0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Форум „Профилактика на репродуктивното здраве” ще се проведе от 22 до 25 октомври 2008 година. Той ще се осъществи за първи път в рамките на международната изложба „Медикус, Денто, Галения”.
Организира се от Международен панаир Пловдив с подкрепата на:
- Българска асоциация по стерилитет и репродуктивно здраве;
- Сдружение „Зачатие”;
- Фондация „Искам бебе”.

В рамките на събитието се предвиждат безплатни прегледи на бременни жени на 24 и 25 октомври от 10,00 ч  в Международен панаир Пловдив, бул. "Цар Борис III  Обединител" 37.  Прегледите ще се извършват с най-съвременен четириизмерен ултразвуков апарат от д-р Васил Даскалов на 24 октомври и д-р Димитър Марков на 25 октомври.

Предварително записване на тел.:+359 898 99 55 32, e-mail: mariela.daskalova@gmail.com - моля посочвайте имената си, телефон за връзка, предпочитания за деня на прегледа и срок на бременността.

 


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Безплатни прегледи на бременни на ултразвук
« Отговор #1 -: Октомври 02, 2008, 17:07:27 pm »
Идвам!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Безплатни прегледи на бременни на ултразвук
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2008, 17:10:17 pm »
Тебе вече съм те записала и без да се обаждаш.  :D


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Безплатни прегледи на бременни на ултразвук
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2008, 12:38:38 pm »
Аз може ли да се запиша?
*

    assya_g

  • ***
  • 168
  • мама на нинджи
Re: Безплатни прегледи на бременни на ултразвук
« Отговор #4 -: Октомври 03, 2008, 16:42:24 pm »
Жалко, че е чак в Пловдив. Иначе не бих пропуснала преглед при д-р Даскалов. Мели, да му предадеш много поздрави от врачанската гилдия  :lol:.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Безплатни прегледи на бременни на ултразвук
« Отговор #5 -: Октомври 04, 2008, 06:42:53 am »
Чудесна инициатива, ама моята ФМ е малко по-късно, в началото а ноември  :wink:
което не пречи да дойдем да видим панаира де  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Безплатни прегледи на бременни на ултразвук
« Отговор #6 -: Октомври 07, 2008, 17:19:44 pm »
Е , аз с удоволствие пак бих си погледнала съкровището  :D,нищо че скоро правихме обстоен преглед с доктор Даскалов  :D
*
Re: Безплатни прегледи на бременни на ултразвук
« Отговор #7 -: Октомври 15, 2008, 14:12:31 pm »
 Момичета, ще има ли някаква организация за тези прегледи, нещо като часове?
И имате ли някакъв отговор ,че сте записани ?
Re: Безплатни прегледи на бременни на ултразвук
« Отговор #8 -: Октомври 15, 2008, 20:40:51 pm »


Ами  аз се записах , че искам да бъда прегледена.КАзаха ми два три дена преди това да звънна , за да ми кажат в колко часа да ида
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Безплатни прегледи на бременни на ултразвук
« Отговор #9 -: Октомври 15, 2008, 21:19:21 pm »
Моля ви, пратете ми на бележки вашите имена, телефон за връзка и приблизителен срок на бременността.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Безплатни прегледи на бременни на ултразвук
« Отговор #10 -: Октомври 17, 2008, 16:22:18 pm »
  Мели,здравей!
 
 Пращам втори път бележката, защото ми се струва че не си я получила.

 Ето данните ми:
 
  Светлена Бориславова Георгиева от Стара Загора
  0886 534 736
  Ще съм  в края на  14 г. с.   
 
 Бих желала преглед при д-р Даскалов. :)
*
Re: Безплатни прегледи на бременни на ултразвук
« Отговор #11 -: Октомври 17, 2008, 16:26:58 pm »
 Опа :)