0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #60 -: Октомври 03, 2008, 21:51:34 pm »
Абе Сън, не баща бе душа, само треньор - поне така разбрах де :oops:
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #61 -: Октомври 05, 2008, 14:27:22 pm »
Абе Сън, не баща бе душа, само треньор - поне така разбрах де :oops:

Мари, баща им е :D
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #62 -: Октомври 05, 2008, 16:39:50 pm »
Мдааа, снощи и аз разбрах :lol:
*
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #63 -: Октомври 08, 2008, 16:39:18 pm »
Племенният съвет тази вечер ли ще е?
Николай май е пътник вече ... :?
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #64 -: Октомври 08, 2008, 16:55:30 pm »
Да, тази вечер е! :D
Аз снощи умрях от смях с тази игра - ония двамката от мъжете къде забиха по плажа! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Добре, че свърши плажа, че иначе ........ама после хванаха пък пътя към океана навътре! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Владко вика на Спас -  ей, твоите хора ще се удавят! Голям смях! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #65 -: Октомври 08, 2008, 16:58:59 pm »
 :lol:Вярно беше много смешно,ама ми се стори много тъпа тая тактика-дайте да паднем тая игра,та да можем да го изгоним?!? 8O
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #66 -: Октомври 08, 2008, 17:05:31 pm »
Ми то от много акъл, та станаха за смях! :lol: :lol: :lol: :lol:
Аз искрено се забавлявах! :lol: :lol: :lol:
*
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #67 -: Октомври 08, 2008, 17:12:19 pm »
Ооо, и аз много се забавлявах с "изгубените"  :lol: :lol: :lol:
Голям смях беше  :lol: :lol: :lol:
Ама Спас какво каза "Е, не мога да ги следя всичките"  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #68 -: Октомври 09, 2008, 08:51:50 am »
Лелееее как ме е яд, че Николай победи в играта за неприкосновеност  :x Така се надявах да го изгонят  :x
И много съжалявам за Филип.  :(.
*
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #69 -: Октомври 09, 2008, 08:55:06 am »
Хихи, голям автогол мъжете  :lol:
Фъстък, защо ти е жал за Филип, той ли напусна?Аз в 20.30 пуснах ББ и изтървах...
*
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #70 -: Октомври 09, 2008, 09:34:26 am »
Хихи, голям автогол мъжете  :lol:
Фъстък, защо ти е жал за Филип, той ли напусна?Аз в 20.30 пуснах ББ и изтървах...

Направо си го вкараха един ... :? Те ква я мислеха, тя ква стана ... :lol:
Да бе, Филип напусна . :( Мислех, че поне като не е Николай, Живко ще го отнесе, ама ...
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #71 -: Октомври 09, 2008, 10:00:27 am »
 :D :D :D
Ами гонят силните съперници бе, мацки! Какво чудно има...
А че с Николай си го вкараха един е ясно... :lol: :lol: :lol: Ще го търпят още - няма как! Ама са големи смешници всички - как се дърлят като махленски клюкарки! :lol: :lol: :lol:
*
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #72 -: Октомври 09, 2008, 10:33:19 am »
А жените кой спасиха
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #73 -: Октомври 09, 2008, 10:58:57 am »
Спасиха Валентин (май така се казваше) - оня по-възрастният с брадата. Мотивът им беше, че бил физически уж по-слаб. :lol:
« Последна редакция: Октомври 09, 2008, 11:25:28 am от слънчице »
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #74 -: Октомври 09, 2008, 11:18:56 am »
Тва дето все плюят жените,че са по-големи интригантки и други подобни,снощи се видя ,че хич не е вярно.Те мъжете се направиха за смях и резил!!! 8OТака хубаво се оплюха,че чак не се виждаха :lol:.А жените останаха доста изненадани от това,колко е зле положението в мъжкия лагер.
Ама и Николай е безскрупулен!Изобщо не му мигна окото 8O.Призна си ,че е лъгал и мазал и как очаква да остане още дълго в играта не знам.А според мен Филип изгоря заради него донякъде,защото му беше приятел,е и защото е силен играч,но...
*
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #75 -: Октомври 09, 2008, 11:50:59 am »
Олеее, Николай просто вече ми играе по нервната система... :x
Как са го издържали им се чудя ... :?
Отвратитетелен тип се оказа  :x
А ми казаха, че на финал отивали Николай и Здравко, като за първия се съмнявам, ама знае ли човек ... :?
*
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #76 -: Октомври 09, 2008, 14:22:02 pm »
Моят фаворит беше Филип. Стана ми много тъжно снощи, че накрая той го отнесе, а изглеждаше най-свестен от всички.
След всичките караници и кирливи ризи, които си изкараха снощи мъжете на племенния съвет, ББ ми се видя цвете в сравнение със Survivor - много интригантско и пошло стана.  Верно, че стратегията е особено важна в една такава игра, ама някои хора са отишли да спечелят само с манипулации и на чужд гръб. Стана ми много грозно като ги слушах мъжете как се карат като "махленски клюкарки". Язък за хубавите им тела! :oops: Ама то не може от всичко да имаш....
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #77 -: Октомври 10, 2008, 09:20:25 am »
Моят фаворит беше Филип. Стана ми много тъжно снощи, че накрая той го отнесе, а изглеждаше най-свестен от всички.
След всичките караници и кирливи ризи, които си изкараха снощи мъжете на племенния съвет, ББ ми се видя цвете в сравнение със Survivor - много интригантско и пошло стана.  Верно, че стратегията е особено важна в една такава игра, ама някои хора са отишли да спечелят само с манипулации и на чужд гръб. Стана ми много грозно като ги слушах мъжете как се карат като "махленски клюкарки". Язък за хубавите им тела! :oops: Ама то не може от всичко да имаш....
И аз така се ядосах за Филип..
Наистина беше свястно момче..
Пък и тяхната любовна история ме разчувства :D
Здравков ми хареса страшно много и ще го подкрепям.
Николай може и да дразни, но пък от друга страна самия факт, че посочи като истински мъже и най-достойни - Филип и Здравко.....няма как да не го харесам поне мъничко само заради това...


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #78 -: Октомври 10, 2008, 09:27:46 am »
Снощи с това ново разделение на отборите им провалиха тактиката и стратегията,май :D.Па тоя Живко на къв се прай,не разбирам-той нямало да граби от жените.Той е отишъл да играе ли или на кавалер да се прави!?
Сега ще видим какво ще става с тия нови отбори.... :wink:
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #79 -: Октомври 10, 2008, 10:13:33 am »
Мдааа, стана интересно! :D Нови отбори - а сега да ги видим всички! :wink:
Другият непоносим субект за мен (след Николай) е Живко. Егати латерната - имам чувството, че ако му запушат устата, г.... му ще проговори! :lol: И едно и същю намила - ужас! :lol: :lol: :lol: