти е направена ХСГ. Това са различни неща и обикновено такава е последователността в диагностиката.
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #9 -: Февруари 18, 2009, 09:31:13 am »
Петя, защо реши, че трябва да правиш лапаро преди да ти е направена ХСГ. Това са различни неща и обикновено такава е последователността в диагностиката.
А както е ХСГ? Не съм го решила-просто избрах лапарото при всички изброени ми опции. Консултирах се и така. Ще съм ти благодарна ако ми помогнеш малко с познанията си по въпроса :)
[/url]
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #10 -: Февруари 18, 2009, 10:58:25 am »
Съкращението ХСГ е хистеросалпингография т.е. цветна снимка. В сайта има доста инфо по въпроса, можеш да прочетеш.  :wink:
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #11 -: Февруари 18, 2009, 11:47:21 am »
Съкращението ХСГ е хистеросалпингография т.е. цветна снимка. В сайта има доста инфо по въпроса, можеш да прочетеш.  :wink:
Незнаех, че тва е съкращение на цветна снимка-благодаря ти wild cat. От нея категорично се отказах, тъй като съм решила при лапарото освен за диагностика, ако се открие да се отстранява на момента. Говорих с още двама лекари, а и с някои момичета от форума и така решех-направо да действам! :D
[/url]
*
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #12 -: Февруари 18, 2009, 12:12:16 pm »
а ако всичко е ок с тръбите (което всъщност ти пожелавам да е резултатът)?
колкото и лека лапароскопията си е оперативна намеса, а и е неколкократно по-скъпа от ХСГ-то.
успех!
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #13 -: Февруари 18, 2009, 12:37:19 pm »
а ако всичко е ок с тръбите (което всъщност ти пожелавам да е резултатът)?
колкото и лека лапароскопията си е оперативна намеса, а и е неколкократно по-скъпа от ХСГ-то.
успех!
Искрено се надявам всичко да е ок с тръбите, защото казано честно много ме е страх. Предпочитам да съм се прекарала с лапарото, отколкото да има нещо по-сериозно :).Тъпо суеверие ама нали знаеш за удавника и сламката :(. Благодаря за куража!
[/url]
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #14 -: Февруари 18, 2009, 12:53:09 pm »
А лекарката защо иска да ти прави лапароскопия?Какви са и мотивите?Само диагностично ли,или имаш някакъв доказан проблем?
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #15 -: Февруари 18, 2009, 13:01:42 pm »
А лекарката защо иска да ти прави лапароскопия?Какви са и мотивите?Само диагностично ли,или имаш някакъв доказан проблем?
Принципно-диагностично лапаро. Доказан проблем засега нямам-но е факт, че и бебенцето не ми се получава, а опитваме вече повече от година. Уговорката ми за лапарото е, че в хода му ако се открие аномалия тя да бъде отстранена междувременно.
[/url]
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #16 -: Юни 19, 2009, 18:10:25 pm »
Аз също посещавам Д-р Николова, и то от доста време и съм с много добри впечатления. Отзивчива, внимателна - доволна съм.  Имах хормонални проблеми, ходих по много доктори в Пловдив и София, но благодарение на нейната терапия цикъла ми се нормализира. Назначи ми ЯМР и хормонални изследвания. Сега пак ми предстои да я посетя, надявам се ситуацията да не се е променила.
Момичетата, които изказват отрицателно мнение сигурно имат основание. Ще следя темата и пак мога да се включа.
Хубав ден на всички и успехи
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #17 -: Август 15, 2009, 18:12:04 pm »
Честит празник МАРИЯ!Да ти е светло името и все така да го доказваш!
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #18 -: Август 28, 2009, 11:14:06 am »
Д-р Мария Николова е най-добрият акушер-гинеколог в гр.Пловдив
Re: д-р Мария Николова-МСЦ"Капана"
« Отговор #19 -: Ноември 12, 2009, 22:20:49 pm »
Здравейте,
Казвам се  Стойка от Пловдив и съм една от  многото пострадали от тази алчна и подла  жена-незнам как да  я нарека  доктор.Казва се  Мария Николова-Милева.Тя постоянно иска пари и пак пари и пак..постоянно назначава скъпи и ненужни процедури..постоянно иска пари...Много некомпетентна..Набутва клиентите  в  Торакс..