0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Сега като по чудо успях да си направя нов профил и да се логна.Със стария не става, но и с новия трябваше поне 5 пъти да презареждам страницата. Грешката не е в моя компютър, защото съм се опитвала да отворя форума и от други места и не става. Просто ми дава Internet Explorer cannot display the webpage. През Модзилата е същото. Успявам да заредя само http://www.zachatie.org/.
Re: Защо страницата на форума никога не зарежда?
« Отговор #1 -: Август 14, 2008, 00:21:50 am »
явно се целта е да се увеличи броя на регистрираните потребители
Re: Защо страницата на форума никога не зарежда?
« Отговор #2 -: Август 14, 2008, 11:44:44 am »
Пробвай да изтриеш кукитата и кажи какво става. Разбира се, изтрий и кеша.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Защо страницата на форума никога не зарежда?
« Отговор #3 -: Август 14, 2008, 13:16:58 pm »
явно се целта е да се увеличи броя на регистрираните потребители
Реализираш много лош старт във форума и покзваш много неприятно качество на характера - търсиш причина за проблемите си само в другите.

Надявам се да си вземеш правилната забележка от този постинг.

Поздрави
Re: Защо страницата на форума никога не зарежда?
« Отговор #4 -: Август 14, 2008, 14:00:47 pm »
И аз имам проблем с това, но отговор още не съм получила. Всеки път когато ми се иска да отговоря на някой трябва да създавам нов профил - обаче моите e-mail-и имат граница - сиреч не са милиони и не мога да си създавам непрестанно нови. Това с кукитата и кеша го пробвах резултат няма. Защо такъв проблем не се явява в други форуми? Може би, наистина проблемът да е при нас, но поне ни насочете къде да го търсим! БЛАГОДАРЯ!
Re: Защо страницата на форума никога не зарежда?
« Отговор #5 -: Август 14, 2008, 18:53:35 pm »
изтрих кеша и кукита, но резултат няма. Явно проблемът не е само при мен, защото има няколко такива теми със същите оплаквания. Пробвала съм да зареждам форума и от друг компютър и пак не става.

Освен това, това не е никакъв старт във форума по простата причина, че всеки път, когато искам да напиша нещо в някоя тема, трябва да си направя нов акаунт. С нито един от старите не мога да се логна.
С други форуми този проблем го няма.
*
Re: Защо страницата на форума никога не зарежда?
« Отговор #6 -: Август 14, 2008, 22:27:27 pm »
Добри, да не би някой параметър на настройките на сървъра да е? Ифи13 с каква ОС си и с какъв бразуър?