0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mimi975

Мнение за ОЛИМЕД и екип
« -: Февруари 17, 2006, 12:59:51 pm »
Предстои ми ин-витро в Олимед.Някои знае ли нещо повече за екипа от лекари там?
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Мнение за ОЛИМЕД и екип
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2006, 13:19:35 pm »
Цитат на: mimi975
Предстои ми ин-витро в Олимед.Някои знае ли нещо повече за екипа от лекари там?


Аз лично не препоръчвам Олимед, имам два IVF опита там :evil:  :x  :twisted:
*

    Anonymous

Re: Мнение за ОЛИМЕД и екип
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2006, 15:26:24 pm »
Цитат на: borovinka
Цитат на: mimi975
Предстои ми ин-витро в Олимед.Някои знае ли нещо повече за екипа от лекари там?


Аз лично не препоръчвам Олимед, имам два IVF опита там :evil:  :x  :twisted:



Незнам дали е въпрос на добри специалисти/ чувам и лоши но и хубави наща за тях/ или си мисля ,че всичко е божа работа.Дали има смисъл да сменям лекари седмица преди диферилина-каквото е писано това.Незнам дали бих имала куража за второ ин-витро.
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Мнение за ОЛИМЕД и екип
« Отговор #3 -: Февруари 17, 2006, 15:52:26 pm »
Цитат
Незнам дали е въпрос на добри специалисти/ чувам и лоши но и хубави наща за тях/ или си мисля ,че всичко е божа работа.Дали има смисъл да сменям лекари седмица преди диферилина-каквото е писано това.Незнам дали бих имала куража за второ ин-витро.


Обикновено се събира информация и след това се прави избор.
Ти действаш на обратния принцип май :wink:

Мими, желая ти да успееш още на първия опит!
*

    Anonymous

Мнение за ОЛИМЕД и екип
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2006, 13:34:28 pm »
Мими, имаш достатъчно време да се махнеш от там. Не мисля, че това е най удачният избор, но в крайна сметка изборът е само твой. Чудно ми е само, защо седмица преди поставянето на инжекцията дойде да разпитваш за клиниката  8O
Аз лично не знам в последната година да имат някакъв успех и бъди сигурна, че не всичко е божа работа - ако беше така едва ли щеше да има такива клиники.
Каквото и да решиш ти желая успех от сърце
*

    mimi975

Мнение за ОЛИМЕД и екип
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2006, 10:22:46 am »
Цитат на: Anonymous
Мими, имаш достатъчно време да се махнеш от там. Не мисля, че това е най удачният избор, но в крайна сметка изборът е само твой. Чудно ми е само, защо седмица преди поставянето на инжекцията дойде да разпитваш за клиниката  8O
Аз лично не знам в последната година да имат някакъв успех и бъди сигурна, че не всичко е божа работа - ако беше така едва ли щеше да има такива клиники.
Каквото и да решиш ти желая успех от сърце


Другият ми вариант беше д-р Маркова,но в Майчин дом свободен час за нея има чак за след 2 месеца,а моите ижекции са със срок на годност до м.04.Незнам дали има друг начин да се срещна с нея?
*
Мнение за ОЛИМЕД и екип
« Отговор #6 -: Февруари 20, 2006, 15:26:26 pm »
Има, като отидеш директно в АГ-то да я потърсиш и да и обясниш случая
Успех
*
Мнение за ОЛИМЕД и екип
« Отговор #7 -: Февруари 22, 2006, 23:15:13 pm »
доц Маркова - 2 ръце за нея  :wink:
*

    ЕЛЕНА

Re: Мнение за ОЛИМЕД и екип
« Отговор #8 -: Юли 13, 2006, 13:11:25 pm »
ОТ ЕКИПА НА ОЛИМЕД ПОЛУЧИХ ОГРОМНО ВНИМАНИЕ.АЗ СЪМ ОТ БУРГАС МИНАХ ПРЕЗ МНОГО ЛЕКАРИ БЯХ И В СОФИЯ НО ТАМ МЕ ВЗЕХА ЗА ОПИТНО ЗАЙЧЕ.ЧУВСТВАХ СЕ МНОГО ЗЛЕ.НО ДОЙДЕ ДЕНЯТ В КОЙТО ПОПАДНАХ ПРИ ЕКИПА НА ОЛИМЕД .БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТЯХ СЕГА ИМАМ ЕДНО ПРЕКРАСНО МОМЧЕНЦЕ.Д-Р МОНАСТИРСКА Е СРАХОТЕН ЛЕКАР .НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА КОИТО ИМАТ МОЯ ПРОБЛЕМ ИМ ПОЖЕЛАВАМ СТРАШНО МНОГО КЪСМЕТ. :lol:
*
Re: Мнение за ОЛИМЕД и екип
« Отговор #9 -: Юли 13, 2006, 16:26:24 pm »
Ама такива гокти са ми монга нереални. Адашке, извинявай ама не си ми много истинска :?
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Re: Мнение за ОЛИМЕД и екип
« Отговор #10 -: Юли 15, 2006, 09:45:51 am »
Когато бях бременна в 12 г,с получих кървене звънях на лекаря който наблюдаваше бременноста ми но той въобще не ми вдигна мобилния си,тогава моя приятелка ми ми даде дози на Монастирска и тя беше тази която ме прегледа веднага и която ми обърна внимание.За съжаление плода намаше сърдечна дейност спрял е още през 9 г.с  наложи  се манипулация.Искам да благодаря на Д-р Монастирска и на целия екип за Вниманието което ми обърнаха Благодаря Ви!
*
Re: Мнение за ОЛИМЕД и екип
« Отговор #11 -: Юли 18, 2006, 20:36:35 pm »
Нямам наблюдения за док.Монастирска,но ембриолога там хич,ама хич не ми харесва,а мисля че и той е важен при такива  "процедури".Мими успех.Мнението ми е,че трябва да послушаша момичетата за доц.Маркова