0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #40 -: Септември 30, 2008, 16:40:59 pm »
Внасят ги Неделчев&Неделчев
Има някакъв асортимент и в Кикиморско царство
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #41 -: Септември 30, 2008, 16:51:38 pm »
Има някакъв асортимент и в Кикиморско царство[/url]

направо доста добър асортимент бих казала. само дето е хубаво да се види на живо и пробва обувчица, така онлайн малко рисковано ми се струва.
*
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #42 -: Септември 30, 2008, 16:53:59 pm »
Има някакъв асортимент и в Кикиморско царство[/url]

направо доста добър асортимент бих казала. само дето е хубаво да се види на живо и пробва обувчица, така онлайн малко рисковано ми се струва.

А да да, аз съм купувала от он лайн магазини обувки два пъти и съжалявам малко, но не фатално. :wink:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #43 -: Септември 30, 2008, 17:27:43 pm »
направо доста добър асортимент бих казала. само дето е хубаво да се види на живо и пробва обувчица, така онлайн малко рисковано ми се струва.

Цвете, имат в Павлово магазин и там съм виждала обувки.
*
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #44 -: Септември 30, 2008, 17:34:30 pm »
Ами на мен честно казано 100 лева ми се виждат адски много и посмъртно няма да ги дам... въобще не е въпрос дали ги имам  или не
В крайна сметка моя приятелка ще ми изпрати прекрасни кожени мокасини от немско за 20 евро...
Тука сме ..... просто не ми се говори :x
В очакване ....
*
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #45 -: Септември 30, 2008, 17:42:32 pm »
Ами на мен честно казано 100 лева ми се виждат адски много и посмъртно няма да ги дам... въобще не е въпрос дали ги имам  или не
В крайна сметка моя приятелка ще ми изпрати прекрасни кожени мокасини от немско за 20 евро...
Тука сме ..... просто не ми се говори :x

И на мен така, фани, ама то други цени за хубави обувки у нас няма, това е пошението. аз, като купувах въпросните мокасини за 15 евро, дето писах по-горе, доста се пулих и чудих къде е уловката - абе гледам кожени, хубави, здрави изглеждат,пък що такава цената... явно грешката е в нашите магазини!

Да ви питам - някой виждал ли е от макороните на Плазмон, дето са след 12месеца - с домат, спанак и разни други зеленчуци - има ги показани отстрани на кутията, дето е изброен асортимента им.
« Последна редакция: Септември 30, 2008, 17:44:29 pm от tzvetenze »
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #46 -: Септември 30, 2008, 19:10:04 pm »
Аз въобще съм възмутена от цените на детските стоки в бг - дрехи, обувки, играчки, асортименти за баня и тоалет!
То бива скъпотия , бива, ама да дадеш за някакво ишлеме /дреха говоря/ 50 или сто лева си е безобразие. Въпросът е не дали ги имаш или нямаш, въпросът е че тези цени не са съобразени с доходите на средностатическите родители.
Отивам в неделя на Илиенци с чиста съвест да купя пет шест блузки, които да стават за цапане. Под 10 лева блуза няма. Една госпожа даже ми предлагаше по 17 лева и на мен кат ми кипнаха л.... и и казах, че за тези пари ще ида примерно в мадъркеър и ще си купя блузки. Учудването ми беше двойно , като тази госпожа ми обясни, че цената се оправдава от това, че блузките били маркови. Е прихнах от смях!
*
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #47 -: Септември 30, 2008, 20:39:40 pm »
ами да, безумни са :(
точно това коментирахме с бийста оная ден като ми поискаха за една жилетчица 35 лв. в Букал, хубава ама правена в таджикистан е... Тия хора немогат да разберат, че ако са на нормални цени дрехите, аз вместо да купя 5 блузки ще купя 10 и няма да им робувам с вениша, а като се омаже безобразно просто ще я подменя. Ами ако искате ми вярвайте, но аз не полагам толкова грижи за нашите дрехи, които са на същите цени, но аз нося по 4-5 сезона, а не по един :x
Радвам се като малко дете като си намеря някоя "находка", така им казвам на хубави дрешки на супер прилични цени :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #48 -: Септември 30, 2008, 21:30:04 pm »
освен това, Стефи, на качествената детска дрешка няма нужда да й робуваш. да е жива и здрава лелята, досега Мартин е имал основно дрешки от чужбинско. ами пера ги като изуглавена, не мърда ни цвят, ни плат, няма размъкнато, разтеглено. отделно, че са красиви и функционални за възрастта.

побърквам се от яд като знам за какви пари са купувани и какви пари сме принудени да даваме ние тук за много по-беден избор и ниско качество. да не говорим пък за играчките - там ми е голямата мъка.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #49 -: Септември 30, 2008, 21:30:48 pm »
Та като сте почнали за дрехите да ви кажа - значи онзи ден купувам на Стилияна тънко яке в комплект с шапка за 16 лв от магазинче, което отвориха под кооперацията ни. На следващият ден минавам по магазини из центъра и същото якенце, но шапката отделена се продаваше за 27 лв. Е, за какво говорим аджеба.... За ботушки се двоумя - някой ползвал ли е на Адидас?
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #50 -: Септември 30, 2008, 21:50:58 pm »
Та като сте почнали за дрехите да ви кажа - значи онзи ден купувам на Стилияна тънко яке в комплект с шапка за 16 лв от магазинче, което отвориха под кооперацията ни. На следващият ден минавам по магазини из центъра и същото якенце, но шапката отделена се продаваше за 27 лв. Е, за какво говорим аджеба.... За ботушки се двоумя - някой ползвал ли е на Адидас?

По тая причина разучавам аз борсите за детски дрешки и обувки. Лошото е че повечето спекулират и изискват да се вземе "серия". До Обелята има склад на едро с ишлемета за немския пазар и Канц, обаче пак сериите ме спират.

Джам, и на мен са ми болна тема играчките. Просто ходя гледам шарении, гледам простотии, но не виждам нещо смислено, което освен да забавлява и да обучава на нещо. Всичко е нашарено с  Карс, Батман и Спайдърмен за момчета и  Барби, Уинкс и Уитч за момичета. Бати модата.
Минахме времето на Фер и Плейгро. Сега съм на Тинилъв от Премама , що не си зареждат от играчките от каталога просто незнам обаче. Играчките за нашата възраст в Модъркеър също ги бива, имам две - три отлични попадения оттам. Но масово няма какво да избера при все че магазините са пълни, но с боклуци.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #51 -: Септември 30, 2008, 22:10:33 pm »
Момичета, кога се слага тази противогрипна ваксина?
*
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #52 -: Септември 30, 2008, 22:20:12 pm »
ами да ти кажа, нямам размъкната дреха или избеляла, но това е в резултат на едно безумно търсене и пазаруване от тук там, включително по интернет. Аз искам да вляза в един детски магазин и да изляза с всичко необходимо за сезона, да ама не, такъв филм нямаме
*
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #53 -: Септември 30, 2008, 23:15:16 pm »
Ами вие като нямате такъв избор у Софето, кво да кажем ние у провинцията. А какво да кажат още по голямата провнция.
Ако щете ми вярвайте обаче ми е ужасно трудно да намерят сносни дрехи за момче. Излезе нещо по по и на секундата се купува, при момичетата има повечко избор.
Моя приятелка бяха в немско и за 79 евро закупи на Тони дънки, джинси,два пуловера, две блузки с дълъг ръкав, два чифта чорапи, тениска, къси гащи,есенно-зимна шапка и обувки. Това без да е на промоция, а аз само за едни ботушки дадох 50 евро тук у бургаско.
И аз все обикалям и ровя по нета за нещо прилично, но признавам си понякога купувам и от скъпите дрешки, които не си струва но ... нямаме изор просто.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #54 -: Септември 30, 2008, 23:30:51 pm »

Джам, и на мен са ми болна тема играчките. Просто ходя гледам шарении, гледам простотии, но не виждам нещо смислено, което освен да забавлява и да обучава на нещо. Всичко е нашарено с  Карс, Батман и Спайдърмен за момчета и  Барби, Уинкс и Уитч за момичета. Бати модата.



Момичета,
в Германия ги няма китайските боклучки за по 1 лв, но хубава нормална играчка за под 20 евра трудно се намира,
Играчките тук са безумно скъпи. :( :( :( За съжаление

« Последна редакция: Септември 30, 2008, 23:32:05 pm от jam »

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #55 -: Септември 30, 2008, 23:34:15 pm »
Бени, то не става дума само за парите. просто тук няма хубави, качествени и интересни играчки. айде, за малките бебета по-може да се намери нещо - споменаха се Mothercare и Premaman, има и Чико. но за по-големите е пълна скръб. а по сайтовете на онлайн магазините в чужбина виждаме какви неща се предлагат.
не случайно много майки се обединяват за поръчки от немски и австрийски сайтове за играчки.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #56 -: Септември 30, 2008, 23:42:10 pm »

Моя приятелка бяха в немско и за 79 евро закупи на Тони дънки, джинси,два пуловера, две блузки с дълъг ръкав, два чифта чорапи, тениска, къси гащи,есенно-зимна шапка и обувки. Това без да е на промоция, а аз само за едни ботушки дадох 50 евро тук у бургаско.




Наде,  това от KIK, NKD или  C&A ли е ????. Такава сума само във въпросните  магазини може да се постигне. Първите два са много ниско качествени.


Позволявам си да коментирам от позицията на живеещ и отглеждащ дете в Де. Цените на детските дрехи в Де  /с изкл. на някой доста долнопробни турски и арабски магазини/ са доста високи. И тук качествени детски ботуши са от порядъка на 40 - 50 евро
Поздрави

Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #57 -: Септември 30, 2008, 23:53:12 pm »
Бени, то не става дума само за парите. просто тук няма хубави, качествени и интересни играчки. айде, за малките бебета по-може да се намери нещо - споменаха се Mothercare и Premaman, има и Чико. но за по-големите е пълна скръб. а по сайтовете на онлайн магазините в чужбина виждаме какви неща се предлагат.
не случайно много майки се обединяват за поръчки от немски и австрийски сайтове за играчки.






Мацка забелязах го това.  Поне в Габрово, т. е. провинцията, една маркова хубава играчка не видях.
Явно у вас арсенала е предоставен от чижбинско / или в Соф все пак има читави неща/, щото аз да си призная все съм въйдала ама такъв набор като вашия от все скъпи и интересни играчки - не бях :D :D :D.
Ей, да не се засегнеш
Въпроса е - обръща ли им внимание лицето. Щото моето торнадо предпочита да хвърли нещо в кенефа, да разглоби часовника, така че баща и да се оправдае, че не му е звъннал за ставане, да ми изрови целия бокук от коша, да навре 2 дискети в записвачката на ДВДто...... да не изброявам че нема можете ме изчетете до сутринта :D :D :D :D :D :D :D
Просто в един момент мисля, че е безмислено да им се купуват много играчки. Поне в къщи никой не им обръща внимабие или за по 5 сек

*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #58 -: Октомври 01, 2008, 00:14:34 am »
albenanedelcheva , недей така ме разочарова! Другата седмица като си идем от къде да им търся хубави играчки, дрешки и обувчици :(, а мислех всичко там да купувам.
*
Re: По здрава и по слънчева седмична тема 29.09 - 05.10.2008 г.
« Отговор #59 -: Октомври 01, 2008, 09:22:46 am »
мече, не се притеснявай, ако ще си в София все ще намериш нещо :wink:

За играчките съм абсолютно съгласна, и това че за момичета има повече дрехи и играчки хич не е така, има ама всичко е розово, цикламено и др. от гамата, както и барбита и тем подобни грозотии. Еми да ме прощават, но оня ден за две бебета-близнаци дадохме 40 лв., а за количка за бутане 100 лв., е верно, голяма, с порт бебе, с чанта и т.н., ама аджеба тя струва колкото детската й количка :x
Това сериозно, дайте да споделим опит с какво си играят децата - Деси има 2 дървени пъзела, които от доста време й държат вниманието и много обича да си ги реди; "лиличката" с близнаците също е хит още, обича и конструктура да строи кули и къщи, но честно за друго не се сещам :?
Чак е учудващо как от седмица не съм подреждала разхвърляните й из цялата къща играчки, седят си кротко на етажерката и в коша :(
Много обича да разлива вода и да си бърше, това из цялата къща, както и да си играе с лаковете ми (един беше принесен в жертва на плочките вече), да рови в чекмеджетата и да разглежда, и всякакви подобни дивотии :lol: