0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тотален срив след лечение
« Отговор #20 -: Октомври 07, 2008, 22:25:27 pm »
makiyaki,
за 5 яйцеклетки, трябват 5 сперматозоида! Можеше да ме питаш в другата тема, макар да съм ти казвала точно как бяха нещата при нас.
Не съм сигурна дали е препоръчително да се прави биопсия в такива случаи. Много мъже биха се подложили и на това за да се сбъдне мечтата им. Явно има причина да не се прави. Не съм компетентна за да интерпетирам.
*
Re: Тотален срив след лечение
« Отговор #21 -: Октомври 07, 2008, 22:28:52 pm »
Ели, миличка, толкова до болка позната история...  :(
Как ми се иска да съм близо до теб и да те прегърна!  :hug2:
На мен ми писна от всички тия изследвания, лечения, стимулации, напразни надежди... :(
А какво да ти кажа за милото ми момче - горкият само като чуе нещо пак за лекарства или пътуване и му идва да заплаче... :(
В момента, макар и да нямам много биологично време - съм казала м.....а му и се старая да живея малко по-нормално, да направя по-нормален и животът на съпруга си...
Вярвам, че един ден и ние ще успеем! Кога, само съдбата знае!? Но, важното е, че ще стане!
Силно те прегръщам!  :bighug:

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Тотален срив след лечение
« Отговор #22 -: Октомври 07, 2008, 22:35:37 pm »
Ефирче, и при нас нещата не са по-розови, но надежда винаги има. На нас такъв тест не са ни правили, а и не ми се иска нищо повече да изследваме.
Силно те прегръщам и не се отчайвай.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Тотален срив след лечение
« Отговор #23 -: Октомври 08, 2008, 09:11:41 am »
Може сега, когато правихме нашите опити да имаше вече СДИ, но ние така и не го направихме.
Имах идея да ходим до Плевен за да го направим, но.....размислих и започнахме вторият опит.
И добре сте направили Розичке! Аз се изумявам от моята мазохистична последователност , да правя и още , и още изследвания , нещо да не пропусна , а накрая ...се свивам на кълбо от отчаяние.
Сякаш невидима ръка ме води към все по разрушителни резултати , за да изпробва силите ми...
Прегръщам твоята вяра , Розичке , имам нужда от нея! :balk_104:

Замисли се дали не е имало и някакви субективни фактори, които могат са попречат като: стрес, недоспиване, лека настинка, прием на антибиотици, проблеми в работата...
Не , скъпа Abloy , никакъв стрес нямаше , това бяха най-спокойните три месеца от началото на годината. :?

*vera , много красива развръзка има твоята история!
Благодаря ти , че я сподели!

Душе , Осияна, ще се справим милички ,ще успеем!
Толкова много вяра и подкрепа от успелите момичета имаме , цяло съкровище! :D
Прегръщам ви !