0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

...имам ли място при вас ?!
« -: Февруари 21, 2006, 14:11:14 pm »
Здравейте на всички !
Преди време се представих в една от темите и споделих, че съм отскоро в сайта и в редиците на тези,които искат да бъдат майки.
Изчтеох доста за боката,която ви е довела тук-съчувствам на всички ви и от сърце желая очакването на всяка от вас да се оправдае със здраво и красиво бебе!
А сега за това защо аз съм тук :
1.Защото съм вече на 30 и едва сега открих човека с когото искам да споделя майчинството. Страхувам се,че съм загубила много време .....:cry:
2.Защото се нагледах на болка и мъка подобна на вашата в близкия си приятелски и семеен кръг. Страхувам се дали ще имам куража и смелостта да мина през същото....ако се наложи....
3.Защото години наред се влачих с по квартални гинеколози"бели течения",изпила съм торба с лекарства по повода и никога не се почувствах здарава и "чиста". Страхувам се да не съм нанесла непоправими щети в резултат на собственото си невежество и некомпетентността на лекарите при които съм попадала.
Вече споделих в една тема че съм направила УЗ,хламидии,МБ,.....СПИН :lol: ..... и уж за сега всичко изглежда добре. Сега меря температури,следя уволации и..... бебеправя :wink:
Утре ми е пусковия срок на първата М, която чакам с надеждата да не дойде!
Пускам тази тема,защото искам да се уверя че тук има място и за такива като мен, че ще ме приемете и ....посъветвате,ако се наложи.
Все още не знам дали имам проблем-направили сме твърде малко изследвания,по-скоро съм уплашена заради изброените погоре 3 причини.
Още веднъж ви поздравявам и желая успех  :!:
...имам ли място при вас ?!
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2006, 14:22:31 pm »
desigrig

надявам се да няма сериозни проблеми при теб.от целият ти пост обаче не разбрах от колко време правите опити.....може да се тревожиш ако не е станало нищо до 6 месеца,най - много година опити.

успех и не се притеснявай толкова :P
...имам ли място при вас ?!
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2006, 14:41:35 pm »
Добре дошла си  :D
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
...имам ли място при вас ?!
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2006, 14:55:00 pm »
Здравей desigrig.

30г е прекрасна възраст. Имаш време и за още два бебока даже :D
По Т.2 По добре не го мисли. Ако правилно съм разбрала пробвате първи месец. Живей си живота и се наслаждавай на хубавите моменти. Ако има проблем ще го мислиш когато му доиде времето.
Black_rose ти е казала ако не стане до 1 година, тогава идва време за тежката артилерия(лекар- специалист)
Стискам палци да стане много бързо и да се радваш на прекрасно бебенце. Ако нещо не тие ясно насреща сме :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
...имам ли място при вас ?!
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2006, 17:33:04 pm »
Добре дошла и дано да не се задържиш дълго тук!
*
...имам ли място при вас ?!
« Отговор #5 -: Февруари 22, 2006, 09:12:56 am »
Добре дошла и късмет!
 :goodluck:
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
...имам ли място при вас ?!
« Отговор #6 -: Февруари 22, 2006, 10:43:43 am »
Добре дошла desigrig!!!! Ще се радваме да помогнем с каквото можем тук!!! И не се задържай дълго сред нас!!! УСПЕХ!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
...имам ли място при вас ?!
« Отговор #7 -: Февруари 22, 2006, 11:08:07 am »
Цитат на: lidia


30г е прекрасна възраст. Имаш време и за още два бебока даже :D


Лиди, какво говориш скъпа, аз съм на 32г. и силно се надявам да имам време за три :D  :D

Деси, на разположение сме да помагаме с подкрепа, ако се наложи, но от точки 1-3 не виждам причина да се притесняваш :D

Успех :D
Благодаря ти, Бени!







*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
...имам ли място при вас ?!
« Отговор #8 -: Февруари 22, 2006, 17:11:46 pm »
FreshBreez пожелавам ти ги накуп, да не можеш да смогнеш да ги нацелуваш всички :D  :D  :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    tedi91

  • ***
  • 275
  • Аз обичам моя съпруг!
...имам ли място при вас ?!
« Отговор #9 -: Февруари 23, 2006, 09:53:32 am »
desigrig,добре дошла :welcome3:
И аз доскоро мислех,че нямам време.На 33г.сьм,имам едно прекрасно момченце на 14г.,а от1,5г.с любимия мьж правим опити за бебе.
Благодарение на момичетата тук,разбрах че имам време за всичко.
Прегрьщам те сьрдечно и не се задьржай дьлго :bighug: