0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
НА - Хиалуронова киселина /табл.
« -: Октомври 28, 2008, 19:10:16 pm »
Имам нужда от компетентно мнение и се надявам някое медицинско лице  :D, студенти по фармация или вече реализирани такива, както и всеки който има компетентно мнение по въпроса да ми даде съвет.
Искам да пия постоянно тази киселина с цел подобряване състоянието на кожата на лицето /поне да се повлияят финните бръчки/. :D
Разбрах, че за да може тази НА да се усвоява добре и да действа там където искам, трябва молекулата и да е разбита.
На пазара такава НА предлага само Актавис /продукта им се казва Хиавита/ - друга алтернатива няма /според мнението на мнозина/.
Но аз след доста ровене и четене разбрах, че в техният препарат е приложена иновацията Injuv на
на Софт гел, същите, които са произвели НА за Актавис.
А същата иновация е приложена и за продукт на  Форевър Ливинг  - Forever Active HA
Та, какво ви е мнението за тези продукти Форевър Ливинг  , мога ли да им се доверя, дали е вярно това което пишат?
Голям скептик съм  :D, моля за съвет 


ПП. Причината да не искам да пия Хиавита на Актавис е, че не ми е изгодна : 60 лв. за 20 табл. - търся по-добра алтернатива  :D

А, да - в момента пия НА на Актавис и съм доволна- видимо кожата ми стана по-свежа .
Хиавита

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #1 -: Октомври 29, 2008, 00:42:13 am »
Привет! :D
Имах безумен ден и само на бързо прегледах форумчето!
Незная доколко мога да бъда полезна,но знам за американска фирма,предлагаща хр.добавки  www.naturesway.com/
Аз ги познавам отскоро,има ги при мен в аптеката от два-три месеца.
Препаратът,който съдържа НА се нарича
Предлагат се в четири форми(ако съм запомнила добре).Утре съм втора смяна след 15ч и непременно ще допълня отговора си! :lol:
..като по-точен състав,начин на употреба,а разбира се и какви са цените!!!
Лек сън!! :D
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #2 -: Октомври 29, 2008, 06:54:23 am »
Привет!
Благодаря за включването  :D , но да уточня, че Хиалуронова киселина се приема и за проблеми в ставите /дори се инжектира в тях/.
Не искам да е просто НА, искам да е с разбита молекула, защото само така действа на кожата /най-просто казано/.
С нетърпение ще чакам да разкажеш какво си научила  :D
Да си призная тези хранителни добавки не са ми известни.

ПП. Обичам аптекарите, радвам се че ще има кого да тормозя с безкрайните си въпроси  :wink:
« Последна редакция: Октомври 29, 2008, 06:56:27 am от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #3 -: Октомври 29, 2008, 10:45:19 am »
явно тези препарати са нови, защото и при мен в аптеката ги няма.при нас хиалуроновата киселина я има под формата на инжекция за ставни заболявания.
предлагат се и доста кремове - на Лиерак, на Юсерин.
препарата Хидрафлениш - 60 тб 34 лв.
« Последна редакция: Октомври 29, 2008, 10:47:35 am от nia72 »
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #4 -: Октомври 29, 2008, 19:55:13 pm »
Здравейте! :D
Аз умишлено прескочих препаратите и кремовете с хиалурон,защото разбрах,че се интересуваш за пиене таблетки и то целта е красота отвътре..
 :wink:
А сега по същество:

Hydraplenish
60 V-капсули

Хранителна добавка
за млада кожа
и здрави стави.Съдържание (в 2 капсули):   дн.доза   
Биоклетъчен Колаген II™,   1 g(1000 mg)   1g(1000mg)
в който се съдържат:   
*Хидролизиран колаген тип II    600 mg    600 mg
*Хондроитин сулфат    200 mg    400 mg
*Хиалуронова к-на    100 mg    200 mg 
Въглехидрати    < 1g    < 1 g 
*(като диетични фибри)    < 1g    < 1 g

Други съставки: Целулоза, растителна капсула, магнезиев стеарат.
Приложение: За овлажняване и подмладяване на кожата. Изглаждане на преждевременните бръчки и смазване на ставите. За здрави стави.
Забележка: Не се препоръчва за бременни и кърмещи. Да не се използва като заместител на разнообразното и пълноценно хранене. Да не се превишава препоръчителната дневна доза.
Дозировка и приложение: По 2 капсули дневно. За интензивна употреба – по 4 капсули дневно.
Има го и в друга разфасовка-Хидраплениш 30 V-капсули.
Цена мога да кажа само на голямата опаковка~36лв.

Съжалявам,че отново не мога да бъда по разговорлива....в момента,в който тръгна да пиша първото изречение се изсипва половината квартал,а другата половина при следващото и т.н.

Поздрав за сега... :D
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #5 -: Октомври 29, 2008, 20:29:38 pm »
..а само да ме подсетите как успях да пратя миналата нощ визуализирана информация,а сега направо се изложих.Исках да пратя и сайта на бълг.език,но и там се провалих.. :?
Thank's предварително!!! :wink:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #6 -: Октомври 30, 2008, 07:26:28 am »
Благодаря за информацията.  :D
Кажете какво мислите за  Форевър Ливинг  - дали са 'читави', дали мога да им се доверя?

За картинките - може да е имало проблем със сайта

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #7 -: Ноември 03, 2008, 11:27:18 am »
Привет отново! :)
През weekend-a по пътувахме с приятели и също разговаряхме за различните оферти за здраве,добра форма и т.н.
Много противоречиви мнения...,и аз съвсем се обърках! 8O
Искаше ми се да ти кажа по-конкретно мнение,но уви...явно всичко си е до доверие и вътрешен инстинкт.Аз се рових из сайта,който си го изпратила.Чудесни неща предлагат,на моменти направо чудеса...  :balk_602:,но какво пък,аз лично не се страхувам да импровизирам..,още повече смятам че никога не е ми е излишна повече красота.. :balk_95:
Аз честно казано съм от онези,който не само,че не злоупотребяват с препарати,кремове и лекарства, ами съм точно обратното...хиляда пъти премислям и чак тогава...,но в последно време този проклет стрес,умора и това,че все за някъде бързаме и все не можем да стигнем на време,започва да се отразява по-силно и по-бързо отколкото ми се иска,та промених тактиката.....прочитам нещо ново на крак и по-бързата процедура...и смело!!!Убедих се,че хранителните добавки,ако не ми помагат,то поне със сигурност не ми вредят!!
Та такива ми ти работи!! :balk_600: 
Едва ли написах нещо смислено..,а да не говорим,че е далеч от темата...,но ако смяташ,че се чувстваш добре от вътрешната консумация на НА,макар и на другата фирма (actavis),значи наистина си струва!
Пожелавам ти голям успех !Усмивки и добро настроение!!! :balk_64:
« Последна редакция: Ноември 03, 2008, 11:35:28 am от ellysot »
*
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #8 -: Ноември 23, 2008, 15:53:00 pm »
Денис пиеш ли вече хиуларионова киселина. Бих искала да споделиш как действа защото и аз смятам да направя един два курса с нея.
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #9 -: Декември 05, 2008, 01:12:08 am »
Здравейте момичета! :D
По повод хранителната добавка Hydraplenish ме интересува дали някой знае къде може да се намери на по-ниска цена?В коя аптека или верига аптеки?Става въпрос за разфасовката от 60 капсули.Аз я открих на цена от 44.99лв,което е с около 9лв повече,в сравнение с цената,която беше посочила мисля ellysot за същата разфасовка т.е 36лв.Прави ми впечатление,че съдържанието на хиалуронова киселина в две капсули е 100mg,което означава,че в една има 50mg.
А в продукта на Актавис,който е HyaVita доколкото разбрах в една таблетка се съдържа 60-70mg ,което в преизчисления излиза около 6,3mg.Поправете ме,ако греша.Ако някой знае нещо повече по въпроса,нека пише!Ще съм ви благодарна за полезната информация!

Поздрави от мен! :D
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #10 -: Декември 05, 2008, 11:27:02 am »
Интересна тема, аз искам да знам някои пил ли е вече нешо от коментираните тук таблетки и да каже имат ли ефект и странични действия?


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #11 -: Декември 06, 2008, 15:19:05 pm »
Денис пиеш ли вече хиуларионова киселина. Бих искала да споделиш как действа защото и аз смятам да направя един два курса с нея.
Да, пия - първо изпих 2 оп. на Актавис /Хиавита/, сега пия на Форевър Ливинг 
Доволна съм.
Имах едни ситни бръчки по бузите си, които ми се набиваха в очите, когато се погледна в огледалото - е вече не ги забелязвам толкова  :D. Ефекта е, че кожата ми стана по-свежа и по-опъната. Сякаш наистина клетките задържат повече вода.
Освен таблетките с НА, ползвам и крема и концентрата на Avene /Eluage/ - но от 15-на дни.

Сега съм открила и нещо по интересно и по-добро -пак с НА - Крем на  Filorga  - но когато свърша Авена, ще си го купя. В момента събирам информация и до тук само хубави отзиви.  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #12 -: Декември 08, 2008, 10:58:41 am »
Аз нямам особени бръчки,освен малко мимически но искам да си подобря свежия
вид на кожата, защото ми е малко вяла и уморен вид има.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #13 -: Декември 08, 2008, 13:39:48 pm »
Ако си под 30 год. едва ли ти е нужно да пиеш НА, купи си един хубав хидратантен крем, пий витамини за кожа и ще имаш свеж вид. :D
Бирената мая например прави чудеса с кожата на лицето /много добре действа и на акнето/- но трябва да се пие по-дълго време /по принцип с всяко нещо е така, трябва време/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #14 -: Декември 08, 2008, 16:57:32 pm »
На 36 години съм и имам малки тънки бръчици-мимически около очите и искам да ми се освежи кожата.  :D


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #15 -: Декември 09, 2008, 07:36:49 am »
Тогава може  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Ива Иванова

Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #16 -: Декември 19, 2008, 22:52:53 pm »
Здравейте, аз също си взех от кремовете на FILORGA - нощния, просто е невероятен, кожата ми блести от него още след първите няколко дни. Казаха ми че в него освен хиалуронова киселина има и други, които правят чудеса с кожата ти. В тази серия хиалуроновата киселина е по-различна, малко по-скъпички са 120 лв., но си струва да всяка стотинка. Сега мисля да си взема и мезо-с серума, също от FILORGA и ще ви кажа резултатите.
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #17 -: Март 10, 2009, 22:02:59 pm »
Здравей, аз пия от два месеца хиалуроновата киселина на форевър ливинг продъктс и съм изключително доволна. Между другото я вземам заради ставите, но изведнъж установих, по-точно колежките взеха да ме питат какво пия, че кожата ми била много хубава, косата ми растеше много бързо, въобще вида ми се подобри. И тогава чак су усетих от какво всъщност е. Та я препоръчвам горещо. За един месец 40 лв./ 60 гел капсули, взимам я директно от офиса им /40 лв. е дистрибуторската цена/ Ако някой се интересува, имейла ми е ak.dim@abv.bg Забравих да спомена, че съм медицинско лице.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #18 -: Март 10, 2009, 23:04:09 pm »
Денис, от къде си купи Хиавитата, има ли я по дрогериите или аптеките?

Форевър Ливинг е май само чрез дистрибутор?

А, кремовете на FILORGA?
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #19 -: Март 11, 2009, 21:34:05 pm »
Продуктите на Форевър Ливинг се предлагат само от дистрибутори. Ако ви интересува, мога да ви разкажа как става. Аз съм дистрибутор и ги взимам с много големи отстъпки.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #20 -: Март 20, 2009, 15:35:20 pm »
Денис, от къде си купи Хиавитата, има ли я по дрогериите или аптеките?

Форевър Ливинг е май само чрез дистрибутор?

А, кремовете на FILORGA?

Хиавита- има я в по-големите аптеки, а в по-малките трябва да я поръчат /скъпа е и за това не я поддържат в наличност/
На мен ми е скъпа, купих си общо 4-5 опаковки от нея.
От 2 месеца пия на Форевър Ливинг - тя е пак по метода injuv, но е по-изгодна.
Аз станах дистрибутор на тази фирма за да мога да си я купувам с намаление.Просто подписваш един договор, който с нищо не те задължава. За да си купиш обаче с намаление, трябва да направиш поръчка над 88 лв. което не е проблем  :D

Крем Филорга си купувам от една аптека до Попа. Невероятен крем, много съм доволна. Ползвам вече 2-ра опаковка 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #21 -: Март 24, 2009, 14:56:52 pm »


Крем Филорга си купувам от една аптека до Попа. Невероятен крем, много съм доволна. Ползвам вече 2-ра опаковка 
А, кой от кремовете ползваш и били споделила за колко време изразходваш една опаковка,и какъв е ефекта от крема.Благодаря.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #22 -: Март 24, 2009, 16:08:55 pm »
Ползвам ISO-AGE и кутия /бурканче, 50 мл. / ми стига за 45 до 55 дни. Ползвам го като дневен, нощен и околоочен, мажа и шията.
Ефекта от крема е - кожата е по-тонизирана, по опъната, но не че крема я опъва , а все едно, че клетките са по-запълнени /незнам как да го обясня/ - като при нормален тургор, не залъсква, попива бързо и не личи, че има крем, финните бръчки се заличават.

ПП. Аз пия и ХА, така че и това най-вероятно оказва ефект.
Видях, че Филорга има и в МОЛ-а на Стамболийски, в аптеката

« Последна редакция: Март 24, 2009, 16:13:47 pm от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #23 -: Март 24, 2009, 17:15:24 pm »
denis благодаря за бързия отговор.Аз днес си закупих ФИЛОРГА-DEEP-FILL
Филтър за прецизно запълване на бръчки и ФИЛОРГА-SLEEP-PEEL
Възстановяващ нощен крем. За кожа без блясък и мекота. Интензивно коригира несъвършенствата по кожата - бръчки, пигментации, белези, възпаления. По  препоръка на позната фармацефтка.Ще пиша за впечатления след седмица- две.Желая ти приятен ден.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #24 -: Март 24, 2010, 13:59:57 pm »
От тук може да си купувате НА , която е по метода Injuv и е на по-ниски цени.
http://www.iherb.com/Injuv-Hyaluronic-Acid-70-mg-60-Softgels/1468?at=0 На СофтГел :)
Има и серум за лице
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Skin-Eternal-Hyaluronic-Serum-30-ml-1-fl-oz/1318?at=0
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #25 -: Март 25, 2010, 10:51:45 am »
Здравейте!Заинтригува ме този крем.Аз вече съм с много зряла кожа на 38 г.съм.Ползвам на Авен крема за нетолерантна кожа,защото от време на време правя дерматит.Ако питам дерматоложката ми за filogra,тя ще ми даде пак авен,защото на тях явно е дистрибутор.Дали в аптеката могат да те консултират кой точно крем да избереш,тъй като нямат тестери?


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #26 -: Март 25, 2010, 10:58:33 am »
Здравейте!Заинтригува ме този крем.Аз вече съм с много зряла кожа на 38 г.съм.Ползвам на Авен крема за нетолерантна кожа,защото от време на време правя дерматит.Ако питам дерматоложката ми за filogra,тя ще ми даде пак авен,защото на тях явно е дистрибутор.Дали в аптеката могат да те консултират кой точно крем да избереш,тъй като нямат тестери?
Ще те консултират , ще ти дадат и тестери.
Аз съм с нормална, с омазняване само на Т-зоната и ползвам ИЗО ЕЙДЖ.
Малката Аптека с/у спирката на Попа са  мн. любезни - винаги ми дават тестери. :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #27 -: Март 25, 2010, 11:08:10 am »
Благодаря ти!Срещу попа, а аз мислех че става въпрос за аптеки ремедиум.Ще отида и ще пиша какво съм направила. :balk_95:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #28 -: Март 28, 2010, 17:46:29 pm »
Благодаря ти!Срещу попа, а аз мислех че става въпрос за аптеки ремедиум.Ще отида и ще пиша какво съм направила. :balk_95:
Едно момиче намери този сайт и ви до пускам, че е доста изгодно
Доставка до БГ е 15,90Е - ако се пусне обща поръчка  е доста приемливо :) и съблазнително.
http://www.pharmashopdiscount.com/search.php?orderby=position&orderway=desc&search_query=filorga&submit_search.x=13&submit_search.y=12

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #29 -: Април 08, 2010, 08:12:16 am »
Получих си таблетките с НА и серума с НА.
Серума е хубав, мирише приятно /въпреки, че аз не обичам мазилата да миришат/.
Нанасят се по 1 до 4 капки, но на мен ми стигнаха и 2 к-ки./за лицето/
Според мен ще стигне за повече от 45 дни. /дори да мажа шията и ръцете/
Много съм щастлива. :)
Сравних етикетите на НА на Форевър ливинг /единствената в БГ по метода Injuv и на изгодна цена / и тази която купих от http://www.iherb.com/определено е по-добра. А и е на фирмата разработила метода :) - пише си го на етикета


Ако някой иска Крем на Филорга или нещо друго от този сайт http://www.pharmashopdiscount.com/5-beaute да пише - ще пускаме обща поръчка


« Последна редакция: Април 08, 2010, 08:15:44 am от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #30 -: Април 08, 2010, 15:55:31 pm »
Здравей Денис!Аз искам филорга iso age.Нямам време да отида до попа за тестери,но го поръчвам,ако не ми понася ще го подаря на майка ми.Как да ти платя поръчката?Ще ти оставя телефон на лични. :thankyousign:
« Последна редакция: Април 08, 2010, 15:58:12 pm от desinka71 »


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #31 -: Май 04, 2010, 23:52:47 pm »
Заинтригува ме темата, но се чудя дали таблетки с хиалуронова киселина ще са подходящи за мен. Имам склонност към задържане на вода и отоци по краката :?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #32 -: Май 05, 2010, 09:24:40 am »
Не съм срещала противопоказания. Единственото което пише навсякъде е :
Ако сте бременна или кърмите, консултирайте се с Вашия лекар преди да използвате този продукт.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #33 -: Юни 19, 2010, 10:31:52 am »
След седмица до 10 дни ще пускам поръчка за кремове Филорга.
Ако някой иска нещо да пише. Сайта е :
http://www.pharmashopdiscount.com/5-beaute


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #34 -: Септември 14, 2010, 11:37:00 am »
Тази седмица  ще пускам поръчка за кремове ФИЛОРГА .
Ако някой иска нещо да пише на ЛС. Сайта е :
http://www.pharmashopdiscount.com/5-beaute


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #35 -: Септември 15, 2010, 13:56:35 pm »
Тази седмица  ще пускам поръчка за кремове ФИЛОРГА .
Ако някой иска нещо да пише на ЛС. Сайта е :
http://www.pharmashopdiscount.com/5-beaute


Да допълня че има :
 Caudalie    20% намаление  
  FILORGA,AVENE,NUXE,BIODERMA   10% намаление
Офертите са в сила  до 18.09

Ако някой иска мога да му изпратя покана чрез която да се регистрира и така печели 5Е бонус /който се преспада от сумата на поръчката/

Доставката до БГ е 16.90Е


ПП. Това е прословутия Елексир, който свива порите :)
 http://www.pharmashopdiscount.com/product.php?id_product=400



Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #36 -: Октомври 24, 2010, 09:47:19 am »
Имам персонален код за Filorga и  Caudalie
с намаление 13% - ако някой иска нещо да пише - ще пускам поръчка :)
http://www.pharmashopdiscount.com/product.php?id_product=311

http://www.pharmashopdiscount.com/product.php?id_product=400 - това е елексира за свиване на порите, невероятен е :)


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #37 -: Ноември 07, 2010, 16:32:43 pm »
Ох, кога ли ще събера парички за този крем Filorga, но наистина много го искам.
Ще те имам в пред вид Денис.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #38 -: Ноември 07, 2010, 19:48:41 pm »
Сега дори увеличиха Филоргата, но ще пиша, ако има промоции :)

Ако не може крема - вземи си серума прави чудеса :) - подходящ е за кожа над 35г.
   
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Skin-Eternal-Hyaluronic-Serum-30-ml-1-fl-oz/1318?at=0

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #39 -: Ноември 08, 2010, 13:36:10 pm »
  Ще пускам поръчка, ако някой иска нещо да пише на ЛС. Сайта е :

http://www.pharmashopdiscount.com/5-beaute

поръчваме основно кремове Филорга :)


 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #40 -: Ноември 14, 2010, 09:48:44 am »
Аз искам да пробвам със серума, пиши на ЛС как ще направим поръчката и колко би ми струвало.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #41 -: Ноември 15, 2010, 11:19:39 am »
Серума си поръчвам сама от сайта - Айхерб :)- така е най-изгодно :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #42 -: Ноември 15, 2010, 15:28:17 pm »
Ще пускам поръчка, ако някой иска нещо от Фармашоп-а да пише на ЛС
От там поръчваме кремове Филорга и много други неща ...:)

http://www.pharmashopdiscount.com/category.php?id_category=11

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #43 -: Декември 05, 2010, 08:23:26 am »
Ще пускам поръчка, ако някой иска нещо от Фармашоп-а http://www.pharmashopdiscount.com/  да пише на ЛС
В момента има 20% намаления на комплекти кремове на Филорга
 http://www.pharmashopdiscount.com/11-filorga

Най-подходяш според мен е к-кта :
FILORGA PACK PROMO SLEEP PEEL-MESO MASK-ISO AGE
който включва:
Дневен крем
Нощен - ексфолираш /заглажда финните бръчки/
Масла за лице


За 45+ са комплектите с ISO STRUCTURE
« Последна редакция: Декември 05, 2010, 08:25:40 am от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #45 -: Декември 05, 2010, 12:53:07 pm »
jam

optim eyes - много хубав крем за около очите
sleep peel -  нощен крем , леко ексфолираш, също много хубав
iso structure е за по-възрарстна кожа, поне 45+ 
По-добре ще е да пробваш Iso Age и ако той ти е слаб, тогава да минеш на Iso Structure.

SLEEP PEEL-MESO MASK-ISO AGE - е по-добрия вариант според мен, Iso Age е дневен крем, който  може да ползваш и за околоочите

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #46 -: Декември 06, 2010, 12:53:36 pm »
Използвам от около месец крема за околоочния контур и маската на Filorga. Доволна съм, много :)
denis:balk_81: благодаря, ако не бях прочела тук за крема, щях да си стоя в неведение :)
Като ги купувах ми дадоха и мостра на iso structure, почти съм решила да си купя. От мострата използвах, за да сложа около очите, но ми се насълзяваха. Може би с Izo Age няма да е така.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #47 -: Декември 06, 2010, 20:06:07 pm »
Simba  Iso Age е по лек от Iso Structure много лесно попива и не оставя никакъв 'филм', докато Iso Structure, поне за мен /а аз съм на 40+ :)/ ми е по-тежък и не може да попие добре - може би е за по-суха кожа, както са по-възрастните кожи. 
Имам доста познати на 50+ които са много доволни от него.

Аз редовно като свърша Optim eyes ползвам Iso Age :) за около очите - много ми харесва тази помпичка и невероятния дозатор, много прецизно направена.Разглобила съм 2-3 и нито в една не беше останала и следа  от крем -използва се до последната 'капка'
Никога не съм имала проблем с очите, когато ползвам Филорга, а съм с корекция на зрението и очите ми са доста чуствителни

Филорга нямат разделение на козметиката за суха, нормална и мазна кожа. Най-вероятно това се дължи на подбора съставки и главно НА, която овлажнява сухата кожа, за нормалната е ясно, а мазната - регулира себума.
НА се препоръчва при акне и т.н.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #48 -: Декември 06, 2010, 20:45:30 pm »
denis, за това, че Iso Structure може да не попие си съвсем права, купувала съм си кремове за бръчки и наистина не попиват. Аз съм с мазна кожа и сега вече като съм на 42, гледам на това като на чист късмет :)
А тестера толкова икономично го изпробвах, че всичко попи от него ;)
Ще помисля още малко и ще избера м/у Iso Structure или Iso Age.
*
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #49 -: Декември 10, 2010, 20:11:48 pm »
Искам да попитам дали някой може да сподели отзиви от ФИЛОРГА ДИЙП ФИЛ - ФИЛЪР ЗА ДЪЛБОКИ БРЪЧКИ. На 31 години съм  и искам да се позаличат назолабиалните гънки (бръчки), които много започнаха да изпъкват. Или пък някакъв друг продукт да ми препоръчате. Ползвах 2-3 седмици на юсерин серума с хиалуроновата киселина, но не забелязвам никакъв ефект. :(
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #50 -: Декември 11, 2010, 08:10:19 am »
Galia    и моя проблем са назолабиалните бръчки - това си е  ген :)

Бих ти препоръчала първо да не отслабваш рязко никога и след това :
- табл. НА по метода injuv /аз си ги купувам от Айхерб, че е най-изгодно/
- серум с НА /пак от там, който е много изгоден и наистина има моментален ефект/
- и крема Iso Age на Филорга...получава се тройна атака с НА :)

Ако ползваш само ДИЙП ФИЛ - а /който е 10мл/ - кожата ще си дръпне хиалуроновата к-на/НА/ и тя ще отиде по цялото лице.
Когато подаваш на тялото НА постоянно , тогава може да въздействаш и локално /на самата бръчка/ с някой по-концентриран продукт с НА.


ПП. Когато сложа Серума НА ЦЪК в по-голямо количество за 20-на мин. върху бръчките те  се заличават на 50% - но това трае 12-15 часа само.
Е, аз съм на повече години и явно колкото и НА да 'подавам' има къде да отиде :)


   

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #51 -: Декември 12, 2010, 10:56:44 am »
Коледни Промоции :)
 на Фармашоп : http://www.pharmashopdiscount.com/5-beaute

от модератора: Постингът е редактиран по молба на потребителя.
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 11:11:20 am от Елфи »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #52 -: Декември 12, 2010, 20:30:58 pm »
А как се снабдяваш с кодовете? Плаща ли се българска карта и как пристига поръчката?
« Последна редакция: Декември 12, 2010, 20:33:20 pm от eterna »
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #53 -: Декември 12, 2010, 21:55:06 pm »
Изпратиха ми ги на имейл-а

Който иска да пуска поръчка, че е много изгодно сега

С покана за регистрация печелите и по 5Е бонус.

Плаща се с карта с която може да се пазарува в Интернет :)
Моята е Международна дебитна карта - Виза Електрон на ЦКБ.

Който иска покана за регистрация  да пише.

До сега никога не е имало такава голяма промоция.
Браво на Фармашопа !!! :)
 


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #54 -: Декември 20, 2010, 16:16:25 pm »
Ще пускам поръчка, последната за тази година - ако някой иска да се включи да пише.
 /който иска да се възползва от Промо-пакетите на Филорга?! :)/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #55 -: Декември 30, 2010, 09:41:25 am »
В продуктовата листа на Фармашоп  са включени няколко нови марки сред които  и :


     ЦЪК

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #56 -: Декември 30, 2010, 09:44:30 am »
Искам да попитам дали някой може да сподели отзиви от ФИЛОРГА ДИЙП ФИЛ - ФИЛЪР ЗА ДЪЛБОКИ БРЪЧКИ. На 31 години съм  и искам да се позаличат назолабиалните гънки (бръчки), които много започнаха да изпъкват. Или пък някакъв друг продукт да ми препоръчате. Ползвах 2-3 седмици на юсерин серума с хиалуроновата киселина, но не забелязвам никакъв ефект. :(

Купих си филъра и го ползвам - Хубав е! Но пак съм на мнение, че НА трябва да се приема и пер ос :)
Има моментален ефект

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #57 -: Януари 09, 2011, 18:50:40 pm »
   30% намаление   на комплекти    Darphin

http://www.pharmashopdiscount.com/676-darphin

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #58 -: Февруари 07, 2011, 17:37:15 pm »
Ще пускам поръчка, последната за тази година - ако някой иска да се включи да пише.
 /който иска да се възползва от Промо-пакетите на Филорга?! :)/
Denis, ще може ли и тази година да правим общи поръчки? Аз се интересувам от крема на Филорга и капсулите НА.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #59 -: Февруари 09, 2011, 18:16:43 pm »
Ще можем разбира се :)
Капсулите НА са от друг сайт / www.iherb.com / - там всеки сам си пуска поръчка.


Края на месеца ще пускам поръчка - ако някой иска нещо от Фармашоп-а да пише на ЛС.
« Последна редакция: Февруари 09, 2011, 18:22:09 pm от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #60 -: Февруари 27, 2011, 17:11:55 pm »
Denis, а ползвала ли си Хиавита на Актавис и в каква доза трябва да се взема.
 Виждам че имат промоция - 3 опаковки за цената на две.
http://apteka.framar.bg/30019761/%D1%85%D0%B8%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82-2-1
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #61 -: Февруари 27, 2011, 18:18:52 pm »
Да, това е първата НА която съм ползвала. След това разбрах, че производителя е Софт гел /САЩ/ и започнах да си я поръчвам от там :)
Пие се първите 20-на дни 2х2, после 2х1 / за да се понатрупа в тялото/.
Ефекта е след 1 месец
Ако си на по-малко от 30 дозата може да е по-малка /по 1 на ден/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #62 -: Февруари 28, 2011, 15:03:54 pm »
Ще пускам поръчка       http://www.pharmashopdiscount.com/5-beaute
ако някой иска нещо да пише на ЛС

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #63 -: Февруари 12, 2012, 08:46:47 am »
Ще пускам поръчка       http://www.pharmashopdiscount.com/5-beaute
ако някой иска нещо да пише на ЛС

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #64 -: Март 06, 2016, 11:41:44 am »
Как да се свържа с DENIS?
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #65 -: Декември 14, 2017, 12:50:07 pm »
Здравейте,
Бих искала да ви попитам, когато се пазарува от iherb трябва ли да се ходи до митницата, за да се вземе поръчката?
До каква стойност не се плащат мита?

Благодаря
« Последна редакция: Декември 14, 2017, 14:22:32 pm от jam »
*
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #66 -: Декември 16, 2017, 15:29:12 pm »
Мисля, до 30 долара няма мито.
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #67 -: Декември 18, 2017, 09:16:41 am »
Благодаря за отговора. А бихте ли ми казали дали трябва да ходя до митницата, за да си го получа?
*
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #68 -: Януари 10, 2018, 11:29:48 am »
Под сумата, мисля,  не.
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #69 -: Април 05, 2018, 12:21:01 pm »
Промениха го на 25$, но ако го задържат в митницата трябва да идеш до там. А най-абсурдното е, че трябва да идеш 1 ден да си подадеш митническата декларация и да оправиш бумащината, а на другия ден трябва да идеш да ви вземеш пратката ... Просто няма такова безумие в 1 ден не можеш да я оправиш и вземеш ... С две думи Българска работа  :(
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #70 -: Април 10, 2018, 16:38:34 pm »
25$ и ако я задържат на митницата трябва да показваш банково извлечение, за да доказваш стойността на покупката + скрийншот от сайта, където си го закупила...
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #71 -: Април 10, 2018, 19:18:06 pm »
25$ и ако я задържат на митницата трябва да показваш банково извлечение, за да доказваш стойността на покупката + скрийншот от сайта, където си го закупила...

Точно! Това също го искат да не вземеш да ги излъжеш…
Re: НА - Хиалуронова киселина /табл.
« Отговор #72 -: Май 23, 2018, 18:44:17 pm »
Все пак трябва да запушват дупки в бюджета :wink: