0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Трибестан
« -: Август 09, 2008, 15:41:53 pm »
 На мъжа ми е предписан чай от бабини зъби и магарешки бодил. Може ли да заменим чая от бабините зъби с Трибестан без лекарско предписание и в каква дозировка?
 Какви са ви впечатленията от този продукт?
http://www.tribestan.eu/
*
Re: Трибестан
« Отговор #1 -: Август 09, 2008, 16:42:43 pm »
Ние го купуваме без рецепта.Макс.прием 3x2.Цена 30лв.
Re: Трибестан
« Отговор #2 -: Август 09, 2008, 17:54:13 pm »
Ние го купуваме без рецепта.Макс.прием 3x2.Цена 30лв.
Какво е подобрението ви в спермограмата?
*
Re: Трибестан
« Отговор #3 -: Август 09, 2008, 18:02:56 pm »
Пие го от 2 мес.и не сме правили спермограма.Понеже е скъп взех му спимен но не го хареса всмисъл че от трибестана се чувства по-жизнен и работоспособен изпълнен е с енергия,няма отърване :oops:
Re: Трибестан
« Отговор #4 -: Август 09, 2008, 18:07:34 pm »
При нас винаги след тримесечен прием на Трибестан има значително подобрение в спермограмата.Дори при последната бяхме много изненадани,че и морфологията се е подобрила.И Спимена имаше същия ефект.Съпруга ми приемаше Трибестана 3х1.
Re: Трибестан
« Отговор #5 -: Август 09, 2008, 19:00:07 pm »
 А колко дълго може да се приема Трибестан без да се правят паузи?
Re: Трибестан
« Отговор #6 -: Август 09, 2008, 19:13:30 pm »
Мисля,че три месеца,но не съм много сигурна.Съпруга ми ги пие за такъв период от време.След това почива три месеца и пак започва приема.
Re: Трибестан
« Отговор #7 -: Август 09, 2008, 20:21:06 pm »
Защо не се обърнеш към д-р Мели? Тя най-добре, ще ти каже. Моя мъж пиеще трибестан 2x2 в продължение от 3 месеца. Почивка 1 месец. След това 2x1. Подобри се подвижността от 45% на 52%, морфолигията от 7% се качи на 13%. обаче заедно с това пие и др. неща, така че не мога да ти кажа дали е само от Трибестана.
Re: Трибестан
« Отговор #8 -: Август 12, 2008, 10:40:21 am »
fatalwoman,
Не отговаряш, обаче се включвам аз. От листовката на Трибестана ти преписвам съдържанието:
Активна съставка - сух екстракт от разстението бабини зъби 250mg. (съдържание на фуростанолови сапонони не по-малко от 112,5 mg.)
При мъже 1-2 таблетки 3 пъти дневно.Продължителност на лечението - най-малко 90 дни. Курсът на лечение се повтаря до получаване на задоволителен резултат.
До сега не са наблюдавани случаи на предозиране с трибестан.
Виж и тук:
http://www.framar.bg/prepor_product.php?id=19000193&page_special_title=%D2%D0%C8%C1%C5%D1%D2%C0%CD+%F2%E0%E1%EB.+250+%EC%E3.+*+60
Re: Трибестан
« Отговор #9 -: Август 19, 2008, 20:23:47 pm »
Случайно попаднах на "Tribesan" - този продукт е по-евтин от Трибестана на Софарма и една капсула съдържа екстракт - 499 мг, а в Трибестана е 250 мг.  :ask:Чудя се дали след като съдържа повече екстракт от Tribulus terrestris L. дали ще ефективен като Трибестана?
Обещах на Ganka:)
Re: Трибестан
« Отговор #10 -: Август 20, 2008, 20:55:27 pm »
green apple   , ще се обърна към Мели. Интерисува ме има ли потребители , приемащи Трибестан без лекарско предписание.
 След последната спермограма от м. март , д-ра на мъжа ми не направи никакви препоръки за прием на витамини , антиоксиданти или някакъв медикамент.Затова аз му " изписах " витамини и затова се чудя мога ли да вмъкна и Трибестана , вместо да варим всеки ден чайове...
Re: Трибестан
« Отговор #11 -: Август 20, 2008, 21:57:46 pm »
fatalwoman,моят съпруг приема Трибестан без лекарско предписание,но не пие никакви други витамини и добавки.Не знам дали ще са съвместими с Трибестана,макар че той е на билкова основа.
Re: Трибестан
« Отговор #12 -: Август 21, 2008, 07:51:47 am »
Здравейте ,
да се намеся  и аз . На съпруга ми ,след операция от варикоцеле , д-р.Партенов / Плевен / му изписа Трибестан и Proxeed + . Трибестана го пи 3 x 2  , а прахчето по 2 пъти на ден. Изписа му само по  една опаковка .Сега месец след операцията ще се ходи на спермограма , за да видим да ли се повлиява на лекарствата.
Малко се отклоних от темата ,но идеята ми е ,че мисля ,че няма проблем Трибестана да се приема с нещо друго . Както и мисля ,че прием от 2-3 месеца без лекарско предписание на трибестан , няма да навреди .
Re: Трибестан
« Отговор #13 -: Август 21, 2008, 14:18:10 pm »
Моят съпруг пи 6 месеца трибестан 3x1 и Герикапс 3x2.Нямаше никакъв ефект.Все така лоша спермограма с още по-лоша морфология.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Трибестан
« Отговор #14 -: Август 21, 2008, 15:00:23 pm »
Допуснала съм малка грешка. Трибестана бе изписан 3 х 1  :oops: :oops:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Трибестан
« Отговор #15 -: Август 23, 2008, 08:38:08 am »
месец след операцията е напълно излишно да ходите на контролна спермограма, изчакайте поне 3 пълни месеца
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Трибестан
« Отговор #16 -: Август 23, 2008, 08:57:38 am »
И три месеца дори са малко. Не си правете погрешни изводи, ако нямате напредък. При нас леко раздвижване на показателите имаше чак на 9-тия месец.
Иначе контролна спермограма се прави 6 месеца след операцията.

Re: Трибестан
« Отговор #17 -: Август 23, 2008, 14:16:49 pm »
Напълно съм съгласна с вас , но на глава с моят съпруг не се излиза. Толкова много неща му прочетох. Както и ,че са нужно ПОНЕ 3 месеца ,за да се каже ,че има някакъв напредък ,но уви . . .
Доктора го е накарал значи има защо . С мъж не може да се спори .
Поне като ви гледам лентичките ме карате да не губя вяра .
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Трибестан
« Отговор #18 -: Декември 10, 2008, 11:35:13 am »
green apple   , Интерисува ме има ли потребители , приемащи Трибестан без лекарско предписание.
 аз му " изписах " витамини и затова се чудя мога ли да вмъкна и Трибестана , вместо да варим всеки ден чайове...

 и аз  имам същото питане ?Ние  сме  с   3%  морфология / много рязък спад  -02.2008-9%, 10.2008-3%/ ,добра  подвижност и добър SDI  тест
мъжът ми  пие  витамините  и  бърканицата .
Знам ,че не бива по самоинициатива  ,но се чудя да  му добавя ли  чай от бабини зъби  или Трибестан?


*
Re: Трибестан
« Отговор #19 -: Декември 10, 2008, 13:20:09 pm »
След 3 месечен прием на трибестан ,спермограмата беше още по лоша.Д-р Кацаров ни каза,че нямало никакъв ефект от трибестана,в момента пие антиоксиданти,а за чай ми каза,че няма никакъв проблем да пие.