0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

д-р Валери Манчев
« -: Август 14, 2008, 11:34:23 am »
 Моля ви споделете мнения за д-р Валери Манчев
Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #1 -: Август 15, 2008, 22:50:07 pm »
Д-р Валери Манчев е голям чаровник, но твърде слаб специалист /знам го ог личен опит/. Ако не искаш да си загубиш времето ориентирай се към друг специалист по стерилитет в специализирана клиника.
Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2008, 08:36:17 am »
Ако беше слаб специалиалист,аз нямаше да забременея след 6 месеца при него,след 8 години лечение на стерилитет.В момента чакам и второ бебе-пак при него! Дай боже повече "слаби" специалисти като него.
*
Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2008, 15:33:38 pm »
Ана и боби, 4естито ви второ бебе,
а какъв то4но е бил стерилитета ви,
според доктора моми4етата от за4атие, са "кокошки от цяла България, седнали пред компютрите и стерилитета им се дължи на липса на мъжко внимание, което разбира се няма как да дойде, след като жените предпо4итали да пишат в некъв форум" и това този прекрасен доктор го каза то4но на нас, при положение, 4е ние сме с мъжки фактор, и дори и да не "кисна" по цял ден в За4атието, а да съм нон-стоп на калъп с мъжо- бебе няма как да стане,
доктора естествено и за този проблем имаше цяр- ще ползваме донор- то с колко жени сме се мъ4или, а накрая с донор се оправя работата, даже и мъжа няма нужда да нау4ава и да се травмира  8O
Ана и боби, може би и ти си от тези жени възползвала се от магийките на доктора, ако сте с мъжки фактор те съветвам да направите ДНК тест за бащинство,
а доктора мога, по цинизъм да го сравня, само с Бай Иван- домоуправителя, Цветан, Даниела и Камен от биг брадър 4 взети заедно, с това изклю4ение 4е те поне не са доктори!!!!!!!
Моя съвет- бягаите от този некадърник, той може да е мн добър гинеколог- в което също се съмнявам- но със сигурност няма нищо общо с РЕПРУДУКТИВЕН СПЕЦИАЛИСТ, така 4е нека при него ходят само жени, които искат да раждат или да се преглеждат отдолу, но не и такива с стерилитет!
Поздрави!
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2009, 12:12:30 pm »
Макияки,знам много добре какво е да искаш бебе и то все да не става,но това не ти дава право да обиждаш хората.И двете ми деца са направени с много любов от собствения им баща след подходящото лечение.А с д-р Манчев сме заедно от 2003г и живот и здраве и третото си дете пак при него ще родя. :)Щом на теб не ти харесва имаш право да си намериш друг лекар.
*

    nelisp

Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2009, 18:14:39 pm »
Не знам защо с такава злоба се нахвърляте върху д-р Манчев??? Нищо лошо не мога да кажа за него, даже напротив. Лекувах се преди 15 год. при него от стерилитет, забременях (държа да подчертая - от съпруга си). Благодарение на този лекар не загубих надежда и сега имам прекрасна дъщеря! Сега очаквам второ (този път забременях нормално без лечение) и единствения лекар на когото мога да имам пълно доверие и към когото се обърнах пак е д-р Манчев.
Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #6 -: Март 11, 2009, 23:06:02 pm »
Ана и боби, 4естито ви второ бебе,
а какъв то4но е бил стерилитета ви,
според доктора моми4етата от за4атие, са "кокошки от цяла България, седнали пред компютрите и стерилитета им се дължи на липса на мъжко внимание, което разбира се няма как да дойде, след като жените предпо4итали да пишат в некъв форум" и това този прекрасен доктор го каза то4но на нас, при положение, 4е ние сме с мъжки фактор, и дори и да не "кисна" по цял ден в За4атието, а да съм нон-стоп на калъп с мъжо- бебе няма как да стане,
доктора естествено и за този проблем имаше цяр- ще ползваме донор- то с колко жени сме се мъ4или, а накрая с донор се оправя работата, даже и мъжа няма нужда да нау4ава и да се травмира  8O
Ана и боби, може би и ти си от тези жени възползвала се от магийките на доктора, ако сте с мъжки фактор те съветвам да направите ДНК тест за бащинство,
а доктора мога, по цинизъм да го сравня, само с Бай Иван- домоуправителя, Цветан, Даниела и Камен от биг брадър 4 взети заедно, с това изклю4ение 4е те поне не са доктори!!!!!!!
Моя съвет- бягаите от този некадърник, той може да е мн добър гинеколог- в което също се съмнявам- но със сигурност няма нищо общо с РЕПРУДУКТИВЕН СПЕЦИАЛИСТ, така 4е нека при него ходят само жени, които искат да раждат или да се преглеждат отдолу, но не и такива с стерилитет!
Поздрави!

Боже, Боже колко злоба... :ask: osi_8
Аз съм много доволна от него.



*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #7 -: Март 12, 2009, 17:35:22 pm »
Момичета, това е свободен форум и всеки може да си изрази свободно мнението тук. От всички лекари има и доволни и недоволни пациенти, но ако горенаписаните дум и са наистина казани от този господин, аз не бих го нарекла "лекар".

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #8 -: Март 13, 2009, 12:14:34 pm »
 Ако е същият, за който аз си мисля, едричък и нагъл на вид, аз имам много лоши впечатления!!! След като ми направиха кюртаж, след установен мисед, при положение, че съм с отрицателен резус фактор, той не ми разреши поставянето на гамаглоболин(мисля, че така се казваше)!!! Аз едва ли не му се молих за нещо, което той беше длъжен да направи!!! Безкрайно съм огорчена от поведението му и дай Боже това да няма последствия за мен в бъдеще!!!


Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #9 -: Април 13, 2009, 09:59:00 am »
д-р Валери Манчев е голям чаровник и много голям специалист.Момичета ако искате инвитро и някой който да ви обърне внимание и знае какво прави тогава отидеде при д-р Манчев.Аз се мъчех 14 години и от първия път забременях.А на тези "кокошки"които знаят само да оплюват хората най-вероятно са психично болни и имат нужда от лекар.Пожелавам ви успех на всички :bfp:
Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #10 -: Април 13, 2009, 10:06:56 am »
Цитат
Ана и боби, 4естито ви второ бебе,
а какъв то4но е бил стерилитета ви,
според доктора моми4етата от за4атие, са "кокошки от цяла България, седнали пред компютрите и стерилитета им се дължи на липса на мъжко внимание, което разбира се няма как да дойде, след като жените предпо4итали да пишат в некъв форум" и това този прекрасен доктор го каза то4но на нас, при положение, 4е ние сме с мъжки фактор, и дори и да не "кисна" по цял ден в За4атието, а да съм нон-стоп на калъп с мъжо- бебе няма как да стане,
доктора естествено и за този проблем имаше цяр- ще ползваме донор- то с колко жени сме се мъ4или, а накрая с донор се оправя работата, даже и мъжа няма нужда да нау4ава и да се травмира  Shocked
Ана и боби, може би и ти си от тези жени възползвала се от магийките на доктора, ако сте с мъжки фактор те съветвам да направите ДНК тест за бащинство,
а доктора мога, по цинизъм да го сравня, само с Бай Иван- домоуправителя, Цветан, Даниела и Камен от биг брадър 4 взети заедно, с това изклю4ение 4е те поне не са доктори!!!!!!!
Моя съвет- бягаите от този некадърник, той може да е мн добър гинеколог- в което също се съмнявам- но със сигурност няма нищо общо с РЕПРУДУКТИВЕН СПЕЦИАЛИСТ, така 4е нека при него ходят само жени, които искат да раждат или да се преглеждат отдолу, но не и такива с стерилитет!
Поздрави!
Най-вероятно имате много сериозен проблем,за съжаление не е гинекологичен.На психиатър трябва да отидете.                                                             
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #11 -: Април 13, 2009, 13:38:45 pm »
kateto76, предупреждавам те да внимаваш малко с квалификациите относно потребители на форума. Както съм написала и малко по-нагоре, тук всеки свободно може да изрази мнението си, но ако обиждаш потребители това противоречи на правилата на форума и следващата мярка е бан..

*

    Благородна

Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #12 -: Април 14, 2009, 21:39:11 pm »
Прочетох всичко написано тук и мога да кажа, че някои от квалификациите са меко казано обидни и некоректни спрямо този лекар. Той е моят гинеколог, който ни помага в желанието да имаме бебе и моите впечатления за него са повече от добри. Ще ви разкажа няколко по-конкретни неща, защото наистина ми става болно и обидно на мен самата, когато някой се изказва по един толкова непочтителен начин за един добър специалист. От съвсем скоро със съпруга ми решихме да прибегнем към асистирана репродукция. Д-р Манчев от "Св. София" е лекарят, който без да пести време обясни на мен твърде много прочелата всичко, като отговори на всеки един мой въпрос - къде умен, къде безумен. И то с безкрайно търпение! Когато ми предписа лекарство, което се оказа дефицитно и трудно за откриване и моят леко говорещ на по-висок тон съпруг го попитал какво правим, ако не го открием и има ли въобще подходящ заместител, д-р Манчев вместо да се фръцне, както би направил някой друг, отиде сам да провери съобразно моите резултати от изследванията, които други лекарства бихме могли да ползваме. Лекарството все пак ни го внесоха още същия ден от Турция, но тук въпроса е принципен и в личния ангажимент, който демонстрира този лекар. Друг пример. В момента пия утрогестан по схема след вътрематочна инсеминация. След като не позвъних около 3-4 дни след манипулацията на д-р Манчев, той лично ме потърси на мобилния ми телефон, който съм оставила за връзка, за да ме попита как се чувствам, имам ли оплаквания и т.н. Ако за някой този лекар заслужава негативна оценка, то за мен неговото отношение към пациентите е проява на висок професионализъм, човещина и лично отношение- качества, с които не всеки лекар се отличава. И за да не каже някой, че сигурно съм с връзки и затова има такова отношение към мен ще добавя още нещо. Мой гинеколог бе д-р Петра Семерджиева, която тъй като забременя, помоли д-р Манчев да ме поеме. Не съм му пациентка в частния кабинет и съм си платила такса на болницата, а не на него. Така че, преди някой да пише такива силни думи, следва да обърне първо поглед към себе си и едва тогава да критикува другите. Бях малко по-словоизлиятелна, но надявам се ме разбирате. Желая успех на всички, които искат да имат рожба и нека не психясваме, защото дори и да не става от първия опит, трябва да си спомняме максимата, че всяко хубаво нещо иска жертви.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #13 -: Април 15, 2009, 12:12:12 pm »
 Аз се извинявам, не говорех за този лекар, а за д-р Манчев от Майчин дом!!! Сега прочетох чак от последният пост на момичето, че става дума за лекар от "Света София"!!! Съжалявам!!! За д-р Манчев в този случай, нямам никакви впечатления!!! Само последно искам да кажа, че всеки има право на мнение и конкретни впечатления!!!


Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #14 -: Май 17, 2009, 12:35:42 pm »
д-р Валери Манчев от І АГ Св. София /Тина Киркова/ много добре диагностицира мои гинекологични проблеми преди няколко години и проведеното лечение беше пълно излекуване. След време забременях с второ дете и си го избрах за раждането. Да не пропусна и че по време на бремеността ми също диагностицира един лек проблем, който беше потвърден и от други специалисти, слава богу не беше нещо страшно. Бях доста наплашена от първото ми секцио, което се състоя по спешност и имаше усложнения след това. Но второто, направено от д-р Манчев, мина съвсем гладко, много бързо се възстанових. По време на престоя в болницата, д-р Манчев ме посещаваше да кажем 2 пъти на ден. Мисля че той е компетентен лекар и работи много добре.
Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #15 -: Май 17, 2009, 17:41:06 pm »
Аз също съм била пациентка на д-р Манчев.Не мога да кажа нищо лошо за човека и лекаря,имам 1 ин-витро при него ,но мисля, че самата техника в болницата и естествено мои проблеми допринесоха за неуспеха ми.Но...винаги ще има и по-добри лекари,едни винаги искат да са в час с новостите и да се развиват и се учат цял живот в практиката си :)
Re: д-р Валери Манчев
« Отговор #16 -: Ноември 28, 2012, 16:33:34 pm »
Скоро родих в Тина Киркова и искам да кажа,че Господ ми прати този човек. Раждах без избор на екип и за това цяла една смяна ме държаха да се мъча с контракции, но без разкритие. Д-р Манчев, слава Богу, беше дежурен през нощта. Нещата се объркаха и раждането беше тежко, но наистина съм безкрайно благодарна, че точно д-р Манчев и акушерката Нели Велинова бяха на смяна. Д-рът идваше при мен всеки ден с информация за бебето ми, интересуваше се как се чувствам, даваше ми съвети. За професионализма му няма да говоря - той е безспорен. Искам да кажа, че той е ГОЛЯМ ЧОВЕК!А това качество, за жалост, е присъщо на много малко негови колеги.
Рядко се срещат толкова отдадени на работата си специалисти. Благодарна съм, че имам привилегията да познавам д-р Мнчев! Живот и здраве, той ще бъде лекарят, който да следи втората ми бременност, а до тогава ще ходя при него на профилактични прегледи.