0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Белези по лицето
« -: Август 26, 2008, 22:07:52 pm »
Привет и от мен.Искам да споделя моето от4еяние.Имам белези по лицето и какво ли не пробвах,не се махат.Затова с надежда се обрьщам кам вас,ако има някои препатил и може да ми даде някакьв сьвет ще сам му много благодарна.Ве4е и бабини рецепти пробвам понеже Контратубекса не ми помогна.Благодаря ви предварително! :)
Re: Белези по лицето
« Отговор #1 -: Август 26, 2008, 23:55:57 pm »
Белези от какво, колко стари са ?
Аз съм заличавала белези с крм от невен, но става дума за повърхностни и прясни рани по краката.
Re: Белези по лицето
« Отговор #2 -: Август 27, 2008, 07:53:53 am »
Благодаря 4е се отзова :)Това са белези от акне имам стари от години,а има и нови.Те са едни такива 4ервенинки които си остават и краи не се махат.По то4но са петанца,като фьсть4ета по цялото ми лице.Хубав и спорен ден на вси4ки.
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Белези по лицето
« Отговор #3 -: Август 27, 2008, 14:57:33 pm »
И аз имам същия проблем - акне, което явно ще е с мен до старостта.
Само по лицето е, но е много упорито. Уж хормонално нешата са добре, но явно проблемът е в неправилното функционираве на порите.  :(
Ако някой се е справил успешно - с процедури, кремове или каквото и да е, то нека да се похвали.
Re: Белези по лицето
« Отговор #4 -: Септември 09, 2008, 16:40:13 pm »
Здравейте, аз имам малко салонче, в соето се занимавам с козметичната част, но това не е важно. Та така аз работя с най-новото, като апаратура в козметичната сфера - PTF фотоепилатор, който има функция точно да лекува нарушената пигментация, но само на вторично придобити белези - от акне, след раждане, одраскване и много други. Така, че ако имате интерес бих ви обяснила по-подлобно? Лек ден :)
Re: Белези по лицето
« Отговор #5 -: Септември 09, 2008, 22:06:52 pm »
Здравей ignasita!Благодаря ти за отговора!Ако можеж да дадеш още малко информация,с голям интерес ще я прочета.А ти от кой град си?Благодаря ти предварително.Хубав ден. :)
*
Re: Белези по лицето
« Отговор #6 -: Септември 09, 2008, 22:48:39 pm »
А и какви козметични продукти можем да ползваме? Защото белезите и чат-пат пъпките, които излизат, се комбинират с мазна кожа. Поне при мен. И с възрастта става още по-сложно, защото кожата се нуждае вече от хидратация, появяват се бръчки, но си остава мазна. И какво да й сложиш... от почти всички кремове лъсва като тиган, същевременно е чувствителна и лесно се възпалява...и ето го пак акнето - порочен кръг... Уууууф!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Белези по лицето
« Отговор #7 -: Септември 09, 2008, 23:36:20 pm »
Скинорен е препарат за белези от акне.Действа излющващо на епидермисния слой до здрава тъкан
*
Re: Белези по лицето
« Отговор #8 -: Септември 10, 2008, 12:47:12 pm »
О, подобен съм използвала, преди бала си... Бях станала като кисе... Кожата ми изсъхна, излющи се, набръчка се, въобще, картинка невероятна. Резултатът - проблемът с акнето си остана, а остане ли той, и белезите остават.
Подобно излющване постигнах след няколко години при една козметичка с често всекидневно посещение, почистване и йонофореза с витамин С. Същата история. Не става. Поне при мен.
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Белези по лицето
« Отговор #9 -: Септември 10, 2008, 23:00:26 pm »
сега пробвам и madecassol,рано е още да изкажа мнение понеже го ползвам само 10 дни.Дано този път сам оцелила точния крем :( :?
*
Re: Белези по лицето
« Отговор #10 -: Септември 11, 2008, 11:18:27 am »
Ей на това попаднах за акнето:
http://www.health.bg/lang_bg/
Незнам дали ще ви помогне с нещо, но може поне да прочетете.
Re: Белези по лицето
« Отговор #11 -: Юни 14, 2009, 20:21:33 pm »
Аз ползвам гела на Милениум-когато си го купих -преди 2 години се продаваше поединично не в комплект с другите.Имам доста дълбоки белези по лицето и забелязах че след около 1 месечно ползване се наблюдава запълването им,което започва от най-долният(най-дълбокият слой)и започва изхранването.Ама съм вечно под някакъв стрес и не винаги ми остава време да помисля за себе си и затова още ползвам първата опаковка.Но за това се иска търпение и постоянство.И не знам сега какво му е цената-но преди беше около 80 лева само гела.
Става въпрос за първата опаковка от лявата страна:
http://www.geocities.com/trepy1/bg/cosmetic/milenium.htm
« Последна редакция: Юни 14, 2009, 20:23:52 pm от iliyanas »