0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #20 -: Септември 24, 2008, 20:43:19 pm »
Куп фръцли, "Рамбо" и няколко пича тип "Дон Жуан"......

Поне тук има мъже  :lol: :lol: :lol:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #21 -: Септември 24, 2008, 21:27:37 pm »

Поне тук има мъже  :lol: :lol: :lol:


Оооо, даааа!!! :wink:
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #22 -: Септември 24, 2008, 21:39:43 pm »
Харесва ми това,че веднага започват с игри и мисии и така предаването става интерестно!
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #23 -: Септември 24, 2008, 21:44:03 pm »
 Survivor  3 - Островът на перлите  :ywoohoo:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #24 -: Септември 24, 2008, 21:45:48 pm »
Като цяло този път участниците са симпатични и с интересни съдби, с две-три изключения, разбира се. Някои от мъжете са мноооого готини. Винаги съм харесвала Здравко Здравков и като футболист, и като човек. За него ще стискам палци. Той ще стигне до финал е моята прогноза, спортистите си ги бива.
От жените най ми допадна волейболистката Марина. На фона на ББ4 участниците са с класа над другите.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #25 -: Септември 24, 2008, 22:01:49 pm »
Ама като гледах видеото при представяне на участничките - то те няма да имат задоволяване бе  :lol: свикнали са по един-два пъти на ден секс да правят,че как ще издържат 2 месеца  :lol:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #26 -: Септември 24, 2008, 22:06:26 pm »
Ама като гледах видеото при представяне на участничките - то те няма да имат задоволяване бе  :lol: свикнали са по един-два пъти на ден секс да правят,че как ще издържат 2 месеца  :lol:

Не приемай всичко казано по тв за истина :wink:....


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #27 -: Септември 24, 2008, 22:08:02 pm »
 :D Хубав старт!Тук "Бягство от затвора",там "Изгубени"... :wink: И любимият ми водещ е там!За Владко Карамазов говоря,не за онзи неприятния от студиото. :wink:
« Последна редакция: Септември 24, 2008, 22:29:58 pm от baracuda »
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #28 -: Септември 24, 2008, 22:20:22 pm »
Хареса ми, изненадана съм приятно!

Владо Карамазов и на мен ми е любимец, ама мноооого голЕм  :lol:
*
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #29 -: Септември 24, 2008, 22:33:44 pm »
Аз се втрещих от културистката....и тая дама се харесва като се погледне в огледалото???Айде бе... 8)
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #30 -: Септември 24, 2008, 22:37:21 pm »
Хареса ми, изненадана съм приятно!
Владо Карамазов и на мен ми е любимец, ама мноооого голЕм  :lol:

Наде,коригирах се! :wink:...Пфу,как можах да му "омотам" фамилията на любимеца ми! :D

Аз се втрещих от културистката....и тая дама се харесва като се погледне в огледалото???Айде бе... 8)

  Аз пък се втрещих от падналия й зъб!...Как ще я кара така,не знам... :wink:
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #31 -: Септември 24, 2008, 23:09:14 pm »
Наде,коригирах се! :wink:...Пфу,как можах да му "омотам" фамилията на любимеца ми! :D

Ми то, аз си гълтам граматиката като го видя, та сигурно и ти :lol: :wink:

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #32 -: Септември 24, 2008, 23:16:10 pm »
ама мноооого голЕм  :lol:

Какво голЕм?  8)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #33 -: Септември 24, 2008, 23:19:34 pm »
ама мноооого голЕм  :lol:

Какво голЕм?  8)

Любимец, мацко, любимеец!
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #34 -: Септември 25, 2008, 10:15:07 am »
:witch: :witch: :witch:
Аз не мога да гледам "Сървайвър"! В Бургас ТВ "СКАТ" няма да го излъчва. Преди месец спряха "Шоуто на Слави", сега и това. БТВ им искали по 2.39лв на абонат за излъчване. И като почнат тези две предавания, започва да тече надпис на черен фон, че еди кво си, еди що си - като на погребална агенция. :x Слави вече е скучен, ама се надявах сега да си гледам "Сървайвър" - игрите и мисиите поне са забавни там. Пфу! Снощи пак беснях, ама ще погледна сайта на БТВ, дали мога да гледам сега, че вечер пък е мисия невъзможна да пусна подобен род предавания на компа...сещате се защо! :D
*
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #35 -: Септември 25, 2008, 10:15:37 am »
Мдаааа снощи като видях Владко...облечен в бяло, с тази шапка...Ал Капоне пасти да яде - нашето си е наше, българското де  :lol: :lol:
Участниците ми харесват като за начало, ще видим после кой до/върху кого ще спи  :lol: :lol: :lol: мераклии са май повечето мъже  8)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #36 -: Септември 25, 2008, 10:24:04 am »
Определено май ще е по-гледаното предаване, малко по-сериозно и по-нормално върви от ББ4, онез кокони простовати нещо хич не ме кефят, тия в сървайвър поне се борят за нещо и дават по нещо от себе си, вместо да се местят само от креват на креват и да се чудят с кой да се скарат.
Иначе и тука има образи - военната ме изуми, на 23г. а такива коментари за секса, ще кажеш че са я минали поне стотина мъже. Незнам как ще устиска толкова време без секс  :? горката, или да го ообърнат на масова разврат хихи  :)
*
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #37 -: Септември 25, 2008, 10:34:04 am »
Айде и аз да си кажа впечатленията от първото предаване. :wink:

На първо място съм очарована от мястото, на което ги пратиха оцеляващите - невероятна красота!  :D Е, за гадинките без коментар  :x

За водещия нямам думи - Владко си ми е любимец и на мен  :oops: Голям сладур  :oops:

За водещия в студиото - Евтимчо - чудя се как пак него го туриха, много ми е противен тоя човек, много ме дразни  :x

Участниците - като цяло интересни личности. Очертава се да е интересно.
Лолитката от Варна и жената под пагон вече са ми антипатични  :?
Допадат ми Здравко Здравков, както и Николай Мартинов. Последния обаче ми се струва, че бързо ще го изгонят. Незнам.  :?
След някое друго предаване ще добия повече представа за участниците и може би вече ще си имам фаворит  :P


иначе и тука има образи - военната ме изуми, на 23г. а такива коментари за секса, ще кажеш че са я минали поне стотина мъже.   :)

Ми знае ли човек  :lol:. Може и да са я минали.  :lol:
Познавам момиче, което точно заради това отиде в армията - заради мъжете!
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #38 -: Септември 25, 2008, 10:41:51 am »
:witch: :witch: :witch:
Аз не мога да гледам "Сървайвър"! В Бургас ТВ "СКАТ" няма да го излъчва. Преди месец спряха "Шоуто на Слави", сега и това. БТВ им искали по 2.39лв на абонат за излъчване. И като почнат тези две предавания, започва да тече надпис на черен фон, че еди кво си, еди що си - като на погребална агенция. :x Слави вече е скучен, ама се надявах сега да си гледам "Сървайвър" - игрите и мисиите поне са забавни там. Пфу! Снощи пак беснях, ама ще погледна сайта на БТВ, дали мога да гледам сега, че вечер пък е мисия невъзможна да пусна подобен род предавания на компа...сещате се защо! :D


Аха, а днес сутринта гледа ли Бареков? Защото тези от СКАТ умишлено опорочават нещата. Бареков изрично подчерта, че няма такова нещо, и бТВ и Скат сключват договор за безплатно излъчване на на телевизията.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Survivor 3 - Островът на перлите
« Отговор #39 -: Септември 25, 2008, 10:56:59 am »

Аха, а днес сутринта гледа ли Бареков? Защото тези от СКАТ умишлено опорочават нещата. Бареков изрично подчерта, че няма такова нещо, и бТВ и Скат сключват договор за безплатно излъчване на на телевизията.

А не съм гледала нищо, но ми е ясно, че има нещо гнило! Не може да искат само на определена кабелна ТВ. :x Ще видим какво ще стане. То е ясно, че сега ще се вдигне щум до небесата. Защото така, както е тръгнало, тук няма да има БТВ в скоро време. :lol: