0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хламидия - ами сега??
« -: Октомври 16, 2008, 16:41:05 pm »
Здравейте момичета, зная, че хламидията не е нищо ново под слънцето, но съм много притеснена. Притеснението ми идва главно от това, че от 8 години съм с моят партньор (вече съпруг), и той ми е първият и ЕДИНСТВЕН мъж в живота - единственият с когото съм имала сексуални контакти. Това означава, че освен от него, няма как да съм се заразила  8O . Вие как мислите? Изследването си го направих преди няколко дни, с влагалищен секрет. Утре ще си пусна и кръвен тест, за да съм сигурна. Миналата година случайно си правих кръвен тест за хламидия ІgG и беше отрицателен. Тогава не съм пускала ІgM, защото не бях толкова запозната  :oops: Другото, което ме притеснява, е от колко време я имам тогава. Док. каза, че със влагалищен секрет не може да се определи от колко време е инфекцията, а само се доказва има ли я или не. В последните 2-3 год. съм абсолютно сигурна, че моят мъж не ми е изневерявал. Категорично. Това значи ли, че аз я имам от повече от 2-3 години?? 8O. Ето това е, което ще ме побърка. Не толкова, че я имам тази гадна хламидия, а от колко време, след като преди година ІgG беше отрицателен. Извинявам се за дългият пост, но дано някой да ме просветли за това...
Re: Хламидия - ами сега??
« Отговор #1 -: Октомври 16, 2008, 16:45:34 pm »
Забравих да допълня, че нямам никакви симптоми, което е нормално, изключение е бялото течение, което е на моменти. Съпругът ми ще се изследва и той в понеделник, въпреки, че изобщо няма смисъл. Аз няма как да съм му я предала... :oops: :balk_77: :cry:
Re: Хламидия - ами сега??
« Отговор #2 -: Октомври 16, 2008, 17:46:09 pm »
Забравих да допълня, че нямам никакви симптоми, което е нормално, изключение е бялото течение, което е на моменти. Съпругът ми ще се изследва и той в понеделник, въпреки, че изобщо няма смисъл. Аз няма как да съм му я предала... :oops: :balk_77: :cry:
Защо да няма смисъл да се изследва
Аз също не съм запозната много ,но ако не се лъжа тя се предава по полов път тази инфекция
Re: Хламидия - ами сега??
« Отговор #3 -: Октомври 17, 2008, 13:11:40 pm »
С хламидия можеш да се заразиш и в плувен байсейн.
Re: Хламидия - ами сега??
« Отговор #4 -: Октомври 17, 2008, 15:50:48 pm »
С хламидия можеш да се заразиш и в плувен байсейн.
да права си, за това не се бях сетила  :( Не съм привърженик на басейните, но тази зима бяхме на почивка в един хотел, и там имаше и басейн и джакузи. След 15 мин. ще си видя резултатите и от кръвният тест, и ще видя тогава.
Re: Хламидия - ами сега??
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2008, 16:32:23 pm »
Ами, както и очаквах, кръвните изследвания са отрицателни. И сега какво да правя незнам...Писна ми вече :BangHead: :balk_145:
*
Re: Хламидия - ами сега??
« Отговор #6 -: Октомври 17, 2008, 16:44:48 pm »
Немога да разбера защо се ядосваш?Отрицателния резултат говори за липса на инфекция.
Re: Хламидия - ами сега??
« Отговор #7 -: Октомври 17, 2008, 17:54:51 pm »
Ами, както и очаквах, кръвните изследвания са отрицателни. И сега какво да правя незнам...Писна ми вече :BangHead: :balk_145:
Не трябва ли да се радваш :DНямаш хламидия спокойно.
Re: Хламидия - ами сега??
« Отговор #8 -: Октомври 17, 2008, 19:21:23 pm »
Значи кръвния за хламидия е отрицателен, а този чрез цервикален секрет - положителен, така ли?
Re: Хламидия - ами сега??
« Отговор #9 -: Октомври 17, 2008, 22:23:22 pm »
Значи кръвния за хламидия е отрицателен, а този чрез цервикален секрет - положителен, така ли?
Да точно така е за съжаление. и сега какво  8O В понеделник ще си търся трето мнение. Не мога да оставя нещата така.
Лошото е, че бях при доктор, който ме прати на друг, и там ми взеха цервикалният секрет, който е положителен. Понеже не искам да повярвам това, отидох в частна болница и там се оказа отрицателен. Благодаря за мненията. Ако някой може още нещо да ми сподели, все ще ми е от полза. :help1: :bighug:
*
Re: Хламидия - ами сега??
« Отговор #10 -: Октомври 17, 2008, 22:33:30 pm »
Доколкото знам изследването на цервикалния секрет отчита най точно.Би трябвало да започнеш да се лекуваш при това положение.Успех!
*
Re: Хламидия - ами сега??
« Отговор #11 -: Октомври 19, 2008, 10:29:55 am »
И аз така знам ,аз обаче съм пускала само кръвно и двамата бяхме положителни и се лекувахме сега ще нпускаме новите да видим дали сме я изгонили гадината
А мъжа ти положителен ли е?
Абе поискай и трето мнение,но е добре да проведете един курс на лечение
И не се притеснявай не е важно от кога я имаш и кой я е донесъл и как сте се заразили бъдете заедно и решете проблема заедно !Така ще станете по- силни !
Успех ви пожелавам( дано да няма нищо)!
[/url]
Re: Хламидия - ами сега??
« Отговор #12 -: Ноември 27, 2008, 09:05:03 am »
 Здравейте ,момичета!Бихте ли ми помогнали с тези резултати,мисля че няма проблем ,но искам все пак вашето мнение:
Chlamidia Trach. IgA+ IgG *
 Профил Виж по-долу
 
 Хламидия Trach. - Ig A антитела ЕLISA  < 1/8
 Титър Отрицателен титър < 1/8,Положителен титър > 1/8
 
 Хламидия Trach. - Ig G антитела ELISA  9
 AE <9.0 отицателен;(9-12 гранична); >12.0 пол.
 
Благодаря ви!
 

Re: Хламидия - ами сега??
« Отговор #13 -: Ноември 27, 2008, 09:48:10 am »
Здравейте ,момичета!Бихте ли ми помогнали с тези резултати,мисля че няма проблем ,но искам все пак вашето мнение:
Chlamidia Trach. IgA+ IgG *
 Профил Виж по-долу
 
 Хламидия Trach. - Ig A антитела ЕLISA  < 1/8
 Титър Отрицателен титър < 1/8,Положителен титър > 1/8
 
 Хламидия Trach. - Ig G антитела ELISA  9
 AE <9.0 отицателен;(9-12 гранична); >12.0 пол.
 
Благодаря ви!
 

Според мен са отрицателни  :)
*
Re: Хламидия - ами сега??
« Отговор #14 -: Ноември 27, 2008, 19:01:08 pm »
И аз мисля че са отр но занеси ги на док да видим и той какво ще каже !
Успех дано да няма нищо а това са твоите нали а на милия ?
[/url]