0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #480 -: Януари 29, 2012, 00:36:30 am »
Че на хубавец отказва ли се  :lol:
А какво ще направите ако се събудите след "тежка вечер" в леглото на непознат/а  8)


Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #481 -: Януари 30, 2012, 00:36:34 am »
Ако непознатия е Джордж Клуни оставам за втори рунд, ако ли не обличам се бързо и бягам надалече :) А какво ще направите ако сте забравили че имате годишнина и баш тогава по закона на Мърфи съпругът ви се е сетил и ви изненада приятно...
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #482 -: Февруари 08, 2012, 18:10:00 pm »
Ще му кажа ,че моята изненада е почивка или нещо подобно , което ще види през почивните дни :wink:
Какво би направил/а  , ако най-добрата ти приятелка не ти звани да те чуе дълго време?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #483 -: Февруари 08, 2012, 18:28:56 pm »
Точно това наистина ми се случи. Тя даже ни е кума. Обаждах й се много пъти, все нямаше време да се видим... Мъчно ми е, но няма да я търся повече.
А какво бихте направили, ако мъжът ви проиграе парите за ин витро на комар?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #484 -: Февруари 09, 2012, 00:37:02 am »
Да не казвам голяма дума - ще му подаря 2 подаръка в единият ще име тесте карти с бележка"Заври си ги ............", а в другият плик за развод...
Акакво ще направите ако мъжът ви ви изневери с най-близка(почти като сестра)приятелка?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #485 -: Февруари 09, 2012, 10:23:26 am »
Ммммм..... Най-вероятно ще се изнена от вкъщи и ще помисля какво да правя, а с нея ще се изпокараме...
Какво би направила ,ако детето ти има 2 за срока?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #486 -: Февруари 10, 2012, 16:29:25 pm »
Първо ще го нацункам на мама хубавелника, като ще се постарая преди всичко да си припомня колко трудно ни беше и колко дълго го чакахме! А после ще го накажа да стои в стаята си, докато не си научи и аз ще го изпитвам на всеки половин час!  :bonk: :book:  :wink:
 Какво бихте направили, ако спечелите от тотото мнооого пари?
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #487 -: Март 16, 2012, 10:43:19 am »
Бих си купила къща на село Здравковец..., където ще со остареем щастливи със съпруга ми и многото ни деца :)

Какво ще направите ако . .... ви се заключи колата, а ключовете са вътре ?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #488 -: Март 16, 2012, 18:18:02 pm »
Бих си купила къща на село Здравковец..., където ще со остареем щастливи със съпруга ми и многото ни деца :)

Какво ще направите ако . .... ви се заключи колата, а ключовете са вътре ?

Ще се обадя на мъжа ми да ми донесе резервните :)
Какво ще направите ако сутринта от бързане за важна делова среща се озовете там по пантофи   :lol:


Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #489 -: Март 16, 2012, 19:35:14 pm »
Абе ти се смееш, ама майка ми така е отивала на работа  osi_13
Аз самата пък в пети клас един следобед бях заспала, събудих се в 18.00, обаче болният ми мозък го разбира като 06.00 - облякох се, закусих  8O, нарамих раницата и тръгнах на училище....Веднъж пък отидох със силиконови чорапи на работа - бяха много готини, на едни зверски ромбоиди. С панталонки и ботуши. Отивам на работа, заставам пред студентите - говоря каквото говоря, а те все в краката ме гледат. Погледнах и аз и що да видя - десният чорап се беше свлякъл и се беше надиплил над ботуша  :oops: И с разкопчан цип съм влизала в час, абе...ужас!
Но - по същество - ако и с пантофи отида на работа, ще се гръмна  :bonk:

А какво бихте направили, ако сте на важна среща, но внезапно усетите първите настойчиви пристъпи на бясна диария?
« Последна редакция: Март 16, 2012, 19:38:49 pm от Туци »
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #490 -: Май 10, 2012, 11:18:08 am »
Е, как какво? Извиняваш се, излизаш и си свършваш работата. По - добре така, отколкото да позамирише така лекичко  :lol: :lol: :lol:

А какво бихте направили, ако някой издаде тайна, която е доверена на вас, а вие сте казали на този някой. Дано ме разбрахте  :wink:
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #491 -: Май 10, 2012, 12:01:14 pm »
А какво бихте направили, ако някой издаде тайна, която е доверена на вас, а вие сте казали на този някой. Дано ме разбрахте  :wink:
Ще му стъжня живота. Нали за това е тайна.. :lol:
Какво ще направиш ако намериш тора с пари на улицата?
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #492 -: Май 10, 2012, 12:07:29 pm »
Зависи кой ще ми чете отговора - мама или властите  :lol: :lol: :lol:

Какво бихте направили ако навън вали, нета ви е спрял, тв-то ви е изгоряло и всичките ви приятели са на работа?  8)
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #493 -: Май 11, 2012, 17:15:52 pm »
Зависи кой ще ми чете отговора - мама или властите  :lol: :lol: :lol:

Какво бихте направили ако навън вали, нета ви е спрял, тв-то ви е изгоряло и всичките ви приятели са на работа?  8)

Тегля една тънка и дълга на всички доставчици в куп с времето, взимам си една книга и не ставам, докато не я прочета :)

Какво бихте направили, ако събирайки багажа за лятната си отпуска се обадят от работата, че я прекратяват и няма да може да почивате поне до Ноември?

Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #494 -: Май 14, 2012, 08:55:50 am »
Какво бихте направили, ако събирайки багажа за лятната си отпуска се обадят от работата, че я прекратяват и няма да може да почивате поне до Ноември?

Ще излъжа, че весе не съм в страната и не мога да се върна до края на отпускака. И както каза Адито, ще им тегля една тънка и дълга поздравителна  :lol: :lol:

Какво ще направите ако се окажете в една заключена стая за поне вечер с Антонио Бандерас   :balk_101: :a_dog_01: Незнам за вас, но аз ще се възползвам.
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #495 -: Май 15, 2012, 09:54:25 am »
Най-вероятно ще си упражнявам английския  :lol: че не е на добро ниво  :lol:

А какво бихте направили, ако на работа Ви кажат, че нямате право да се смеете? (реално ама наистина ми се случи  :lol:)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #496 -: Декември 01, 2012, 16:35:10 pm »
И на мен ми се е случвало и то това си е закон при нас... Ами, мисля си за нещо тъжно и се сдържам да не се изсмея. Общо взето, в повечето случаи се получава. Когато не се получи, тогава ме навикват и гледат лошо, извинявам се, но все пак това са си "рисковете на професията"... ;)
Какво бихте направили, ако посред зима проспите спирката си от София и вместо в Пловдив слезете в Бургас?
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #497 -: Декември 01, 2012, 21:51:08 pm »
И на мен ми се е случвало и то това си е закон при нас... Ами, мисля си за нещо тъжно и се сдържам да не се изсмея. Общо взето, в повечето случаи се получава. Когато не се получи, тогава ме навикват и гледат лошо, извинявам се, но все пак това са си "рисковете на професията"... ;)
Какво бихте направили, ако посред зима проспите спирката си от София и вместо в Пловдив слезете в Бургас?
Ми ще се разходя из Бургас, ще си напазарувам едно хубаво за Коледа, че тои там има мол, че и море си имат и те  :D
А вие, какво ще направите ако се събудите някоя сутрин в чужда къща :P?


Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #498 -: Юли 06, 2013, 23:03:18 pm »
 :lol: Ще започна да разглеждам стаите, току виж съм се натъкнала на някой жребец.

Какво бихте направили ако попаднете на любовен смс в телефона на мъжът ви?
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #499 -: Юли 08, 2013, 10:46:10 am »
Какво бихте направили ако попаднете на любовен смс в телефона на мъжът ви?
Много е важно дали е получен или изпратен от мъжа ми  :lol:
Но при всички положения ще имаме разговор на 4 очи!

Какво бихте направили, ако можеше да промените един свой избор, който сте направили в миналото?