0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« -: Август 07, 2008, 13:10:20 pm »
Момичета, споделете впечатления за него. GP-то ми се притеснява, че имам някакви проблеми с щитовидната жлеза. 8O Видях в темата за гинеколозите, че някои от вас  споменават д-р Славянов.
*
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #1 -: Август 07, 2008, 15:59:25 pm »
да работи с касата или може и на частен прием??
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #2 -: Август 07, 2008, 16:16:46 pm »
Чиби,
за този доктор не съм чувала нищо.
Но мога да ти препоръчам д-р Антоанела Славчева. Кабинетът и е в сградата срещу Альоша. Работи в понеделник, вторник, сряда и четвъртък от 14ч до 18ч. На мен ми бе препоръчана от друг един доктор, според който от всички ендокронолози в града, единствено тя минава за добра в областта си.
Идната седмица и аз ще ходя при нея.
Ако искаш, ще ти пратя на лични телефоните и. Пред мен е визитката и. Трябва да си със записан час.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #3 -: Август 08, 2008, 08:35:32 am »
Миленче, писах ти на лични.  :wink:
Приятен ден на всички!!!
*
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #4 -: Август 08, 2008, 11:41:49 am »
аз ходя при Киселова и Славчева - редувам ги и сондирам мнения. :lol: първата работи и със здравната каса.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #5 -: Август 08, 2008, 14:37:06 pm »
GP-то препоръчва да отида при Киселова. От друга страна от няколко честа чувам мног-о-о добри мнения за Славчева.  8O
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #6 -: Август 08, 2008, 15:54:16 pm »
Ами, Чиби, в крайна сметка, изборът си е твой. :) Или пък, ако искаш, и ти направи като Ния72 - отиди и при двете. :wink:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #7 -: Август 08, 2008, 16:10:49 pm »
Всъщност ето как стоят нещата при Киселова. Отиваш първо на преглед.Снема ти анамнеза и пише забола глава в компютъра си.По важната част - ехографа, не се поема от касата и заплащаш 15 лв май беше.То това си е най важната част от прегледа.След това ти пуска хормони ако имаш нужда и ти казва че няма направления за тях  :lol:.По мое мнение и двете докторки са на едно ниво.От страна на отношение към пациент предпочитам да съм при д-р Киселова.Много мила и разбрана жена.Не мога да твърдя същото за Славчева.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #8 -: Август 11, 2008, 13:23:49 pm »
Ясно е, че ще се плаща всичко . 8O Поне да е при доктор, който и ще се отнесе човешки с мен.   :D
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #9 -: Август 11, 2008, 15:41:46 pm »
При Киселова съм ходила-без особено мнение. При Славчева ходя сега - много разбрана ми изглежда, зае се с проблема ми - прегледи,хормони,всичко. А за Славянов... нямам думи за това колко е арогантен.Тази сутрин бях при него, закъсня с 1 час, отвратително и грубо отношение към пациентите си, както към редовните,така и към такива като мен.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #10 -: Август 12, 2008, 10:51:55 am »
Не стига, че ми е достатъчно притеснено, а и някой да се държи арогантно с мен, няма да го огрее.
*
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #11 -: Август 12, 2008, 11:28:31 am »
Славянов си е известен в мед. среди с това си отношение. Вобще го изключи като вариант.Ако ти трябва касата - Киселова, ако ще плащаш всичко - Славчева.
Последната в частния кабинет е мила, ама само да не попаднете като се вихри в отделението :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #12 -: Август 13, 2008, 18:33:15 pm »
С това да ти напише направление-грешка няма ,не се дърпа и е усложлив.При мен беше такъв когато трябваше да си ги пускам всички хормони за ин витрото.струва ми се малко коцкар,но не мисля че е голям специалист
*
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #13 -: Август 14, 2008, 08:35:23 am »
С това да ти напише направление-грешка няма ,не се дърпа и е усложлив.При мен беше такъв когато трябваше да си ги пускам всички хормони за ин витрото.струва ми се малко коцкар,но не мисля че е голям специалист
Взех си направление и ще отида за начало при Славянов поне да си мина хормоните през касата-  :lol: После може и да отида на частен прием. След обед ще имам впечатления.  :wink:
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #14 -: Август 14, 2008, 09:33:31 am »
На мен категорично и цинично отказа направление, "нямал финанси". Уточнявам - в понеделник бях при него.Обясни ми, как освен, че нямал финанси, нямало смисъл да ми дава направление само за 2 хормона, "какво било това"?!
Успех,току виж на вас дал.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #15 -: Август 14, 2008, 12:43:22 pm »
Аз пък го хванах днес на кеф и пусна хормоните през касата. 8O Ще видим какво ще покажат изследванията?  :wink:
*

    Севдалина

Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #16 -: Октомври 17, 2008, 19:49:14 pm »
Всъщност ето как стоят нещата при Киселова. Отиваш първо на преглед.Снема ти анамнеза и пише забола глава в компютъра си.По важната част - ехографа, не се поема от касата и заплащаш 15 лв май беше.То това си е най важната част от прегледа.След това ти пуска хормони ако имаш нужда и ти казва че няма направления за тях  :lol:.По мое мнение и двете докторки са на едно ниво.От страна на отношение към пациент предпочитам да съм при д-р Киселова.Много мила и разбрана жена.Не мога да твърдя същото за Славчева.


Mоля, пратете ми телефони за връзка с д-р Киселова!Предварително благодаря!
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #17 -: Октомври 20, 2008, 08:55:10 am »
Севдалина,
според правилата на форума, телефони на лекари се разменят само на лични съобщения.
Тъй като не си регистриран потребител, няма как да ти изпратя ЛС.

Иначе, д-р Киселова има кабинет в Медицинския център до ДКЦ 1, на 3-ия етаж, над Кръвния център (старата, ниската сграда на Окръжна болница).

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Маги_Ник.

Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #18 -: Ноември 21, 2008, 10:19:29 am »
Тази сутрин виснах в седем и половина за преглед при д-р Славянов. Сестрата дойде в осем и половина, а лекарят след девет. Това като предупреждение за онези като мен и останалите пет човека, които чакахме, че окаченото на вратата работно време на лекаря /от 7,30 до 14,30/ въобще не е вярно.
Re: Д-р Волен Славянов ендокринолог Русе
« Отговор #19 -: Ноември 21, 2008, 13:08:34 pm »
окаченото на вратата работно време на лекаря /от 7,30 до 14,30/ въобще не е вярно.

Това е практика явно при тях.Аз ги чаках в първия им работен ден след отпуска.И двамата дойдоха след 9...  :x
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!