0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Samo az li imam problem?
« -: Декември 15, 2004, 21:35:15 pm »
Ot njakolko dni mnogo trudno vlizam v site na zachatie. Stranitzite se zarejdat mnogo bavno, kogato izprashtam mnenie me izhvyrlja po 3 pyti, znachi go pisha po 4... Iskam da vi popitam imate li i vie takyv problem ili toj e samo pri men? Ima li njakakva tehnicheska prichina za tova? Na kabelen Internet sym, s dosta visoka skorost razpolagam i njamam podobni problemi s drugi sitove.
*
Трафик
« Отговор #1 -: Декември 15, 2004, 23:20:14 pm »
Здравей,
 съжалявам, че имаш проблеми със зареждането на сайта. От други хора до момента не сме получавали оплаквания. Вероятно се касае за слаб международен трафик. Надявам се това да е временно явление и скоро да се оправи.
Samo az li imam problem?
« Отговор #2 -: Декември 16, 2004, 11:32:35 am »
Vjara - koi internet dostavchik izpolvate, az lichno polzva 3 i do momenta niamam problem s zarejdaneto na saita, no iskam da proverim dail ot niakoi  dostavchik imat problem s traseto kym zachatie.org.
Mersi predvaritelno.
*
Samo az li imam problem?
« Отговор #3 -: Декември 16, 2004, 21:35:35 pm »
Цитат на: opaopa
Vjara - koi internet dostavchik izpolvate, az lichno polzva 3 i do momenta niamam problem s zarejdaneto na saita, no iskam da proverim dail ot niakoi  dostavchik imat problem s traseto kym zachatie.org.
Mersi predvaritelno.


Ami az jiweja v chujbina i signus moje bi e prava che problema e v mejdunarodnija traffic. Dostavchikyt mi se kazva chello i makar che az sym v Austria, toj razprostranjava i za drugi evropejski dyrjavi, ne e localen.
Blagodarja vi za otgovorite, hubavata novina e che dneska vyrvi dosta po-dobre otkolkoto v posledno vreme.
Samo az li imam problem?
« Отговор #4 -: Декември 17, 2004, 09:07:35 am »
Така е, моята приятелка живее в Париж и от почти седмица не може да влиза в сайта на "зачатие" и "бг-мама".
Явно проблема е във външния трафик.
*
Samo az li imam problem?
« Отговор #5 -: Декември 17, 2004, 12:08:05 pm »
абе проблема може и да е трафика, но аз също имам спомени за дни в който не може да се зареди сайта а пък живея в СОФИЯ (инета ми е през LAN-мрежа)!!!!
Samo az li imam problem?
« Отговор #6 -: Декември 17, 2004, 12:44:43 pm »
Цитат на: bigben
абе проблема може и да е трафика, но аз също имам спомени за дни в който не може да се зареди сайта а пък живея в СОФИЯ (инета ми е през LAN-мрежа)!!!!


и аз съм в София и аз съм с ЛАН и проблеми нямам
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Samo az li imam problem?
« Отговор #7 -: Декември 17, 2004, 13:25:25 pm »
Аз също живея в София и нямам проблеми, обаче преди време не беше платен допълнителния трафик за сайта и тогава не се отваряше.
Обаче вече разбрах, че този проблем отпада.
*
Lali
« Отговор #8 -: Декември 17, 2004, 14:42:24 pm »
Лали, допълнителния трафик на сайта винаги е бил плащан  :D
Но вече няма да се заплаща! Ще има само месечна такса.
Проблема със скоростта явно е бил в нещо друго.