0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« -: Октомври 15, 2008, 10:00:14 am »
Здравейте момичета,преди около десетина дни ми излезнаха папиломчета (така им казва гинекологът ми) и за да не ги разнасям не трябва да се бръсна. Та кажете какъв крем депилатоар да си взема. Вече се пробвах с Дева(предпочитам българското) обаче и един косъм не падна.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2008, 10:02:37 am »
Лорка аз ползвам LYCIA италиански и съм много доволна.Около 6-7 лв.струва.
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #2 -: Октомври 15, 2008, 10:39:49 am »
Aroma от крем депилатоар 
Но предпочитам епилатор :lol:
*
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #3 -: Октомври 15, 2008, 10:43:07 am »
Леле, и аз мислех да пускам тема.Беше ми време преди няколко дни, ама ме домързя да си правя коламаска (и не ми се търпеше на болка), не щях да се бръсна (пак играчка голяма) и викам ще пробвам депилатоар.Взех си Калеа.По принцип съм доволна от продуктите им, кремовете им са страхотни.Но депилатоара точно... половината косми опадаха, другата половина си останаха..карикатура голяма  :oops:
От този на Личия опада ли всичко?
*
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #4 -: Октомври 15, 2008, 10:58:44 am »
Пада Мимка, пада. :D
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #5 -: Октомври 15, 2008, 11:03:48 am »
Мимка на тебе поне половината са ти опадали. При мен и един косъм не пожела да падне. А най тъпото беше че крема е български,а опътване на български нямаше.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #6 -: Октомври 15, 2008, 20:04:48 pm »
   А момичета какво ще кажете да се използва депилатоар за интимните части?От тая кола маска направо така ми се обръщат космите,даже ходих на дерматолог да ми горят кожицата за да ми ги изкарат.Не знам какво да правя вече.Не мога да се бръсна,с кола също не става за това реших да се позаинтересувам за депилатоара.Дерматоложката ми каза да пробвам,а се притеснявам защото все пак е чувствителено място.
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #7 -: Октомври 15, 2008, 20:27:45 pm »
peroshinka точно за такъв крем става въпрос.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #8 -: Октомври 15, 2008, 21:45:28 pm »
peroshinka точно за такъв крем става въпрос.
  Aз мислех ,че се говори за крака  :lol:  . Аххааа  :lol:  ! И значи няма изприщени от крема?Следващия път и аз ще провам.
*
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #9 -: Октомври 15, 2008, 22:55:14 pm »
Аз ползвам STREP - fase and bikini, много съм доволна, космите падат и не съм се изприщвала.
Пробвах и VEET - duo bikini, но на третата секунда бях в банята да се измия, че имах чувството, че ще ми изгори кожичката.
Успех.


Това, което не ме убива, ме прави по - силна.
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #10 -: Октомври 17, 2008, 19:37:42 pm »
Момичета пак се пробвах с Девата.Реших че нещо не съм направила както трябва.Намазах се добре,даже после едвам се измих.Изчаках докато си изпия кафето и изпуша 2 цигари.И си викае ей сега ще стане.И като влязох в банята ми се дорева. Одново един косъм не падна.Утре ще ходя да си зимам друг крем.Тая Дева за нищо не става.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #11 -: Октомври 18, 2008, 12:20:16 pm »
Аз ползвам Дева ,но ето този крем-депилатор,който намерих на скоро:

Доволна съм ,но действието му определено не е за 3 минути ,ами малко повече. Използвала съм о за почти всички части- за крака, лице и подмишници.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #12 -: Октомври 18, 2008, 18:51:32 pm »
да ви питам -аз  депилатоар за интимните  зони никога не съм ползвала--правя си само кола маска  и то  цяла -абсолютно всичко - та да не ми с е смеете на питането   з а депилатоара -в  по   деликатаната зона може ли да се използва -за  цялостно почистване?


*
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #13 -: Октомври 19, 2008, 16:07:14 pm »
Е нали именно за това говорихме по-нагоре.. ;)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #14 -: Октомври 19, 2008, 20:27:32 pm »
Мимка-ясно ,че за там -ама аз малко неразбрала бях - дали само за линията  около бикините  или и за най-интимните  части  :oops:/че аз косми  там хич не трая/  -навсякъде ли ако  се наплескам с  него ,ще има  безопасен ефект?


*
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #15 -: Октомври 19, 2008, 20:54:43 pm »
Мда, говорим за АБСОЛЮТНО навсякъде ;)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #16 -: Октомври 20, 2008, 09:00:09 am »
 :balk_104:   като пробвам  ,ще се отчета   с  резултата  -дано  не е   :balk_132:


Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #17 -: Октомври 20, 2008, 22:34:19 pm »
Мацки намерих крем за мене. strep той ми подейства,ама аз май го чаках мн малко. Сега пък се появи друг проблем. Та значи те космите падат,обаче въпроса е как. С шпатола не става,махат се само като ги скубеш.Нз дали проблема,че са ми мн къси.На упътването пишеше че падат като ги отмиеш ама не стана. Вие как ги махате след това? :oops:
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #18 -: Октомври 28, 2008, 10:20:51 am »
 Момичета сега си обезкосмих интимните части с TAKY .Много съм доволна!  :P Мадна абсолютно всичко  :P .Стоях около 10 минути.Не бях ходила на кола отдавна и си мислех,че няма да паднат,но се получи.
 lorka888 на моят крем пише да се отстраняват с влажна кърпа без да се търка силно и след това да се изплакне със студена или хладка вода.Аз пробвах с топла,но започна да ми пари.След това пише да се намаже с овлажняващ крем.
*

    ирка

Re: Какъв Крем Депилатоар ползвате?
« Отговор #19 -: Април 09, 2009, 10:54:56 am »
NA VEET SINIA ZA 4UVSTVITELNA KOJA ZA 10 MIN OTDOLU I NAI UPORITITE IZ4EZVAT