0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

билкови хапчета-цистофемин
« -: Ноември 12, 2008, 07:07:03 am »
Някой употребявал ли ги е?Какво ви е мнението?Помагат,вредят или са без резултат?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: билкови хапчета-цистофемин
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2008, 08:01:47 am »
Аз лично, ако имам проблем - бих искала да разбера каква е причината. А с тези табл. се 'стреля на посоки'.
Помагат ли? - да може да ти се струва, че помагат, защото твоето тяло е решило точно тогава /когато ги приемаш/ да нормализира функциите на половата с-ма. Просто съвпадение.
Вредят ли - може да не ти навредят, но ако причината за обострянето на състоянието е времето в което си ги пила и не си взела по-сериознио мерки, ето че може и да ти вредят /макар и не пряко/.
Без резултат - да, пиеш ги, надяваш се всичко да е вече наред, но пак не се получава.
Та мисълта ми е ако имаш висок пролактин и той е причината за проблема или проблем с панкреаса /латентен диабет/, как ще ти помогнат?! /Риторичен въпрос/
Така, че по-добре си направи всички изследвание, виж къде е проблема и се посъветвай с лекар.

Може би си пролича,  че аз не съм превърженик на табл. на Д-р Тошков  :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: билкови хапчета-цистофемин
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2008, 20:57:29 pm »
Януари ми правиха лапароскопия-киста на десен яйчник.От тогава всичко е наред.От 4 месеца правим опити но нещо не се получава,а имам доста признаци за ову-тест за ову+,покачване на Т и онзи секрет като белтък,но............
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: билкови хапчета-цистофемин
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2008, 14:01:58 pm »
Може да си с ПК. Това, че тестовете ти са (+) не означава, че наистина има О.
Белтъкоподобната ЦС е много характерна за ПКЯ.
Посети гинеколог-ендокринолог от клиника по стерилитет. Според мен трябва да се направят изследвания и да се лекуваш под непрекъснат лекарски контрол. Трябва всеки МС да си сигурна дали има О. или не.
Успех и пиши за всичко ново  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    natiti

  • *
  • 1
  • Мисля,следователно съществувам.
Re: билкови хапчета-цистофемин
« Отговор #4 -: Януари 05, 2010, 22:28:10 pm »
Здравейте,

Няколко години пиех Регулон -предпазване от бременност и регулиране на цикъла-едновременно.С настъпването на лятото на 2009г,реших да ги спра за да забременея и започнаха проблемите ми.Първо ми закъсня около месец и половина,после пък ми вървеше обилно. От 07,11,2009г,започнах да пия Циклонорм на Д-р Тошков.Пих го 1 месец,след което го замених с Цистофемин ,като добавих и Коприва.В момента се чувствам добре и пия циклонорм(поддържаща доза-4табл. дневно ,7 дни преди МЦ) и цистофемин едновременно.Чувствам се добре и вярвам,че всичко ще се нормализира,след което ще дойде ред и на бебето.