0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #800 -: Март 31, 2011, 23:40:21 pm »
Гале, горе главата! Какво да се прави, на всички ни се иска да стане по естествен път, но като не става няма да се предаваме я! Важното е да стане. Нали сама каза "ако не стане този месец, май месец направо 2 бебешока"! Пожелавам ти го от все сърце!
 :balk_21:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #801 -: Април 01, 2011, 09:59:22 am »
Миличка с теб сме, много силно те прегръщам и вярвам, че май месец ще е много успешен за вас, надявам се за всички нас да е много успешна тази година.
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #802 -: Април 01, 2011, 10:11:47 am »
Галенце мила много успех занапред :) Ти си силна и ще се справиш :) целувам те и дано с този опит започне истинското щастие :)
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #803 -: Април 01, 2011, 10:22:53 am »
Адашке,няма да се отчайваш  :bighug: :bighug:  :bighug: следващи месец ще е твоят,не губи надежда,ние всички сме с теб :comm:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #804 -: Април 01, 2011, 11:38:41 am »
Гали, доколкото разбирам пак е имало имплантация ... Търсете причината, според мен трябва да сте наясно преди процедурата.
Прегръщам те!
Силна си, разбира се, и не се самообвинявай, пускай мислите да си минават и да правят път на по-слънчевите, дето идват точно от сърцето ти.
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #805 -: Април 01, 2011, 14:23:31 pm »
Гальонди, много ми е мъчно, че не се получи. Но всяко зло - за добро! Няма да се отчайваш, ще гледаш смело напред! Късмет  :goodluck: :goodluck: :goodluck:

Гали, доколкото разбирам пак е имало имплантация ... Търсете причината, според мен трябва да сте наясно преди процедурата.
Не можеш ли да пуснеш един кръвен тест?
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #806 -: Април 02, 2011, 00:50:57 am »
 :grouphug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #807 -: Април 02, 2011, 14:11:41 pm »
Ох, Галче, много съжалявам миличка. Защо не става, много ми е мъчно за теб, а също и за останалите, които се мъчите вече толкова време :(
Стискам палци това да е последната М и най-накрая да видите  двете чертички. Пожелавам го от все сърце на теб и на останалите :bighug: :drunk: :crossfingers:


Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #808 -: Април 02, 2011, 17:43:44 pm »
 :balk_144: :balk_145:
 :bighug: :bighug: :balk_21:
Тия доктори нищо ли не казват,не търсят ли причинителя ?!
Нека това да е последното страдание за теб,от тук нататък само прекрасни моменти  :crossfingers: :goodluck:

Вярвам!!!!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #809 -: Април 02, 2011, 18:49:40 pm »
Малко офф топик тука, ама малко се притеснявам и аз! Вече колко пъти стана с тези биохимични бременностти...
Последният път като си питах Ин-витро сестрата, дали не е добре да пуснем уреаплазма и микоплазма(че нали пък те пречат на имплантирането) тя каза, че ще пия антибиотици по време на процедурата и ако има нещо, ще го "тръшнат антибиотиците"
Така ли е, не е ли така? Много се обърквам като чета из форума в БГ как се процедира, тук ли не е както трябва, аз ли се притеснявам излишно..
Не знам момичета, просто не знам!
Искам да се отпусна и да мирясам!
Няма да меря БТ докато пия тези противозачатъчни.. Да ми почине мозъка малко!
Нооо, вас ви наглеждам както винаги и се моля бебоците ни да идват по-скоро! :babyflips: :crossfingers:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #810 -: Април 02, 2011, 19:24:23 pm »
Гале,защо не си ги пуснеш сама тези две изследвания или без да те насочат от клиниката не става?Не може ли като в БГ,решаваш и отиваш и ги пускаш в някоя лаборатория?Ако има нещо, с правилния антибиотик се лекува за 10-тина дни и след месец контрола.Ако можеш,пусни ги за да ти е спокойно.Аз незнаех,че пречат на имплантирането,знаех,че пречат за износването,но определено са проблем.Миналото лято пусках пакет 5 изследвания-мико,уреа,трихомони,хламидия,кандида и анаеробна бактерия и цъфна уреаплазмата.Първия път нямах антибиограма и на контролата пак бях положителна.Втория път с антибиограма и правилния антибиотик я излекувахме.
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #811 -: Април 02, 2011, 20:21:38 pm »
И аз съм за предварителното отстраняване на всякакви възможни пречки. Предпочитам ако има нещо да го излекуваме и тогава да пристъпим към процедура...
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #812 -: Април 02, 2011, 21:51:16 pm »
Много е сложно в тези чужбини наистина,въобще не е както в БГ.Също за да отидеш на частно е мн.скъпо,а Галито мисля,че си плаща там.В крайна сметка ето ги докторите-проблеми няма или ги решават много на бързо-с антибиотик ще оправат всичко.Всъщност може и да може да се оправи проблема,и дано да не грешат-все пак се оставяме в техните ръце и вярваме-то и нищо др.не можем да направим.И каквото и да им казваш,те си имат програмата и я изпълняват,без отклонения или ако нещо на нас ни се е прищяло да изследваме.Дано успеете наистина този път Гали!Почини си от мерене този месец,и другия с всички сили напред.И все пак ако можеш да изследваш нещо,изследвай го за твое успокоение. Успех миличка!
   
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #813 -: Април 02, 2011, 22:39:59 pm »
Гале,защо не си ги пуснеш сама тези две изследвания или без да те насочат от клиниката не става?Не може ли като в БГ,решаваш и отиваш и ги пускаш в някоя лаборатория?
Ех ако можеше така и тука  :lol: Досега да съм се сцепила от изследвания  :lovedock:
Аз едвам измрънках каквото ми е направено досега..
Първо, че малко лаборатории ще ти направят изследвания без да са предписани от лекар. И второ, че дори и да намериш такава лаборатория (аз само из нета ги намирам, из другите градове) ще ти струва стотици, а сигурно и хиляди долари, да се изследваш на своя глава. Застраховките не поемат нищо, което не е по лекарско предписание( а когато изследвания се плащат без да минат през застаховката, лаборатории, клиники, поликлиники, пишат много смело едни сметки с много нули.. Ум да ти зайде!) Нямат никакви закони тук, относно кой колко може да ти поиска.. Всеки те товари с колкото му дойде наум! И няма и къде да се оплачеш! Последната ми ЦС още я изплащам, един път платих $900+ и онзи ден получих още сметки за около $300.. Колко още ще искат не знам?????
Ще се оставям по "течението" с моя лекар! Ще се моля да знаят какво правят и да ни дари Господ с деца..пък на другото - майната му!  :balk_159:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #814 -: Май 03, 2011, 21:26:33 pm »
Галее,времето настъпи :D Виждам,че следващите дни са ти много важни.Пожелавам ти целия късмет на света :bighug:Ще чакаме  :bfp: Ти си  :D УСПЕХ!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #815 -: Май 03, 2011, 22:58:38 pm »
Галенце ,мила следя те изкъсо и ти скискам много палчета за успешна процедура .С нетърпение очаквам ,добри резултати .Дано всичко е наред,пожелавам ти от сурце ,това да ти е първата и последна процедура .Целувки ...........
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #816 -: Май 03, 2011, 23:24:31 pm »
Гале, :bighug:,предполагам знаеш че стискам палци на къде що е възможно  :P Убедена съм че всичко ще е наред мила !!!От все сърце ти желая да изпитате заедно най голямата радост на Бг земя-заветните две чертички :lol:а после  към януари едно /две хубави бебоци !!!Прегръщам те и ако има нещо,нали знаеш че съм насреща!
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #817 -: Май 04, 2011, 06:12:48 am »
Благодаря ви Гале, Фовче, Цвете :)
В главата ми каша, но се надявам на хубави резултати и после един дебел  :bfp: и след 9 месеца дай Боже :babyflips: :babyflips:
Ще почна да меря и БТ след пункцията.. Имам нужда от много положителна енергия, ако ви се намира, пратете малко към мен :)

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #818 -: Май 04, 2011, 08:33:10 am »
 :bighug:

С теб сме, Гале  :)


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #819 -: Май 04, 2011, 09:52:57 am »
Галенце и тук да ти пожелая успех и да извадят най-хубавите бебоци   :goodluck: :goodluck:
:bighug: :bighug: :bighug: