0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Коледа в Роман
« Отговор #360 -: Декември 18, 2008, 12:11:33 pm »
Чаршафите и хавлиите последно са 30бр. Мъжът ми ще ги закара на адреса на Нина на 20-ти, когато ще е опаковането.
Ще достави и малко дрешки от мен.
Ще донесе фактурата от чорапите + 3-те лв.
Самите чорапи съм ги пратила на Лиско с куриер и тя ще ги докара при вас.
Що да е просто, като може да е сложно? :lol: :oops:

От х-л Рига ще искат документ за направеното дарение, както и фирма Мадлок. Как ще процедираме с това?
а) ще ми ги пратите по куриер за моя сметка
б) ще ги дадете на 20-ти лично на мъжа ми


Молба на Нина:
Пишете и ЛС и и давайте телефон за връзка, а тя ще се свърже с вас.
Обадила се е на всички, които са и писали ЛС.
:)

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледа в Роман
« Отговор #361 -: Декември 18, 2008, 12:49:38 pm »
:)Чорапките пристигнаха:)
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #362 -: Декември 18, 2008, 13:23:13 pm »
браво, страшни сте :D
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Коледа в Роман
« Отговор #363 -: Декември 18, 2008, 17:41:44 pm »
Момичета,
който ще идва в събота за опаковането моля да пише на Нина ЛС с телефон, за да се уточните, защото тя има проблем с нета и неможе да пише, а само чете :?

адреса е Младост 1А, бл. ..., вх..., ама незнам етажа :oops:

Стефи, адреса е - Младост 1 А, бл. ... - изпуснала си петицата май. Аз понеже ходих там, за да закараме нашите ученическите неща.
Блока се намира на лесно място - ако идваш от Младост посока ХМС, това е на светофара след пътеките на дясно. Блока се намира пак в дясно (мисля, че беше последния по улицата) и си пише ..., вход ...
« Последна редакция: Декември 20, 2008, 08:13:53 am от StefiZ »
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #364 -: Декември 18, 2008, 17:45:31 pm »
Момичета по същия въпрос както Милена аз посредничих за един превод от фирма ако сте го получили на мен също ще ми трябва документ за дарението.Ако е удобно за вас мога да го взема на 20-ти на Коледното парти ако котка ни не мине път да дойдем разбира се.
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Коледа в Роман
« Отговор #365 -: Декември 18, 2008, 19:39:55 pm »
Бельото вече е у мен, както и фактурата. Кажете само моля в колко часа ще се събираме и етажа - всичко друго е ясно  :wink:


*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #366 -: Декември 18, 2008, 20:36:28 pm »
оф, голям майтап с тоя номер на блока, Нина ми беше написала 12, след това чакайки пред бл. 12 ми казва ама то е ... бл., сега се оказва ....., голям смях :lol:
Миси ви е обяснила ако ирдвате от младост, а ако идвате от Цариградско е първия световар на Малинов и завивате на ляво, преди кортовете с балона, карате все на право и търсите бл. с ... в номера :lol: от дясно е.
етажа и аз не го знам, но ще звъним на Нина.
часа е 9.30
« Последна редакция: Декември 20, 2008, 08:15:44 am от StefiZ »
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Коледа в Роман
« Отговор #367 -: Декември 18, 2008, 21:57:31 pm »
Етажа е 5-ти, апартамента по средата, но входната врата се заключва, така или иначе ще си звъните.

Сега да Ви напомня. Всички кашони с ученически комплекти са надписани, отгоре пише бройка и за момчета или за момичета са.
Има един по-малък кашон, на който пише "За децата на Зачатие" - това са подаръци за вашите деца на партито. Те не са опаковани по отделно - вие ще си ги разпределите.

Много съжалявам, че няма да мога да дойда в дома.
И да направите снимки...
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #368 -: Декември 19, 2008, 14:21:28 pm »
Момичета, днес контролно се чухме с директорката да потвърдим датата и часа - трябва да сме там в неделя, 10:30ч.
Попита ме колко човека ще бъдем, аз така и не знам :oops:
Дайте да видим кой ще идва - аз ще пътувам до Роман, само някой трябва да ме вземе в колата си :) Кои сте останалите?

П.П. Миси, ще нося фотоапарат и ще правим снимки, разбира се :wink: Не се притеснявай, че няма да успееш да дойдеш, ти направи повече от достатъчно :D
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #369 -: Декември 19, 2008, 14:25:51 pm »
ау лелеее, в 10.30, това означава, че аз трябва да кажа на момчето с буса в 8 да е в младост, да натоварите и да потегляте, че пътя е около 1,40-50 мин.
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #370 -: Декември 19, 2008, 14:28:03 pm »
ау лелеее, в 10.30, това означава, че аз трябва да кажа на момчето с буса в 8 да е в младост, да натоварите и да потегляте, че пътя е около 1,40-50 мин.

ми, стефи, аз не писах ли преди време часа...или само съм си мислила да пиша :oops: ама май коментирахме...
да, 10:30 трябва да сме там.

и също - все пак трябва да му платим горивото на шофьора и ако нещо друго има за плащане - давайте да се уточним.
« Последна редакция: Декември 19, 2008, 14:37:36 pm от tzvetenze »
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Коледа в Роман
« Отговор #371 -: Декември 19, 2008, 14:46:03 pm »
Аз няма да мога да дойда до Роман :?, ще помоля цветенце после за снимки и впечатления.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #372 -: Декември 19, 2008, 14:51:48 pm »
Каси - за снимките и впечатленията - то е ясно :wink:

но нека да видим кой ще идва, да не се окаже, че ще ходим аз и момчето с буса :lol:
разбрах от Стефи, че Лиско ще дойде (със собствен транспорт)
друг?
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #373 -: Декември 19, 2008, 15:06:21 pm »
ами да, предполагам 30-на лв. ще е горивото, защото буса е на метан
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Коледа в Роман
« Отговор #374 -: Декември 19, 2008, 15:53:18 pm »
Идваме аз, сестра ми в ролята на Снежанка и гаджето й в ролята на Дядо Коледа :lol:

Утре за опаковането колко сте? Ако сте малко - да дойда и там? Ама не знам колко мога да съм полезна, щото не трябва да се навеждам и да вдигам тежко. Ако мога да свърша нещо седнала, съм там (това се казват претенции :lol:)

Имам хубава новина - току-що ми звънна една преподавателка от ФМИ - иска да дари обувки за всички деца. Отделила е 1500 лв за целта, звънна ми отново, за да ми каже, че фирма за обувки също ще помогне. Научила е за нас от Журнал за жената :D
Трябват ми номерата на обувките на децата, май ги имахме. Ама ако може и разделени по пол и по сграда, т.е. кои са с ИНПР и кои без.

Договорите за дарение и печата ще са в мен. Препишете си данните на дарителите и ще оформим договорите :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Коледа в Роман
« Отговор #375 -: Декември 19, 2008, 16:21:38 pm »
Ани, ама ти наистина си слънце - огряваш навсякъде!  :bighug: :balk_21:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледа в Роман
« Отговор #376 -: Декември 19, 2008, 16:32:38 pm »
Ани, ама ти наистина си слънце - огряваш навсякъде!  :bighug: :balk_21:

Голямо :sunshine: и как грее само, ярко и силно!
 :flower:Ани, радвам се че звучиш така ведро!
Силно те  :hug2:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Коледа в Роман
« Отговор #377 -: Декември 19, 2008, 16:49:40 pm »
Да докладвам за лакомствата. За всяко дете сме купили:
- шоколад Своге лешници и стафиди
- Кати - бисквити с нещо като пълнеж и отгоре поляти с шоколад- по 1 кутия за дете
- вафла фемили
- малък дядо Коледа- по 2 бр. За съжаление от големия нямаше наличности :(
- Мамба бонбони
- Млечен шоколад
- вафла Кредо
- кейк бар 7 дейс - по едно
- кубети
- ЕТИ солети
Това възлиза на стойност 5,45 лв на дете. Освен това купихме и чували за дрехите и найлонови пликчета за козметиката. Стойността на фактурата е 711,59 лв.
Покупките малко се разминават от първоначалните планове, но се оказа, че от доста неща нямат наличности. Сто пъти ни казаха, че не били магазин на едро. Както и да е.
Искам специално да благодаря на брата на Огняна, който дойде с мен, Огняна и Лиско и ни помогна за всичко.
Утре за опаковането аз и Огняна сме на линия.

*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #378 -: Декември 19, 2008, 16:53:22 pm »
Aни, не идвай да опаковаш, почини си!!! още повече щом и в неделя ще си на линия. Или, ела разбира се в Нина утре, ако искаш, но няма да ти даваме да опаковаш :wink: може да занимаваш Симона, щото и тя ще идва да помага/пречи :lol:

Стефи ми звънна сега за обувките, веднага звъннах на директорката, но не се свързах с никой на нито един от трите телефона :( ще продължавам да звъня. Списъка, който имаме не ни върши работа, защото едва ли е актуален от миналата година, а и за новите деца нямаме никаква информация.

Злати, браво :D няма значение, че не са точно същите планирани лакомства.

Пак ще стане хубава Коледа в Роман, браво  на нас :D
« Последна редакция: Декември 19, 2008, 16:58:11 pm от tzvetenze »
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #379 -: Декември 19, 2008, 17:24:48 pm »
така, свързах се с г-жа Симеонова, ще ни подготвят списъка за обувки.
М/у другото, нейната дъщеря беше ли миналата година? Доколкото знам, прекарва доста време с децата от дома, може би инеделя ще бъде там, можеше да направим една торбичка с лакомства и за нея...