0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Въпроси на garga (бел. мод)
« -: Ноември 18, 2008, 08:49:47 am »
Бях на преглед при д-р Папазова - гр.Варна. Каза ми, че имам леко зачервена шийка на матката, леко уголемени яйчници и леко течение ( което аз не съм забелязала?). Изписа ми герикапс, Polygynax и промивки с Лактацид.
Моля ви кажете ми повече за тези лекарства и дали биха могли да навредят на опитите ми да забременея? Ще се радвам на всички,които ми помогнат в дилемата - има ли смисъл да бебеправим,ако някое от по-горните ще ми навреди ???
« Последна редакция: Ноември 21, 2008, 14:32:26 pm от jam »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: За Gericaps и Polygynax
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2008, 10:12:32 am »
Пропуснах да кажа,че не ми направи цитонамазка, а всичко това е "на око" изписано, а хормоналните ми изследвания са в норма и не знам защо ми е този Герикапс. Възможно ли е той да ми обърка хормоните или няма как да навреди? А ако използвам Polygynax по време на опитите ми за забременяване - ще ми навреди ли да го слагам вагинално след секс ???
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Увеличени яйчници и зачервена шийка на матката ???
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2008, 20:02:46 pm »
Моля, помощ .. някой ще ми каже ли какво означава диагнозата поставена ми на 3 ден от МЦ - Увеличени яйчници и зачервена шийка на матката ??? Хормоните са добренкръвна картина и урина също. Моля ви, търсих много в интернет, но никъде не намирам отговор на този въпрос.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: За Gericaps и Polygynax
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2008, 22:54:55 pm »
Герикапса е витамин А+Е.Консултирай се с док дали ти пречи по време на ову и след нея.А Полижинакса,ако го слагаш в първите 6 чисти дни след цикъл,не мисля че би ти навредил на бебеправенето.Но най-добре би ти отговорил на въпросите доктора ти.Аз пия герицапс и от 2 дни си слагам Полижинакс(профилактично),но по време на ову-спирам всичко.