0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Изчезнало бебе!
« Отговор #20 -: Септември 27, 2008, 19:37:30 pm »
Аз затова знам, че някой ден ще набия някой.
И не се шегувам макар да е грозно.Толкова ми е омръзнало от подобно отношение, че ще дойде момент в който ще забравя за добрия тон, обноски,възпитание, ще забравя и, че съм жена и ще сваля някой на земята.
На държавата ни не разчитам много отдавна, на законите, които нямаме също.
Няма да помогна на никого с това си действие но и не са ме намерили на улицата, нито са ме хранили, гледали и страдали с нас за мечтата за дете за да се гаври някой така.

Дано това са само мисли и не стигна до изпълнението им, но много простотия, много безхаберие, некомпетентност и алчност се навъдиха в тази България.А тя не е моята:(



:good_post:
Това все едно са моите мисли.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Изчезнало бебе!
« Отговор #21 -: Септември 27, 2008, 19:54:04 pm »
Само съд и наказание за подобни престъпници!
Възмутена съм!
*
Re: Изчезнало бебе!
« Отговор #22 -: Септември 27, 2008, 20:31:29 pm »
Най лошото е ,че не е един случай.Но за жалост в Бг всичко се очаква
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Изчезнало бебе!
« Отговор #23 -: Септември 27, 2008, 21:13:26 pm »
проф. Милчев. Ето какво каза: "За мен това не са родители. Те нямат брак. И какъв е тоя, че да има претенции? За мен е господин Никой!"
А бе този проф. не знае ли че всяко дете си има и майка и баща, а не брак.
Не брака прави детето, както и не съкращението проф. пред името ще направи от тази утрепка лекар или човек.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: Изчезнало бебе!
« Отговор #24 -: Септември 28, 2008, 09:07:00 am »
Нямам думи,това е безобразие,милите родители :(
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Изчезнало бебе!
« Отговор #25 -: Септември 28, 2008, 10:57:26 am »
 :( Ужасни неща прочетох тук...Лошо,лошо...Жеки,мила,съжалявам за кошмара,който си преживяла.
Re: Изчезнало бебе!
« Отговор #26 -: Септември 28, 2008, 11:38:37 am »
И аз гледах репортажа и срцето ми се разплака за милото момиче и момче.Те в момента са разбити и нямат силички за да поставят професорчето на място,но като се осиферят трябва да му дадат за душата.Да пази господ от такова нещо,но моя мъж в такава ситуация ще мине през професора като тайфун,здраво място няма да му остане.Тоя заслужава съд и затвор!Изроди!Толкова ме боли за тия млади хора и съм толкова ядосана,все едно са ми близки.Лошото е,че никой не е застрахован от това.
*
Re: Изчезнало бебе!
« Отговор #27 -: Септември 28, 2008, 15:43:18 pm »
И аз гледах репортажа, те това за аборт го брояли, щото бебето нямало килограм. За това не считали за нужно да дават информация. Гадове! Пфууууу ... срам за професията са тези лекари.
*
Re: Изчезнало бебе!
« Отговор #28 -: Септември 28, 2008, 20:07:37 pm »
Не съм гледала репортажа, но изобщо не се учудвам на това отношение на въпросния професор Милчев. Истината е, че в държавните болници карат на конвейер, карат си по някакви правила, но някои случаи искат по-задълбочено анализиране и повече внимание. Няма да давам примери, но в Университетска болница когато случая не е много надежден го оставят на природата тя да реши, а после се обявява, че не е имало никакъв шанс. Ето и в случая щом мехура се бил виждал значи е била за аборт, значи ако зависи от него веднага отписва бебето без да направи опит да го задържи и спаси.  8O Нямам думи!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: Изчезнало бебе!
« Отговор #29 -: Септември 30, 2008, 06:58:31 am »
Това е невероятно!Следствие ще има ли?Съд?
Потресена съм!
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Изчезнало бебе!
« Отговор #30 -: Септември 30, 2008, 11:54:20 am »
Мернах някъде по телевизиите момичето, беше пребледняла и имам чуството че незнаеше какво става около нея. Дано успее да се съвземе след този шок и да има сили да се бори срещу несправедливостта. Иначе въпросния професор наистина прилича по-скоро на борец тъпак, отколкото на човек, който го е грижа за другите :(
Жалко че живеем в такава държава, в която такова поведение се приема едва ли не за нормално.
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Изчезнало бебе!
« Отговор #31 -: Септември 30, 2008, 12:39:11 pm »
Леле майко мила......!!!
Без думи!!!
Отврат,простотия,тъпанарщина...... :x :x :xИдиоти :x :x :x
И това се вика"лекар"!!! 8O :xПростак!!! :x :x
Колкото до теб Жекова,едно голямо"БРАВО"
мога да ти кажа!Жалко че си преживяла всичко това!
Евала ти правя на теб и на всички самотни майки,дето
за съжаление слушат простотиите на хората,но пък никой не
се замисля за едно!Тази самотна майка е предпочела да си запази бебето и да го гледа сама,а не да се уплаши и да тича да прави аборти и тем подобни!
Сестра ми роди преди да беше сключила брак!Какво ли не чухме тогава.Спомням си
в болницата като беше родила колко много плака само защото я бяха питали:
"Ще си гледаш ли бебето,или ще го даваш за осиновяване"!!!Беше откачила милата!
Как не ги е срам!!!
 :x :x :x


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256