0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #900 -: Юни 04, 2011, 14:46:40 pm »
Аз да се включа малко като секретарка на Галето :lol:. В темета за инвитро писа, че заминават за няколко дена и няма да имат интернет сигурно.
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #901 -: Юни 09, 2011, 13:37:22 pm »
Момичета, ходих на лекар днес. Прегледа ме д-р Александров в АГ Варна. 2 са бебоците, сърчицата им бият... Моето сърце пък спря.. Боже мили, дано всичко да е наред!!! Аз не съм на себе си от вълнение.  osi_15

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #902 -: Юни 09, 2011, 13:44:07 pm »
 :D :D :D Галюшка това е най-хубавата Новина !!!!! Честито мила! :cheerleader: :cloud9:
Ето че мечтата ти е на път да се сбъдне - дано всичко е наред докрая ислед осем месеца да гушкаш двете най-сладки бебета. :babyflips: :babyflips:
Ех че се радвам за вас - прегръщам те силнооооо. :bighug:
И много целувки от мен с бебка.  :balk_21: :balk_602:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #903 -: Юни 09, 2011, 14:23:48 pm »
Честито и от мен :party: , лека и безпроблемна бременност, а накрая два прекрасни и здрави резултата  :babyflips:  :babyflips:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #904 -: Юни 09, 2011, 14:29:20 pm »
Ейййй, Гале :D!!! Браво! Толкова се радвам! През цялото време бях убедена, че са 2 бебока и ти като писа за онзи доктор другия, че видял само 1 плодно сакче хем се учудих, хем се разочаровах. Това вече е друго нещо :wink:! Много да се пазиш :balk_21:.
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #905 -: Юни 09, 2011, 14:41:49 pm »
:wave:
Браво Гале честито и от нас:) Все едно че съм била с теб на прегледа -
и при мен на етап "да чуем сърчицето" чухме  :heartbeat:  :heartbeat:
Много се радвам :) Сега почивка и питателна храна :)
 :ywoohoo: :ywoohoo: :ywoohoo:
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #906 -: Юни 09, 2011, 16:20:29 pm »
Браво, честито...била си значи при най-най-добрия лекар! Всичко хубаво занапред и все хубави поводи да ти спира сърцето :)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #907 -: Юни 09, 2011, 19:40:47 pm »
Момичета, ходих на лекар днес. Прегледа ме д-р Александров в АГ Варна. 2 са бебоците, сърчицата им бият... Моето сърце пък спря.. Боже мили, дано всичко да е наред!!! Аз не съм на себе си от вълнение.  osi_15
Ухааа,честитООО :balk_46: :balk_47:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #908 -: Юни 09, 2011, 20:17:46 pm »
ЧЕСТИТО ГАЛЕ! :bighug:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #909 -: Юни 09, 2011, 20:19:54 pm »
Това е най хубавата навина днес най после да се зарадваш напълно вече да няма никъкви притеснения Чистито две сърчица
Красиfile:///
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #910 -: Юни 09, 2011, 22:18:54 pm »
Гале, честити две сърчица и от мен. Лека бременност и както казва Мелоди, смед 8 месеца две сладки бебчета ;-)


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #911 -: Юни 09, 2011, 22:51:18 pm »
Ах Гале,прекрасна новина!Така се нахилих като ти видях поста-много се радвам миличка!Сега е време вече да си отдъхнеш и да се наслаждаваш на хубавата ти бременност!Разходи се из любимата ми Варна и вместо мене :lol:Целувки!
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #912 -: Юни 09, 2011, 23:10:33 pm »
Галеее,каква хубава новина само :) Честити ти две сърчица,миличка и ти желая най,най-леките и безпроблемни месеци :)
[/url]
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #913 -: Юни 09, 2011, 23:40:11 pm »
Браво миличка!Честити ти  :heartbeat: :heartbeat:!Целувам те и мнооого се радвам!Представям си как се чувствате  :lol: :D

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #914 -: Юни 10, 2011, 00:20:50 am »
Галенце ,мила ,честито ти 2  :heartbeat:.Много се радвам за вас ,дано всички новини от тебе са все такива хубави .
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #915 -: Юни 10, 2011, 05:18:26 am »
Чудесна новина, че и двойна! Лека бременност, Гале! Желая ти най - пухкавите бебенца  :D!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #916 -: Юни 10, 2011, 07:07:53 am »
Честити ти  :heartbeat: :heartbeat: биещи сърчица! Голяма радост, огромно щастие !!! :ballons:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #917 -: Юни 10, 2011, 11:39:18 am »
Знаех си аз, че ще са 2 бебока  :drunk: :drunk:
Честити ти сърчица миличка, хайде вече да се успокоиш да си гледаш бременността с кеф.
Всичко ще е наред, само искам да си спокойна, аз съм толкова спокойна, че мога и на теб да предам малко  :lol: :lol: :lol:
Целувки миличка
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #918 -: Юни 10, 2011, 14:14:51 pm »
Галка, честити ти две пухкави бебчета миличка! Много, много се радвам за теб!  :P Ама във Варна си, а не се обади  :o Трябва да изпратиш малко късметче и насам ;)


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #919 -: Юни 10, 2011, 15:45:14 pm »
Ехааааааааа, Галче, аз чак сега разбирам прекрасната новина! Толкова се радвам, че туптят, туптят, при това двечки  :heartbeat: :heartbeat: :cheerleader:
Това е най-сладкия момент в началото на бременността, когато ги видиш за първи път на монитора как трептят :)) Много се радвам, много!!!
Имай най-леката и прекрасна бременност!!!  :bighug: