0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

какво става, защо не мога да пиша
« -: Февруари 13, 2006, 11:02:11 am »
Какво става? Аз съм киара, но не съм писала отдавна. Възможно ли е да съм си загубила старата регистрация?
*
какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2006, 11:06:16 am »
И аз имам проблем дне със сайта.
По 10 пъти си въвеждам потребителското име и парола.
А като ида на "профил" в сайта, не тук във форума и ми иска потребителско име. Вкарвам ги и пак същата история.
Преди сайта ми беше синичак, тази сутрин влизам и вече е оранжев. Предположих че някой е изтрил кукитата и вече не съм автоматично запомнена, но сега нещо става, нещо не е наред при мен ....

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    Anonymous

какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2006, 11:14:03 am »
Знам си паролата и потребителското име, но като ги въвеждам нищо не става!!!
*
какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2006, 11:17:42 am »
Включи си cookies на браузъра. Сега пробвах да изляза и вляза в регистрацията си и при мен  работи.
*
какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2006, 11:25:27 am »
не става :(

Проблема е сам в този сайт.
В един сватбен форум пиша и в бг-мамма - там няма проблем :(

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*
какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #5 -: Февруари 13, 2006, 11:28:07 am »
Танче , в момента си логната, ако е заради цветовата схема не знам как може сама да се е сменила - иди във вход (горе от менюто) и си я настрой на ocean. Или аз не включвам за какъв точно проблем става дума?
*

    Anonymous

какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #6 -: Февруари 13, 2006, 11:31:58 am »
Сигнус, помогни ми! Потребителското ми име е kiara, а паролата tedi79!!!
*
какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #7 -: Февруари 13, 2006, 11:34:31 am »
Цитат на: cygnus
Танче , в момента си логната, ако е заради цветовата схема не знам как може сама да се е сменила - иди във вход (горе от менюто) и си я настрой на ocean. Или аз не включвам за какъв точно проблем става дума?


Логната съм във форума ;) за сайта ми е проблема. Като ида на вход, би трябвало след като съм логната да ми даде възможността да си оправя настройките (поне така си мисля де ;) ), но не става, пак ми иска парола. Като се логна отново - историята се повтаря (наясно съм че не мога да го обясня ;) :) :) )

Преди като бях на сайта, отстрани ми излизаха кои потребители в момента са он-лайн, а сега тц .. :) Не мога да се логна в сайта (май това е проблема)

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*
какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #8 -: Февруари 13, 2006, 11:35:51 am »
Абе Танче, да не кешираш нещо? Или доставчика ти? Пробва ли от друго място?
*
какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #9 -: Февруари 13, 2006, 11:39:05 am »
Цитат на: cygnus
Абе Танче, да не кешираш нещо? Или доставчика ти? Пробва ли от друго място?


Не съм пробвала от друго място, няма от къде.
А какво значи "да не кешираш нещо"  :oops: Извинявам се за глупавия въпрос, ама не съм на ясно :).
Ако има някаква връзка - от петък следобяд и месинджъра нещо не ми работи, нямам идея защо  :?

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    Anonymous

какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #10 -: Февруари 13, 2006, 11:43:04 am »
Извинявам се за глупавия въпрос, но къде е този браузър, където трябва да включа  cookies?
*
какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #11 -: Февруари 13, 2006, 11:44:03 am »
Значи да ти зарежда страница от кеша (cashe) или от кеша на твоя браузър (това можеш да го изчистиш сама - Tools - Internet options - Delete Files) или от кеш сървър на доставчика ти  (което е гадно от тяхна страна).
*

    Anonymous

какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #12 -: Февруари 13, 2006, 11:50:45 am »
Много ти благодаря! Направих го, сега ще проверя дали мога да вляза вече!
*
какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #13 -: Февруари 13, 2006, 11:51:45 am »
Госте , пак оттам дай и Delete cookies и тогава натисни ОК.
*

    Anonymous

какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #14 -: Февруари 13, 2006, 11:53:28 am »
И това го направих, а сега?
*
какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #15 -: Февруари 13, 2006, 11:56:03 am »
Ами сега пробвай да си влезеш в профила, ако не стане, значи най-вероятно браузъра ти не са му включени cookies и трябва да видя откъде се пускаха.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #16 -: Февруари 13, 2006, 12:03:36 pm »
Влязох най-накрая! Да видим сега дали ще излизам пак като гост или киара!!!


*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #17 -: Февруари 13, 2006, 12:05:55 pm »
Ето, че се получи! Много ти благодаря Сигнус за помощта, а какво е това прозорче с хиксче, което ми излиза под отговора?


*
какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #18 -: Февруари 13, 2006, 12:15:38 pm »
Това е защото сменихме хостинга на календара - отиди в календара и си прегенирай наново лентичката и я сложи наново в сигнатурата в профила си :)
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
какво става, защо не мога да пиша
« Отговор #19 -: Февруари 13, 2006, 12:24:31 pm »
Благодаря ти!