0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #460 -: Март 18, 2011, 11:31:59 am »
Ами ще преценя дали имам бъдеще с тоя човек и ако не ще го напусна въпреки детето ,защото смятам че когато гледа споровете и скандалите ни няма да е по щастливо, а и по този начин той ще изгради подобно поведение и за себе си в бъдеще.

Какво бихте направили , ако човекът който обичате ви кара да направите нещо против волята си, въпреки че знае мнението ви?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #461 -: Март 18, 2011, 22:49:38 pm »
Зависи какво, ако е нещо което е от значение за него, мога да направя компромис. Има неща за които съм категорична и вече на тези години, никой, ама никой не може да ме накара да направя  8)

... ако направо се чудиш любимият как издържа на "напъна" който му оказваш  :wink:
Ако чувстваш, че често прекаляваш с упреците и темподобни /резултат от нервни блъсканици на хиляди хормони :? , но въпреки всичко не можеш да се спреш?
« Последна редакция: Март 18, 2011, 22:51:39 pm от Mileto6 »

Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #462 -: Март 19, 2011, 00:06:44 am »
Ами, продължавам си по същия начин :)
Какво би направила, ако както си тръгнала някъде ти се сцепи панталона, далече си от вкъщи...
« Последна редакция: Март 19, 2011, 00:08:15 am от manga-zunga »

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #463 -: Март 19, 2011, 00:20:22 am »
Ще намеря наблизко магазин ще си купя конец и игла и влизам в някоя тоалетна в заведения , ушивам го и продължавам .
Какво ще направиш ако работиш ,но заплащането ти е ниско и в същия момент ти предложат работа на която ще ти е ужасно (включвам в това да не ти харесва работата, колектива , обстановката , някой от тези фактори или всички),но е по заплатена?
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #464 -: Март 19, 2011, 10:33:50 am »
Ще си остана на първата работа искам да ми е спокойно, сега моята работа не е чак толкова заплатена, но ми харесва , нали знаете като има повече жени какво става но се с понася  :D

Какво би направил ако видиш катастрофа би ли помогнала?
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #465 -: Март 19, 2011, 10:40:25 am »
Разбира се , ще се обадя и ще дам първа помощ ако мога ,докато дойде линейка и полиция.

Какво ще направиш ако имаш важна работна среща(от която зависи бъдещето ти) , а някой близък  или приятел ти се обади ,защото има нужда от вас незабавно?
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #466 -: Март 20, 2011, 02:24:20 am »
Зависи за какво му трябвам...но ако е нещо важно ( или човека го счита за такова, а от въпроса очевидно е така ) - бих пропуснала срещата.
Скъпо е безплатното.

Прибираш се , буташ количка и носиш 100 торби с багаж, а точно пред вратата на входа някой е паркирал...за да си влезеш трябва да оставиш торбите, да разглобиш количката и така да се вмъкнеш с няколко курса...
Какво би направил ?  :)
( прясна случка  :lol: )
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #467 -: Март 21, 2011, 16:40:02 pm »
На ум ще изброявам и "благославям" всичките му роднини и най-вече шофьора на автомобила  :balk_155: (не бих си го позволила на глас  :oops:)

Какво ще направиш ако си на диета вече пети ден - ябълки, сирене и черен чай, а в офиса в 16.00ч се слага масата - ще се празнува рожден ден! Рожденничката е кулинарка от класа, освен това ти е и шефка ... не можеш да се скатаеш ...
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #468 -: Март 28, 2011, 11:32:12 am »
Ще си хапна мъничко , пък после си продължавам диетата , чак толкова няма да ме събори , пък и не мога да обидя шефката  :wink:...

Какво ще направиш ако ужасно много ти се спи , но приятели искат да излезете и купонясвате някъде ?
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #469 -: Април 03, 2011, 13:42:00 pm »
Лягам си
Ако комшийката пак е надула музиката :x
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #470 -: Април 21, 2011, 10:21:38 am »
Ще отида да се скарам ... отново  :wink:

Ако ти звънят и трите телефона едновременно на кой ще отговориш първо - на единият мъжът ти , на другият шефът , а на третият приятелка ?
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #471 -: Април 21, 2011, 15:22:50 pm »
Ако е в работно време - първо на шефа, ако не е - на мъжът... Приятелката може да почака :)
Ако кажеш на свекърва си, че ТЕЗИ дрехи се перат на 30 градуса, и тя пред теб врътне градусите на колкото трябва... след това отиваш да вземеш прането да простираш и оооо ЧУДО "самопреместило" се е отново на 50 градуса и всичко е съсипано... /и това няколко пъти въпреки изричното уточнение/  :x /пералнята е нейна и аз не мога да я пипам, а нямам все още своя собствена/?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #472 -: Април 24, 2011, 16:43:20 pm »
Iffi.13, ако оправданието е "самопреместване", бих предложила да закара пералнята на ремонт, като си поделим разходите за него. Удариш ли я по джоба, ще престане с номерата, мисля. Или ако се затюхкаш, че дрехите за нищо не стават вече и започнеш системно да й търсиш заеми (които забравяш да върнеш) за покупка на нови дрехи.
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #473 -: Април 24, 2011, 19:52:15 pm »
Не мога да редактирам, а съм пропуснала въпроса:
Какво би направила, ако ти много искаш да имаш дете (или второ дете), а партньорът ти категорично отказва?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #474 -: Април 28, 2011, 10:08:51 am »
Ще се опитам да му обесня колко искам това бебче и той ако достатъчно ме обича ще се съгласи с мен.Обаче според мен трябва да изслушам и неговите доводи и да разбера защо НЕ иска.

Какво би направила ако си започнала нова работа преди два дни, а трябва да изтеглиш кредит/заем , защото ще получиш заплата едва след два месеца, а приятелите нямат, банките отказват ...?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #475 -: Април 28, 2011, 14:54:49 pm »
Бих продала нещо, от което нямам голяма нужда, а пък друг би проявил интерес да си го купи. Може и да заложа някоя по-ценна вещ, от която не искам да се лишавам за винаги и да взема заем срещу това.
А какво бихте направили ако ви боли ужасно глава и никака не ви се работи, а имате служебна задача, която трябва да се свърши най-късно утре, но изпълнениео и изисква доста време.
« Последна редакция: Април 28, 2011, 14:57:38 pm от hope-love »
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #476 -: Януари 26, 2012, 12:30:29 pm »
Ще се обадя и ще си взема болнични! Имам понякога мигрена и не мога да понасям даже светлината! Тогава просто не съм адекватна - натъпквам се с хапчета и вода, отивам в спалнята, пускам щорите, гася лампата, завивам се през глава в леглото и просто простпивам следващите 48 часа...

Какво бихте направили, ако утре е краят на света?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #477 -: Януари 26, 2012, 19:10:34 pm »
 Не бих повярвала.Имам планове за бъдещето ми  :D.                             Ако те предаде приятел....
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #478 -: Януари 26, 2012, 22:17:47 pm »
ще се нарева яко, после още по-яко ще тегля звучна майна и ще го зачеркна от сърцето и живота си.
ако се окажете затрупани в снега на пусто място?
[/url][/url]
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #479 -: Януари 28, 2012, 23:11:17 pm »
Еми първо звъня на 112, ама те сигурно няма да отговорят адекватно тъй че почвам да се моля  :D, ами какво ще направите ако сте останали в снега на пусто място и един хубавец предложи услугите си  :wink: