0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Добър алерголог!
« -: Октомври 05, 2008, 09:46:40 am »
Момичета,моля дайте координати на добър детски алерголог в софия.
*
Re: Добър алерголог!
« Отговор #1 -: Октомври 05, 2008, 12:56:55 pm »
Adi, дано да ти бъда полезна с тези линкове,който открих.
Ето:
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=273145.msg6734337

http://club.biberonbg.com/read.php?14,504839

http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=1713

Успех и дано нещата по бързо се оправят при вас!
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Добър алерголог!
« Отговор #2 -: Октомври 05, 2008, 15:10:30 pm »
д-р Мустаков според мен аз водих детето си там и останахме много доволни.Вече шест месеца сме на лечение по схема и не е правил никакви пристъпи .А година по рано ги правеше пред един два месеца.Много е внимателен ако искаш координати пиши ми на лични ще ти ги пратя.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Добър алерголог!
« Отговор #3 -: Октомври 07, 2008, 17:20:47 pm »
благодаря ,момичета :D
*
Re: Добър алерголог!
« Отговор #4 -: Октомври 07, 2008, 22:35:14 pm »
Разбира се, д-р Тихомир Мустаков.
Дава прием и в частен кабинет на Прага.
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Добър алерголог!
« Отговор #5 -: Октомври 09, 2008, 21:14:29 pm »
И аз предпочитам Тихомир Мустаков
Едно дето си е разбира от алергологията, а и с детето се държи много добре.
Няма да ти се навика, защото не си направила това, което ти е казал и водиш детето три години по-късно. Едно дете отиде и се оказа, че няма алергия, а е с глисти и той пак му каза какво да прави.
Аз лично съм много доволна от него. (мене като дете ме е лекувал баща му) За мен той е най-доброто решение.
Но ако детето има кожна алергия или атопичен дерматит има и един диктор Веселин Илиев, който си е детски дерматолог. Приема в някакъв козметичн център на "Милин камък", но е бил шеф в някаква кожна клиника детска, която са я закрили или нещо такова казваше. Ако ще свърши работа мога да потърся по-подробни координати и телефон.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Добър алерголог!
« Отговор #6 -: Февруари 26, 2010, 21:13:21 pm »
Момичета,моля дайте координати на добър детски алерголог в софия.

Темата е от преди година и половина, но ме вълнува точно същият въпрос.
И по възможност да е различен от Мустаков.
Моля майките с деца, набедени с АБКМ, да ми препоръчат алерголог, който ще направи необходимите изследвания за доказването на тази алергия. Или каквото е. Вече се въртим в омагьосан кръг от 3 месеца.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Добър алерголог!
« Отговор #7 -: Март 08, 2010, 15:51:29 pm »
Не зная дали харесваш Аркадий и Борис Стругацки. В "Понеделник започва в събота" се говори за НИИЧАВО. Предполагам там ще решат проблема с омагьосания кръг.

А за алергията - вземи си направление или за педиатър или за алерголог и отиди в педиатрията.

Ако напишеш в какво по-подробно се изразява при вас АБКМ може да сме ти по-полезни.

Ако е АД, тогава виж това http://driliev.com/  Работил е много време в някаква детска кожна клиника...

Малкия е с АБКМ, ама аз реших да не го тормозя излишно с доктори. Все едно докторът няма да излекува алергията. Това, което ще ти каже и ти си го знаеш. От доказване аз не се нуждаех, то се виждаше и от самолет.
Но не зная при вас какво е положението.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Добър алерголог!
« Отговор #8 -: Март 09, 2010, 09:59:57 am »
Не зная дали харесваш Аркадий и Борис Стругацки. В "Понеделник започва в събота" се говори за НИИЧАВО. Предполагам там ще решат проблема с омагьосания кръг.

А за алергията - вземи си направление или за педиатър или за алерголог и отиди в педиатрията.

Ако напишеш в какво по-подробно се изразява при вас АБКМ може да сме ти по-полезни.

Ако е АД, тогава виж това http://driliev.com/  Работил е много време в някаква детска кожна клиника...

Малкия е с АБКМ, ама аз реших да не го тормозя излишно с доктори. Все едно докторът няма да излекува алергията. Това, което ще ти каже и ти си го знаеш. От доказване аз не се нуждаех, то се виждаше и от самолет.
Но не зная при вас какво е положението.

Работата е там, че не знам дали е АБКМ или АД. Детето е с обриви (пъпки и червени петна) по бузите и гърдите, много суха кожа по челото, скалпа, ръцете и корема. На фризопеп е, искаше ми се да разбера дали е алергия, за да знам как да захранвам след 2 месеца, но явно няма да може да се установи. Утре ще го водя при д-р Демерджиева (детски кожен) по препоръка на д-р Масларски. Поне да каже каква козметика да ползвам, защото Егзомега някак не му действа вече.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Добър алерголог!
« Отговор #9 -: Март 09, 2010, 16:05:57 pm »
Детето е много мъничко. Правят изследвания, като им взимат кръв, ама аз не съм го правила.

Но кожен лекар е добро решение. Тя ще ти каже от алергия ли или ако е нещо друго какво е.

При нас си беше ясно - давам му малко яйце - веднага го повръща. От плодове и зеленчуци нищо му нямаше. Като му дадох лечебна хумана получи разтройство... Сега (1,5 г.) полека му въвеждам тези неща и вече добре ги понася.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Добър алерголог!
« Отговор #10 -: Юни 20, 2013, 11:23:11 am »
 Да побутна малко темичката, виждам, че е стара, но да не пускам нова. Препорьчаха ми д-р Бьчварова и д-р Мирчев. Имате ли впечатления за тях или да ми препорьчате друг детски алерголог? Благодаря!


*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Добър алерголог!
« Отговор #11 -: Юли 04, 2013, 14:31:35 pm »
Също съм на тема алерголог - Вики се оказа с алергичен конюктивит в комбинация с ринит, предположението е, че алергена е от прашеца на липите които цъфтят по улицата ни. Имам талон за тестуване, но се чудя къде.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Добър алерголог!
« Отговор #12 -: Юли 11, 2013, 14:07:24 pm »
Може и да съм полезна на някой, за това споделям моя избор (ще споделя и след прегледа) http://www.tokudabolnica.bg/preview.php/bg/page/248/%D0%90%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%8F.