0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Цветна снимка преди икси
« -: Септември 25, 2008, 11:43:13 am »
Момичета предстои ми цветна снимка на трабите,само чакам да ми доиде м.,и записвам час, за това изследване.Малко се претеснявам и си задавам куб въпроси,като има ли болка,как точно се извършва и т.н.
Стаменов ми назначи Тилкотил свещички,които трябва да сложа 1 вечерта преди процедурата,1 сутринта и 1 преди съмата цветна снимка,да но не разбрах къде да ги сложа тези свещички :oops:,моля помагаите,а и нещо друго правят ли се допълнителни изследваня преди цветната снимка,Благодаря ви предварително.
*
Re: Цветна снимка преди икси
« Отговор #1 -: Септември 25, 2008, 11:57:52 am »
Лора не се притеснявай!
От други момичета във форума знам, че се слага упойка и но боли по време на самата манипулация.После усещането било неприятно, но....се търпи!
Дано да се включи някой, който го е преживял!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Цветна снимка преди икси
« Отговор #2 -: Септември 25, 2008, 12:01:48 pm »
Лора, напиши в турсачката на форума "цветна снимка" и ще намвриш много споделени мнения на момичетата.
Няма от какво да се притесняваш.При всеки е различно а и си в много добри ръце:)
успех:)
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Цветна снимка преди икси
« Отговор #3 -: Септември 25, 2008, 12:32:51 pm »
В дупето, НЕ във влагалището!
Няма да боли, успокой се.
Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Цветна снимка преди икси
« Отговор #4 -: Септември 25, 2008, 15:00:33 pm »
Само да допълня, че в клиниката НЕ слагат упойка при цветна снимка, но болката е поносима. Успех :D

*
Re: Цветна снимка преди икси
« Отговор #5 -: Септември 25, 2008, 15:18:53 pm »
Болката е поносима,като при идване на цикъл е.Аз съм правила с упойка и без упойка.Не се притеснявай.Търпи се.
*
Re: Цветна снимка преди икси
« Отговор #6 -: Септември 25, 2008, 15:44:48 pm »
 :bighug:благодатя ви момичета
« Последна редакция: Септември 25, 2008, 16:31:43 pm от lora20 »
Re: Цветна снимка преди икси
« Отговор #7 -: Септември 25, 2008, 16:25:35 pm »
На мен са ми правили 2 пъти цветни снимки и си беше болезнено, но болката е само няколко секунди и е търпима, малко по - силна от болка при менструация.Всичко става бързо, после е възможно малко прокървяване, затова си носи превръзка след процеурата си я сложи.

Успех!!!
*
Re: Цветна снимка преди икси
« Отговор #8 -: Октомври 26, 2008, 19:36:16 pm »
та направих цветната снимка,да си призная честно боля  ме,но не пове4е от 2минути,та резултата,проходими тръби но нагънати.
Някъде четох че след цветна снимка,се кърви аз се чувствах доста объркана,защото кървене нямаше,нормално ли е това :oops:,сега ми предстои отново среща със Стаменов,и ще решим какво да правим,можеби нови изследваня,а можеби и самото иксиох незнам,ще пиша пак.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Цветна снимка преди икси
« Отговор #9 -: Октомври 26, 2008, 20:10:13 pm »
Някъде четох че след цветна снимка,се кърви аз се чувствах доста объркана,защото кървене нямаше,нормално ли е това :oops:

Лора, по-нормално е да няма кървене, не се притеснявай.