0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

моля ви за помощ.
« -: Август 14, 2008, 10:02:53 am »
помагаите Последната ми менструация беше на16.07  правя си тестове и те са отрицателни сам три от тях на една и съща фирма са с бледа втора черта и то весеки следващ е с по силно оцветена но все пак бледа.Ходих на лекар 12.08 и тои ме гледа на вагинален каза че лигавицата ми е одебелена и аз го попитах не е ли така и когато ще ти доиде тои ми каза че е така и тогава но и когато си бремена освен това каза че мисли че вижда някаква точка и да се надяваме това да е начало на бременост но не ми гарантира каза да отида след една седмица.Какво да мисля тои не отрича но и не потвърждава вие какво мислите .Четох за бт и вчера я мерих 37 днес пак е 37 но досега не съм я мерила и не знам .Иначе ме боли кръста даже ми дадоха болничен заради него и от днес имам напрежение в гърдите но са меки за друго не се сещам.БЛАГОДАРЯ предварително за отделеното време
*
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #1 -: Август 14, 2008, 10:19:37 am »
Пусни си кръвен тест.
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #2 -: Август 14, 2008, 10:26:32 am »
да ама аз се преместих в провинцията и не знам правят ли и ако попитам ще ми кажат да изчакам
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #3 -: Август 14, 2008, 10:27:49 am »
сега си направих шуърд тест и втората чертичка се вижда едвам едвам като го нагаждаш на светлината
*
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #4 -: Август 14, 2008, 10:28:50 am »
да ама аз се преместих в провинцията и не знам правят ли и ако попитам ще ми кажат да изчакам

Попитай в лабораториите
*
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #5 -: Август 14, 2008, 10:33:30 am »
според мен е рано за уриналните тестове.Единствено кръвния може да е на 100 % верен за този период.Успех и дано да си бременна  :goodluck:
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #6 -: Август 14, 2008, 10:45:56 am »
ако знаеш само колко много го искам
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #7 -: Август 14, 2008, 11:35:17 am »
Малко не схванах всичко , но мога да кажа само че ЧХГ-кръвен тест може да се прави и е показателен след 4-5-ти ден от закъснението ,като през 2 дни то трябва да се удвоява, което е показател , че всичко върви добре-има таблица тук в сайта. Уринните тестове не винаги показват вярно , заради различното покачване на хормоните при различните жени. Това го пише и в упътването на някои уринни тестове. А ако наистина е удебелена лигавицата и има точица, твърде е вероятно да има бременност. Дано да е така и не ти остава нищо друго освен да си пуснеш кръвен тест и да чакаш още 1 седмица да мине, за да отидеш на ултразвуков преглед за да го визуализират по-ясно.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #8 -: Август 14, 2008, 12:39:15 pm »
Щом имаш втора черта - бременна си.
С всеки следващ тест чертата трябва да е по - интензивна,при теб е така.
Просто се успокой.И наистина - пусни си кръвен.Правят го нв почти всяка лаборатария.
Успех! :)
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #9 -: Август 14, 2008, 12:40:49 pm »
А да,и всичко е относително.
При мен се получи положителен уринен 7 дни преди менструация.
Така че, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #10 -: Август 14, 2008, 13:03:05 pm »
Кръвни тестове правят във всички поликлиники-едно време нямаше други тестове, така че се успокой наистина, голяма е вероятността да си бременна и успех!


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #11 -: Август 14, 2008, 15:19:52 pm »
Спокойствието е най-важно, нервите само могат да попречат. Не трябва да е фикс идея- това е. Търпение и упоритост. Зная че е трудно да се устиска и все ти се иска да направиш тест, защото имаш присантиман,че този път наистина се е получило. Според мен няма нужда да се бърза с кръвен тест и прегледи. Успех
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=dimmabg][/url]
*
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #12 -: Август 14, 2008, 16:07:46 pm »
Бързо пусни кръвен тест и ни зарадвай с хубава новина :D :crossfingers:

Re: моля ви за помощ.
« Отговор #13 -: Август 14, 2008, 16:17:34 pm »

Пожелавам ти да си бременна.Рядко уринните тестове са положителни ,а няма наличие на бременност.И мойте две чертички бяха много бледи в началото
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #14 -: Август 14, 2008, 17:09:02 pm »
здравеите пак пиша ви вече малко по спокоина.направих си кръвен тест чак в Велико търново ако щете вярваите но има места кадето не правят такива тестове.Но аз отидох направих и сега се връщам мисля че мога лекичко да се зарадвам -HCG-33.22       Това ми се струва много обнадеждаващо.
*
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #15 -: Август 14, 2008, 17:13:54 pm »
Браво,Нони,късмет :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #16 -: Август 14, 2008, 17:28:31 pm »
Дано  preggo-днес имам нужда от хубави новинки!!!!Зарадвай ни още утре!


*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #17 -: Август 14, 2008, 18:32:31 pm »
Браво честито и всичко да е наред и едно здраво бебче накрая.
*
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #18 -: Август 14, 2008, 19:36:36 pm »
здравеите пак пиша ви вече малко по спокоина.направих си кръвен тест чак в Велико търново ако щете вярваите но има места кадето не правят такива тестове.Но аз отидох направих и сега се връщам мисля че мога лекичко да се зарадвам -HCG-33.22       Това ми се струва много обнадеждаващо.
Резултата ти е много добър като се има предвид,че още нямаш закъснение.
Re: моля ви за помощ.
« Отговор #19 -: Август 20, 2008, 09:06:26 am »
здрасти отново оня ден 18.08 си направих уринен тес за пореден път и отчете две хубави наситени чертички.Днес след обяд съм на доктор да ме види на видеозон и ще видим докаде съм стигнала .Според вас в коя седмица съм и дали ще се види на видеозона.последния ми цикъл  беше на 16.07.Пожелавам ви на всички тази радост да ви споходи много скоро. :D