0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Защо става така?
« -: Август 27, 2008, 17:43:50 pm »
Преди 4 месеца бях в Плевен.направиха ми всички изследвания,поради 3 мисед,от които излязоха повишени тромбоцитно левкоцитни агрегати 2,54 при 0,3-2,16%
И понижен имунитет.
Сега след 4 месечна имунотерапия и аспирин протект вече 3 месеца-тромбоцитно левкоцитните агрегати са 2,95% 8O 8O 8O
А и освен това имам и повишени НК клетки 15% при допустимо 2-11%
Защо не им влияе аспирина? Тези Нк клетки на какво влияят?
 :( :(
Има малка вероятност да съм бременна( 10 дни след О съм),но тогава ако съм,ми е бил 6-ти ден! Въпреки че ме съмнява дори и да съм,че ще се покачат за 6 дни!
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*
Re: Защо става така?
« Отговор #1 -: Август 27, 2008, 20:21:26 pm »
Рая защо не попита Конова?Тя трябва да знае , а тези НК клетки нова придобивка ли са ти?Не си ли правила вливания?А имунитета ти как е? 
Re: Защо става така?
« Отговор #2 -: Август 28, 2008, 10:26:21 am »
Да чисто новички са ми.Преди си бяха в норма. IgJ ми се е повишил от 700 на 1100,което май е добре. Тези изследвания които вчвра ми пратиха,са без коментара на Конова,защото ми ги прати момичето на рацепцията(аз я помолих,защото знаех че са готови), а тези със заключението и препоръките още ги чакам.
Не съм правила вливания.Назначен ми е имуновенин, но чак когато има бременност(но това беше предния път когато нямах проблем с НК клетките.Много се притеснявам!
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*
Re: Защо става така?
« Отговор #3 -: Август 28, 2008, 20:35:21 pm »
Не се притеснявай изчакай коментара на Конова и тогава ще ти стане ясно спокойно за сега.Късмет ти желая :wink:
Re: Защо става така?
« Отговор #4 -: Август 30, 2008, 11:16:24 am »
И за капак на всичко ми дойде вчера-една седмица по рано? Което никога не ми се е случвало за ми подрани МЦ.Е поне следващата О ще дойде по скоро
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*
Re: Защо става така?
« Отговор #5 -: Август 30, 2008, 15:55:30 pm »
И при мен понякога така се получава да ми  идва по рано с една седмица но важното е ,че е по рано а не ти закъснява.Нямам представа защо така някой месец ми и два на датата , а друг път няколко дни по рано :wink: