0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте, момичета:)

От Бургас съм. Правих хормонални изследвания на щитовидната жлеза и ми откриха повишена функция и Хашимото.Назначиха ми лечение, но не ми понасят добре изписаните лекарства.
Много Ви моля за препоръка за добър ендокринолог в София, както и тел. за връзка. Моите лекции ще бъдат в Шератон, не познавам добре София, но ако има в този район ще е още по-добре.

Благодаря Ви предварително.
Моля за препоръка за добър ендокринолог в София
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2006, 20:59:42 pm »
Ендокринологията се намира сравнително близо - зад Министерство на земеделието (бул. Христо Ботев). Но име не мога да ти препоръчам.
*
Моля за препоръка за добър ендокринолог в София
« Отговор #2 -: Февруари 16, 2006, 21:31:12 pm »
Здравей!
Доколкото знам от форума, и ти ходиш при д-р Стаменов. Аз също имам препоръка за преглед на щит.жлеза и помолих доктора да ми препоръча ендокринолог. Още не знам името му, но д-р Стаменов каза, че му има пълно доверие. Следващата седмица и аз ще съм в София в командировка и докторът ще ми помогне да се свържа с него. Ако желаеш, последвай моя път. И желая добри резултати!
*
Моля за препоръка за добър ендокринолог в София
« Отговор #3 -: Февруари 17, 2006, 08:43:27 am »
Благодаря Ви момичета за отзивчивостта.За момента си запазих час в ендокринологията, дано имам късмет с добър лекар.
Didia  писах ти на теб лична бележка.Ще се радвам ако времето ни в София се засича да се запознаем и да посетим заедно препоръчания от д-р Стаменов ендокринолог.
Аз също му писах на доктора, но явно е много зает и не ми е отговорил.
Моля за препоръка за добър ендокринолог в София
« Отговор #4 -: Февруари 17, 2006, 09:29:00 am »
момичета може ли да ми дадете телефон на който да си запиша час за прежлед на щитовидната жлеза
*
Моля за препоръка за добър ендокринолог в София
« Отговор #5 -: Февруари 17, 2006, 10:13:23 am »
tochica аз намерих телефон на клиниката по ендокринология.За момента мога да ти дам него:
02/987 7201 - искаш да те прехвърлят към регистратура и си записваш час - работят между 12-14 часа така ми казаха на мен.

Иначе чакам да ми се включи и Didia с телефон за препоръчания ендокринолог от д-р Стаменов.
*
Моля за препоръка за добър ендокринолог в София
« Отговор #6 -: Февруари 17, 2006, 21:39:03 pm »
Здравейте, момичета!
За съжаление, не мога да ви кажа кой е доктора, тъй като не  попитах за името му /еднакво са ми непознати всички/.   :roll:
Просто помолих д-р Стаменов да ми препоръча ендокринолог и той ми обеща при следващото посещение да ми осигури среща с лекар, за когото е сигурен, че каквото каже, наистина това е.
След посещението другата седмица /най-късно във вторник вечерта/ ще мога да ви кажа точно при кой лекар бях и впечатленията си от него.
Това е засега! Дано не ви е много спешно!